BukeR

Lely Welger 445 / McHale F5500 vs Agrotron K420

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
martin0000    104

stoję przed podobnym wyborem tylko że ja raczej zdecyduję się na Mchale głównie dlatego że biorą ode mnie starą prasę w rozliczenie i jeszcze parę maszyn od nich mam brać. Możesz powiedzieć ile Tobie wołają za te prasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

 Po rozmowach ze sprzedawcami dowiedziałem się ze w przypadku lely łatwiej jest z częściami zamiennymi bo lely ma swoje magazyny w Polsce, a dodatkowo wszystkie łożyska są metryczne i można je dostać w każdym dobrym sklepie. W przypadku mchale części na zamówienie jada z zagranicy wiec w razie naprawy trzeba trochę poczekać, dodatkowo wymiary są w calach i już nie pasują polskie zamienniki. 

 

 

to zależy jaki dealer, jak dealer sprzedaje kilka pras rocznie to raczej dużego magazynu cześci nie bedzie trzymał, większy dealer ma zawsze jakis magazyn z częściami, druga sprawa że te prasy aż tak strasznie się nie psują , a takie rzeczy które mogą ulec awarii w takiej prasie to raczej powinny być dostępne od reki, bo łożysko czy łańcuch nie wspominając o takich rzeczach jak palce do podbieracza czy noże to powinny być na stanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stoję przed podobnym wyborem tylko że ja raczej zdecyduję się na Mchale głównie dlatego że biorą ode mnie starą prasę w rozliczenie i jeszcze parę maszyn od nich mam brać. Możesz powiedzieć ile Tobie wołają za te prasy?

Mchale v660 za 127 netto ale cos  tam by jeszcze urwał z tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysrybak    3

Czy te starsze lely 445 do 2013 r naprawdę mają takie wadliwe lozyska? Która prasę używana polecacie z lat 2010-2013 lely 445 czy mchale v660?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez roman099
      Witam niedawno zakupiłem nową prasę metal fach z587 (budowa ta sama co sipma1210 classic) i mam następujące pytania:
      1.Jak zamykam komorę to mam nabić ciśnienie w prasie  jeśli  tak to ile czy po prostu tylko ją zamknąć?
      2. Ile robić obrotów siatki na bele tak żeby było ok??
    • Przez 12newholland12
      Panowie planuje zakup nowej prasy pasowej która miała by robić  słomę i większość sianokieszonek musi być pasowa i tutaj moje pytanie co najlepiej Kverneland 6720 Mchale v 660 czy claasa 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj