Zaloguj się, aby obserwować  
andrejus

Szafka narzędziowa.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrejus    158

Jaką szafkę narzędziową wybrać? Na all.. jest ich sporo od 300 do 600 zł. Chcę skompletować wszystkie klucze i nasadki jakie posiadam. Taka szafka byłaby do tego idealna.

np : http://allegro.pl/szafka-warsztatowa-wozek-narzedziowy-skrzynka-8el-i2854774995.html


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim0n    27

Sprzedam ci szafki warsztatowe wiszące, te takie z czasów PRL :) mam 4 szt, 2 moge opchnąc. Napisz na priv jesli zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Wyrażnie zaznaczyłem o jaką mi chodzi, na kółkach z szyfladami. takie wiszące to ja mam.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

1000 zł za samą szafkę to troche sporo


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@andrejus kup taką ażeby miała jak najwięcej szuflad wysuwanych ale płytkich wtedy jest najbardziej pojemna coś w stylu jak zaprezentował @razor275 ale z jeszcze większą ilością szuflad, tam powrzucasz kluczyki i resztę majdanu, tylko że one nie kosztują tysiaka - co jak stwierdziłeś że dużo ale po 3 - 4 tysiaki.

 

Powiem Ci kolego żebyś nie wydawał tych pieniędzy na szafkę, zamiast tego dokup jakieś lepsze klucze,takie szafki zdają egzamin ale tylko tam gdzie wymusza ktoś porządek na Tobie tak jak jest na warsztatach, serwisach itp. a wierz mi bo wiem to z doświadczenia, tak jak @razor275 wspomniał że w szafce klucze będziesz miał tylko po kupnie a potem będą wszędzie tylko nie w niej,

jeśli mnie posłuchasz to kiedyś przyznasz mi rację.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszczs    23

Wózek narzędziowy jest niezastąpiony.

Mam dwa jeden chiński własnie z tą nadstawką ale to strasznie małe jest.Blacha cienka jak papier.

Drugi polski od nich:

 

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=14774164

 

Blacha gruba, rozmiat normalny, ale uwaga - pomalowali na rdzę i farba gdzieniegdzie odpada, robia się purchle. Także zapytaj w razie czego czy malują nadal na rdzę ......

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

I po co ta szafka? u nas jest i cały dzień latam po każdą pierdołe, i zostawiam na stoliku bo się przyda, a na koniec dnia wszystko trzeba sprzątać ze stolika by na drugi dzień znów wszystko leżało na stoliku... jedyna zaleta tego że wieczorem kapniesz się co zgineło i kto był na hali i kto mógł "pożyczyć"...

Chyba że pedancikiem jesteś i używasz rzadko, ale ja też pedancikiem byłem i używałem rzadko :D do czasu...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszczs    23

Jak siedzisz w klitce to tylko zawadza, a jak masz latać po klucze co chwile ze 70 metrów bo zamiast 18 wziołeś 19 to co ?

Ja targam cały wózek od razu, czy to na podwórko, czy stodoły czy do garażu. Ba nawet wrzucam go czasem do wana i jade z "serwisem", lub na rozbiórkę.

 

W górnej szufladzie mam pisaki długopisy imbusy torxy, punktaki, rysiki, cyrkle i kleszcze

W drugiej z 50 różnych pilników, nietypowe nasadki, nietypowe śrubokręty

W trzeicej klucze płaskie i oczkowe

 

itd

itd

Lutownica i zapasowe ( czyli wyjazdowe ) elektronarzędzia.

 

Jest to kilkaset narzędzi - gdzie ty to trzymasz żeby mieć pod ręką.

 

Są dostępne wózki z narzeziami gdzie każde narzędzie ma woje miejce i taki z wyższej póki mi się też maży żeby np jeden w stodole stał na stałe i napewno będzie .

 

Tych chińskich niekupujcie bo w nich pies ogonem robi wgniecenia....

Edytowano przez Mariuszczs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj