Skocz do zawartości

Zdjęcie

Internetowy Klub "AgroFotowiczek"

206 odpowiedzi na ten temat

#121 Share iwona2lena

iwona2lena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 04 luty 2014 - 20:53

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" @banan a patrzyłaś na samsungi? Popatrz na Youtube na jakiej zasadzie działa ecobabel ;)

Edytowany przez iwona2lena, 04 luty 2014 - 21:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Dzisiaj, 09:26
  •  

#122 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 luty 2014 - 21:22

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" tzn ja od pralek nie wymagam jakis tam bajerow, ma miec 6-7 KG WSADU I 1200obr wirowania no i 3programy;

Àle mojemu ten wyglad hotpointa sie podoba
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#123 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:konie, hodowla bydła mięsnego,

Napisany 05 luty 2014 - 09:35

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" A czemu nie spojrzysz na Beco? Wygląd ma fajny (jest np czarna i czerwona), opcji jakie chcesz, regulacja temp. co 10 stopni (a nie jak większość tylko ma 30, 40,60,90), 5 lat gwarancji już w cenie (do innych musisz dopłacać 10% wartości żeby przedłużyć gwarancję). I są w przystępnych cenach.
Teraz wszystkie sprzęty, niezależnie od firmy robią na 3-5 lat i ma się zepsuć, żeby kupić następne. W każdym sklepie mi tak mówili. Dlatego nie warto wydawać na jakikolwiek sprzęt 3,5 tyś - chyba, że ma się nadmiar kasy. Kupię za 1000 zł to nie szkoda mi będzie za kilka lat wyrzucić i nowszy model nabyć, bo przecież technika ciągle do przodu idzie.

No i jak mi radzicie umalować tą kuchnię, bo nic nie mówicie.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 05 luty 2014 - 13:15

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" u mnie żona ma wszystko z beko....i tak sie juz 5lat na tym sie
beko i beko a odbic sie nie chce

Edytowany przez nikolas29, 05 luty 2014 - 13:16.

#125 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 05 luty 2014 - 16:14

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" A piekarnik też?

#126 Share iwona2lena

iwona2lena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 05 luty 2014 - 16:39

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" @nikolajjj co do kolorów to mi się podoba z decorala "stepy bengalu" u syna w pokoju jest taki beż, kawa z mlekiem (dużą ilością mleka). Dużo zależy też od koloru mebli jak ciemne to dawać jasne kolory, jak jasne meble to ciemniejszy kolor. A zostawiasz te meble co masz czy kupujesz nowe?
U mnie też większość rzeczy na wierzchu - nie zawsze jest gdzie schować - a jak są to się szybko brudzą <_<
Ha ha widzę że też masz naczepiane przedłużaczy w starej chałupie tak jest jedno gniazdko na cały pokój, u mnie też tak było a teraz w dużym pokoju mam 7 podwójnych i teraz mi nie brakuje miejsca ;)
Ładną masz tę kuchnię 2 okna przestronnie.
Tu jest moje okno w kuchni kiedyś robiłam zdjęcie firanki, takie kolory mam obecnie w kuchni a meble w takim kolorze jak ta szafka na ścianie.
http://foto3.m.onet....087,21,19,0.jpg

Jak przyjadę z weekendu i ogarnę trochę kuchnie (po tym remoncie wszędzie biały kurz :wacko: ) to zrobię foty i tu wrzucę.

Edytowany przez iwona2lena, 05 luty 2014 - 17:01.

#127 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 05 luty 2014 - 18:32

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" nikolajj piekarnik tez i tz..babe do wciagania oparow i dymu z smazenia tez beko

#128 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 luty 2014 - 19:02

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" @Nikolajj co do kolorow to do kuchni ja bym wybrala pastelowy w kolorze jasnym zoltym. Takim jak masz juz przy suficie.

A co do pralki BEKO to tez fajnie wygladaja, tylko ze jak sie zajade do sklepow w Rzeszowie, ta jakies male wybory sa sprzetu AGD a to niby sklepy agd.

Co do przedluzaczy to moj jest na to uczulony.

I nad blatem kuchennym zrobil mi 3podwojne a w pokojach to minimum 5podwojnych i do tego jeszcze gniazdka sterowane do lampek nocnych Tak zeby tylko przedluzaczy nie bylo

@Iwonka trzecia szuflada w zmywarce na sztucce to moim zdaniem nie praktyczne, niby jest szuflada, ale koszyk w zupelnosci wystarcza.

A jak jest trzecia szuflada to chyba miejsca na wieksze gary nie ma. tego nie wiem ale tak mi sie zdaje.

Edytowany przez banan575, 05 luty 2014 - 19:31.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#129 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 05 luty 2014 - 20:40

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Bananku ja chcę właśnie tym jasnym brzoskwiniowym pomalować, tylko ne wiem czy całość z sufitem, czy sufit biały zostawić.

Iwona, przedłużacze są poprowadzone z siły, ale jak mówiłam to tylko tymczasowa kuchnia, z pokoju została przerobiona w dwa dni. Nawet nie malowałam. Szafki są nowe - nie będę ich zmieniać, dokupię tylko nad pralkę jedną i jeśli zdecyduję się na zmywarkę, to przemebluje dolne szafki. Te dwa okna to moje zmora, bo wychodzą na południe i zachód i latem grzeje słońce od 10 do 17 i mam 26 stopni w kuchni. Nawet żaluzje nie pomagają.
Jak dostawimy mieszkanie to ta kuchnia nadaje się do generalnego remontu zerwanie podłogi, zdarcie farby do tynku, wyrównanie sufitu.

Ja kupuje sprzęt w sklepach internetowych. Dowóz masz gratis i ceny z reguły niższe o 200zł. Np pralkę kupiłam za 1200 9kg, a w sklepie stacjonarnym w tej cenie była 7kg. Płytę gazową, okap, lodówkę, pralkę, mikrowelę, nawet zlew kupiłam w sklepach internetowych. Polecam Oleole i neo24. Spaliła mi się mikrowela, to dostałam nową. Teraz kupuję piekarnik i tez przez internet. Jak mam wątpliwości, to ide do sklepu, pooglądam, doradzę się i kupuje przez neta.

#130 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 luty 2014 - 20:49

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Sufit zostaw bialy. To czyli to kuchnia tymczasowa??? no jak to tymczasowa i tak pieknie wyszla to jakà bedziesz miec ta stalà???? ;)

Jak bedziesz juz robic nowa kuchnie to nie zapomnij o gniazdkach, Ma ich byc multum przynajmniej 3podwojne nad blatem kuchennym. Bo zauwazylam ze nad pralka nie masz gniazdek a tam moglo by cos stac. A w kuchni gniazdek nigdy za wiele.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share iwona2lena

iwona2lena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 06 luty 2014 - 08:56

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" @nikolajjj sufit zdecydowanie biały. Ja też kupiłam przez internet gazówkę, piekarnik, i zmywarkę. Z internetowym zakupem jest tak jak mówisz :) Ja też uważam że w kuchni gniazdek musi być. Zmywarkę i piekarnik, lodówkę to najlepiej tak podłączyć żeby nie było widać ale w razie burzy móc wyłączyć z gniazdka. Ja te rzeczy mam podłączone w narożnej szafce pod gazówką, a zmywarkę pod zlewem. Więc w razie w. (burzy) wszystko mogę szybko powyłączać.

#132 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 06 luty 2014 - 16:10

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Umieram dziewczyny, niech ktoś mnie dobije. Byłam u dentysty. Usuwanie ropnego torbiela z dwoma korzeniami. Cięte dziąsło i czyszczenie kości górnej szczęki. 5 szwów + wygląd jakby mnie mąż obił. znieczulenie zamiast działać 6 godz. działało godzinę.

Czyli jednak biały sufit.
Teraz maż trochę zrobi porządku z kablami.
A w nowej kuchni gniazdka będą jak trzeba, Te do tymczasowych sprzętów (robot, mikser, itp) to będą na listwie wysuwanej z blatu. A do sprzętów typu lodówka to będą sprytnie ukryte. Płytę gazową kupię na szkle, szerszą niż ta obecna.
pytasz Bananku jak bedzie w nowej kuchni....blat będzie granitowy, zlew też - podwieszany. Lodówkę, piekarnik i mikrowelę planuję zabudować w panelu ściennym. Wszystko będzie na jednej ścianie, ukryte, razem z regałem cargo. A między szafkami górnymi i dolnymi będą szklane płytki. Korpusy obecnych szafek wykorzystam, a fronty chcę zrobić z połysku - tylko nie wiem czy białe czy czerwone. W szafkach będą kasze cargo.
Ale do tego jeszcze parę lat (byłoby szybciej, tylko ciągnik kupiony - wiecie jak jest), dlatego muszę podszlifować obecną kuchnię. Żeby się nie wstydzić gości przyjmować.

#133 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 luty 2014 - 18:34

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" O @Nikolajj to TY bogata. Ja o granicie to moge pomarzyc.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#134 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 06 luty 2014 - 18:52

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" E tam bogata. Kup w sklepie to pójdziesz z torbami, a u producenta granitów to za pół ceny dostaniesz. Trzeba sobie radzić. ja nie lubię w błoto wyrzucać pieniędzy na zbędne bajery. Jak pisałam za obecną kuchnię z osprzętem wydałam niecałe 2000zł. Z meblami, podłogą, zlewem, okapem, płytą gazową (pralkę dokupiłam rok później)
Mąż jak chce coś kupić, to podaje wymiary i puszcza mnie na internet i zawsze znajdę mu tą rzecz za połowę ceny lub taniej niż w sklepie. śmieje się, ze mnie ze jestem jak pies gończy. :D

#135 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 luty 2014 - 19:00

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" 2tys czy 20tys???? Ja blat kuchenny bede miec z plyty laminowanej
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#136 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 06 luty 2014 - 19:29

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" No właśnie 2000 zł słownie dwa :P

#137 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 luty 2014 - 19:34

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" To TY mi mowisz 2tys jak moj mi powiedzial ze koszt calej mojej kuchni ze wszystkim sprzetem AGD wyniesie go 30-35tys.

I dobrze napisalam JEGO wyniesie :D nie mnie ;)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#138 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 06 luty 2014 - 19:46

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" To powiedziałam, że to kuchnia prowizoryczna. Sztuką jest mało wydać, żeby ładnie wyglądało. Cieszę się, że mi się to udało - nieskromnie powiem, ale wnoszę tak z waszych komentarzy. Dostałam do reki 2000 od męża i jak ci starczy to zrobimy, a jak nie to nie. Ale ta druga już tak tanio nie pójdzie. Bo same kosze cargo to koszt ok 5-7 tyś.

#139 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 luty 2014 - 19:50

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" a wstaw link te cargo

juz nie trzeba mam te meble

Edytowany przez banan575, 06 luty 2014 - 19:51.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 06 luty 2014 - 20:01

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Niestety największe koszty generuje sprzęt AGD

Koś tam jeszcze pisał o suficie w tym samym kolorze co ściany, zdecydowanie odradzam, wyjdzie nam taki bunkier, najlepiej pomalować na biało :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi