Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa podnośnika Case CS 86 - problem

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 21:29

Pompa podnośnika Case CS 86 - problem zapomniałem że w mx 150 są siłowniki zewnętrzne tam raczej nie ma odpowietrznika. Kod "5", "1" to właśnie usterka prawego czujnika obciążenia z tyłu przy zaczepach ramion one są. Przeczyść styki może pomoże. Gadałem kiedyś z gościem co ma mx170 dość często mu siadają te czujniki mówił że zamiennik 600 zł zdaje się. Pewności nie mam czy to przyczyna że nie opada, ale gdzieś w instrukcji pisało że to może być przyczyna że nie opada. Jeśli czujnik padł to po wymianie pewno przydała by się kalibracja podnośnika. Spróbuj pokręcić jeszcze pokrętłem od obciążenia ten po prawej od dużego pokrętła czy się coś zmienia. Kod "4" to spalona żarówka od podnośnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa podnośnika Case CS 86 - problem Dzisiaj, 22:11
  •  

#22 Share zipo1

zipo1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 22:18

Pompa podnośnika Case CS 86 - problem W poniedziałek spróbuję znaleźć ten czujnik, nie chcę zawracać ci głowy ale nie masz jakiegoś foto jak ten czujnik wygląda. Ten co znalazłem to chyba czujnik położenia podnośnika( taki okrągły jak potencjometr, z takim cięgienkiem), a może to być że ten czujnik, co mówisz bo potencjometr od szybkości opadania praktycznie nie wywołuje żadnego efektu,
Z góry dzięki.

Edytowany przez zipo1, 01 grudzień 2012 - 22:20.

#23 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 23:00

Pompa podnośnika Case CS 86 - problem na dole po obu stronach przy zaczepach ramion tych z hakami są, widać tam przewody. Wejdź sobie na katalog online pozycja 09-59 (5 czujnik). Kod błędu wskazuje na czujnik obciążenia i tym trzeba się zająć, pozatym ten objaw że pod obciążeniem jednak opada. Koło potencjometru pozycyjnego (ten duży) jest potencjometr siłowy i nim pokręć, ustaw na pozycje "0" i zobacz czy się coś dzieje. To że nie opada do końca nawet pod obciążeniem to najpewniej trzeba przeprowadzić kalibrację ale do tego trzeba wyeliminować wszystkie błędy

#24 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 12:04

Pompa podnośnika Case CS 86 - problem czujnik nie będzie powodował tekiego problemu wystarczy że przełaczysz na pozycyjną i czujniki praktyczie nie pracują nie będzie impusów to jest coś innego a kręcąc czym się da to gratuluję rozwal ciagnik to wtedy na 600set zł za dojazd się ne skonczy, natonmiast jeśli na max w górze ci olej aż z siłowników idzie to czujnik wysokości nie wyłacza ci zapewne podnośnika w górze
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#25 Share adrianCeys

adrianCeys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 grudzień 2012 - 18:26

Pompa podnośnika Case CS 86 - problem siemka koledzy mam male pytanko czy przy case cs 86 to jest mozliwosc spuszczenia plynu chlodzacego z silnika czy tylko z chlodnicy i czy to jest ten zaworek na samym dole chlodnicy!!! :wacko:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share irek1973

irek1973

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 20:21

Pompa podnośnika Case CS 86 - problem Panowie, jest problem!
W ciągniku Case CS86 pieni się olej w hydraulice!
Pomocy!
Z góry dziękuję!

#27 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 15:28

Pompa podnośnika Case CS 86 - problem Albo masz zapowietrzony układ, albo coś nie tak jest z olejem ( niewłaściwy, mieszanka) - wg mnie.
W rolnictwie siła!!! :)

#28 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 16:33

Pompa podnośnika Case CS 86 - problem zwarzony do wymianiy z filtrem i nie mieszać!
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share waldi76

waldi76

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 29 kwiecień 2015 - 11:34

Pompa podnośnika Case CS 86 - problem

Witam, panowie wymieniał ktoś czujnik od kontrolki przedniego napędu w case CS86, jest może jakiś tańszy zamiennik tego ? bo niby zwykły czujnik a cena powala.

Dodaj odpowiedź