Zaloguj się, aby obserwować  
12newholland12

Mchale czy Kverneland

Polecane posty

Panowie planuje zakup nowej prasy pasowej która miała by robić  słomę i większość sianokieszonek musi być pasowa i tutaj moje pytanie co najlepiej Kverneland 6720 Mchale v 660 czy claasa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi89    38

Nie wiem jak to wychodzi cenowo ale ziolona chyba nieco droższa, ale u mnie Mchale ma dobra opinnie. Ale Prasa Kverneland/Kubota to też całkiem dobry produkt któtry jeżdzi w okolicy. Dużo zależy od dilera którego masz w okolicy, u którego serwis na lepszym poziomie. A innych marek nie bierzesz pod uwagę? 

Do sianokiszonki jednak najlepsza wydaje mi się stała komora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko te 3 prasy wchodzą w grę Mchale jest około 20 tyś droższy. Kverneland nie mam do niego przekonania jakoś nie robi na mnie takiego wrażenia jak Mchale aczkolwiek mogę się mylić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez BukeR
      Witam.
       
      Przyszedł czas na dobór prasy do Agrotrona. Zastanawiałem się na McHale F5500. W sam raz do 112KM jakimi dysponuje Agrotron. No może trochę przytrzyma go przy robieniu kiszonki z nożami, ale zestaw wydaje mi się, że jak najbardziej ok.
       
      Jednak dzisiaj dealer zaproponował mi w cenie McHale prasę Lely Welger 445 (powystawowa dlatego taka cena). Jednak mam poważne wątpliwości czy Deutz da rade w takim zestawie. Wiem, że nie wykorzystałbym wydajności prasy w 100%, ale nie widzi mi się jeździć 5km/h robiąc kiszonkę. Szczególnie, że ciągnik trafi do mnie na wiosne na dotarciu i pewnie natychmiast pójdzie "w tango" z prasą. Szczególnie z zestawem noży.
       
      Proszę o opinie użytkowników tych pras czym je ciągają i jak z wydajnością, bo mam czas na zastanowienie się do wtorku, ponieważ do piątku poprawki do MGR mają znaleźć się w ARiMR.
    • Przez fendt714SCR
      Potrzebuje pomocy na temat pras Fendt 5200V oraz McHale V660 którą prasę lepiej wybrać
    • Przez DanielFarmer
      witam,
      kilkukrotnie zdażyło mi sie zatrzymanie noża , który ucina siatkę.Sprężynę na gorze naciągnąłem ale pomogło na krótko...problem powraca.Jak mi się tak zdarzy to polewam po tych plastikowych rolkach olejem i pomaga na jakis czas....czy ktos miał taki problem?prasa juz po gwarancji ale jak bedzie sie to powtarzac to wezwę ich niech cos poradzą. Może te rolki z tworzywa źle wytoczone?nie wiem.
    • Przez Iluminator123
      Witam wszystkich.
       
      Mój tata kupił ostatnio Mchale f5500. Mam pytanie do wszystkich posiadaczy tej prasy. Chodzi o końcówkę zasilania do panela sterującego, a mianowicie o to, że jest ona jakaś dziwna (normalnie powinna być zasilana przez gniazdo zapalniczki w traktorze). Czy jakiś posiadacz tej prasy mógłby mi powiedzieć jak sobie z tym poradził?? Z góry dziękuję.
      Pozdrawiam.
    • Przez Tommekpol
      Mam do zaoferowania dla Państwa prasoowijarkę renomowanej firmy Mchale.
      Firma McHale jest rozpoznawana na całym świecie jako lider producentów owijarek oraz pras, czego przykładem jest flagowy już produkt: prasoowijarka McHale Fusion 3.
      Rok produkcji: 2013
      Prasa wykonała 11 000 bel
      Maszyna uszkodzona.
      Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu
      Cena:  153 000 zł netto
      tel. 606 648 578
            606 648 577
       
       
           




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj