Polecane posty

Gość peres100   
Gość peres100

swinski gnoj nie nadaje sie na pole a jak scielisz sloma to juz wogole. swinskim gnojem mozna sobie wylozyc podworko i uzywac jako dekoracje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akuraciarz    1

peres100 chyba nie wiesz o czym piszesz... każdy obornik ma składniki pokarmowe, także świński. Wzrasta poziom próchnicy w glebie, woda jest lepiej magazynowana, więc nie pisz, że do niczego się nie nadaje. Fakt obornik świński ma wady, ale lepiej go stosować niż ,, wyścielać podwórko'' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

jak to nić nie daje??? Każdy coś daje jeden mniej drugi więcej zależy też jaki jest czy ten obornik jest suchy czy mokry bo taka sama słoma to niewiele da ale zawsze dobre coś niz nic


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To był sarkazm jeśli nie zauważyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

Pantera to przeczytaj to jescze raz i sproboj zrozumiec to sie nazywa"czytanie ze zrozumieniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Gąsiorek777
      Witam,
      Orientuje się ktoś może jaki może być koszt +/- wylania fundamentów "basenu" pod chlewnię na rusztach, może ktoś ostatnio budował chociaż zdaję sobie sprawę że teraz cięzki czas na takie inwestycje. 
      Wymiary 40mx20m głębokość 0,8m/1m
    • Przez Kubos43
      Planuje modernizacje budynku, 4 pomieszczenia o łącznym wymiarze 16x8 metra podzielone po równo co daje 4x8 chce zaadaptować do chodowli świń. 
      Początkowo planowałem zrobić to w systemie głębokiej ściółki jednak teraz bardziej schylam się ku rusztom betonowym, murki i posadzki i tak muszę wykonać a mam możliwość pójścia w górę bo do stropu ponad 3 metry. 

      chciałbym zrobić  wanny pod każdym pomieszczeniem osobno i tak żeby wystarczyło na cały tucz od 20 kilogramów. 
       
      czy wystarczą wanny z posadzką i ściankami murowanymi z bloczka?
      Jak to wszystko uszczelnić żeby gnojowica nie rozprzestrzeniała się poza wannę? 
      czy 1 metr głębokości wystarczy? 
    • Przez Rolnikk19
      Część. Mam pytanie czy ma ktoś okna typowo inwentarskie (zdj)?Chodzi mi głównie opinię o ich jakości i wytrzymałości(pękanie,powinien koloru). Pozdrawiam



    • Przez luki02165
      Witam 
      Orientuje się ktos jaki jest koszt postawienia chlewni na 50 sztuk loch wraz z tuczarnia Wszystko w jednym budynku i pełnym wyposażeniem?
      Pozdrawiam 
    • Przez Macias2901
      Witam mam pytanie czy ktoś wie ile jaki jest koszt budowy chlewni na 100loch w cyklu otwartym 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj