Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 5150 Maxxtrac

61 odpowiedzi na ten temat

#21 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 17:04

Case 5150 Maxxtrac poprzedni wlasciciel podobno wymienial ten dzoistik, a powiedz mi co mozna sprawdzic na tych wyswietlaczach cyfrowych , poki co to widzialem obroty silnika , walka, i prdkosc jazdy niewiem natomiast jak mozna sprawdzic mth? mam 2 male wyswietlacze i na zadnym nie pokazuje mth

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 5150 Maxxtrac Dzisiaj, 06:01
  •  

#22 Share casexpmx

casexpmx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ;)

Napisany 21 styczeń 2013 - 18:56

Case 5150 Maxxtrac na tym głównym wyświetlaczu to tylko co mówiłeś.Ja mam mth na tym wyświetlaczu w prawym dolnym rogu na pulpicie.A nie wiem dla czego ci nie pokazuje mth.W jednym mam cyfrowy a w drugim case mam na cyferki i działają.Może weź wykręć te 4 śrubki z pulpitu , go wyjmij i sprawdź czy czasami sie kabel nie urwał z wtyczki od wyświetlacza tam dosyć gruba wiązka idzie.

#23 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 styczeń 2013 - 18:19

Case 5150 Maxxtrac SZMEK masz zegary analogowe tak? MTH zobaczysz jak przekrecisz kluczyk w stacyjce w lewo

#24 Share 123wojtex

123wojtex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Itp...

Napisany 24 styczeń 2013 - 23:44

Case 5150 Maxxtrac @casexpmx O ile dobrze mi wiadomo to MAXXTRAC oznacza to że traktor ma pneumatykę a jak ma biegi pełzające to ma na przednim grillu napis PLUS.

#25 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 08:42

Case 5150 Maxxtrac poprzedni wlasciciel wymienil stacyjke na nie oryginalna , niewiem czy da sie ja przekrecic w lewo, musialbym poszukac w internecie oryginalnej bo nie lubie jak sie kojdy robią. ta ktora jest teraz zalozona przekreca sie raz w prawo a kolejny raz to juz rozruch, oryginalna stacyjka ile miala pozycji?

#26 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 09:21

Case 5150 Maxxtrac Orginalna ma 3 dwie w prawo i na pierwszej grzejesz swiece własciwie to na 1,5 przed pozycja rozruchu powinien byc taki lekki opór w tym momencie trzymasz i grzejesz swiece pózniej rozruch i jedna w lewo do sprawdzenia mth i zapisania ustawien tam zmienisz przypisujesz odpowiednie wartosci zmieniasz z km na mile i odwrotnie

@casexpmx O ile dobrze mi wiadomo to MAXXTRAC oznacza to że traktor ma pneumatykę a jak ma biegi pełzające to ma na przednim grillu napis PLUS.

Raczej sie mylisz bo mój 5120 to tez MAXXTRAC i nie ma pneumatyki ani biegów pełzajacych wiec tu moze casexpmx miec racje na masce tez nie mam zadnego PLUS. Ja słyszałem inna wersje co do wersji MAXXTRAC ze jest to wersja ciagnika przystosowanego bradziej na droge ma inny profil opony i pełne felgi jest szybszy od zwykłych ale nie wiem czy to prawda słyszałem to kiedys od jakiegos znajomego wiec tez moge sie mylic

#27 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 09:41

Case 5150 Maxxtrac koledzy a powiedzcie mi taka rzecz ,mialem kiespkie hamulce i odpowietrzylem je i sa ostre jak brzytwa ladnie hamuja itd ale na drugi dzien znikaja i trzeba je znowu odpowietrzyc i jest okej nic sie nie dzieje z nimi dopiero po nocy na drugi dzien trzeba je znowu odpowietrzyc, Teraz pytanie jest takie czy mozliwe ze uszczelki na zwolnicach sa kiepskie i poprostu cisnienie ucieka przez noc i dlatego znikaja ? pompka jest sprawdzona i jest oki

#28 Share casexpmx

casexpmx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 11:34

Case 5150 Maxxtrac

@casexpmx O ile dobrze mi wiadomo to MAXXTRAC oznacza to że traktor ma pneumatykę a jak ma biegi pełzające to ma na przednim grillu napis PLUS.

Nie zgodze się z tobą mam dwa maxxtrac-i i w oby dwóch mam pełzające biegi a pneumatyke mam w jednym.A wieś dalej też jest case 5140 i nie ma maxxtraca i nie ma wolnych biegów a pneumatyke ma ;)

koledzy a powiedzcie mi taka rzecz ,mialem kiespkie hamulce i odpowietrzylem je i sa ostre jak brzytwa ladnie hamuja itd ale na drugi dzien znikaja i trzeba je znowu odpowietrzyc i jest okej nic sie nie dzieje z nimi dopiero po nocy na drugi dzien trzeba je znowu odpowietrzyc, Teraz pytanie jest takie czy mozliwe ze uszczelki na zwolnicach sa kiepskie i poprostu cisnienie ucieka przez noc i dlatego znikaja ? pompka jest sprawdzona i jest oki

Nie wiem czy ci coś pomogę ,ale kiedyś byłem oglądać case 5120 i właśnie też miał słabe hamulce.Właściciel mówił że jest jakaś rurka od hamulców pęknięta i trzeba by ją wymienić.Więc może sprawdź czy jakaś rurka się nie poci

#29 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 11:40

Case 5150 Maxxtrac moj jest maxxtrac i ma pneumatyke i biegi pelzajace

#30 Share 123wojtex

123wojtex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 21:34

Case 5150 Maxxtrac @casexpmx No ok nie będę się spierał bo to akurat mało istotne :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 21:43

Case 5150 Maxxtrac koledzy powiedzccie jakie macie wartosci wpisane w dowodzie chodzi mi o to jaki ciezar moze ciagnac ten ciagnik?
u mnie w dowodzie tego nie ma

#32 Share casexpmx

casexpmx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 22:11

Case 5150 Maxxtrac

@casexpmx No ok nie będę się spierał bo to akurat mało istotne :)

Też tak sądze,po co sie kłócić;D

Edytowany przez casexpmx, 25 styczeń 2013 - 22:12.

#33 Share 123wojtex

123wojtex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 18:53

Case 5150 Maxxtrac U mnie w dowodzie jest napisane że mogę ciągnąć przyczepę z hamulcami 22500kg a bez 3000kg

#34 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 19:23

Case 5150 Maxxtrac koledzy a jakie macie ogumienie przy swoich caseyach? ja mam z tylu 20 a z przodzu 480/65 r28

#35 Share casexpmx

casexpmx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 21:42

Case 5150 Maxxtrac przód 540/70r24 tył 600/65r38

#36 Share 123wojtex

123wojtex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 18:57

Case 5150 Maxxtrac Przód 420/70 R24 Tył 520/70 R38

#37 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 21:56

Case 5150 Maxxtrac chlopaki zauwazelem ze kiedy wlacze obroty walka to pokazuje mi tylko jesli jest ustawione na 1000obrotow kiedy przestawie na 540 to juz mi nie pokazuje obrotow
czym to moze byc spowodowane?

#38 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 18:42

Case 5150 Maxxtrac koledzy jak macie predkosc max swoich ciagnikow ja dzisiaj zauwazylem ze przy 2200 obrotach ciagnik pokazywal 35km/h ale gdyby nie patrzec na zegar to wydaje sie znacznie szybciej niz moim case 1056, moze zegar zle ustawiony czy cos? wszystkie zegary sa cyfrowe

#39 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 18:57

Case 5150 Maxxtrac A dzia ła Ci ta stacyjak jak orginał przekreca sie w lewo? Tak raczej masz zle przypisane wartosci co do predkosci i co do obrotów wom musisz to wszystko skalibrowac ale potrzebujesz do tego stacyjke przekrecona w lewo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 20:26

Case 5150 Maxxtrac planuje wlasnie kupic oryginalna stacyjke bo to wkurzajace ale czy sama wymiana stacyjki wystarczy zeby wszystko dzialalo tak jak trzeba?

Dodaj odpowiedź