arek888

Jaki model 30XX najlepszy do gospodarstwa 30 ha?

Polecane posty

rafal88    13

Kupilem u Maslaka ciagnik dwa badz trzy lata temu i juz wtedy nie bylo zadnej gwarancji, no i ciagniki ma w roznym stanie, jak wszyscy handlarze ;) nieraz za totalnego zloma chca kupe kasy :D ale to przeciez juz rolnik wybiera maszyne dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Oglądałem u niego ciągniki i nie podobało mi się że ładnie pomalowane a od spodu całe płaty rdzy, fuszerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Kiedyś pojechałem oglądać do rolnika, i się okazało że chciał się pozbyć złoma, jeszcze w ogłoszeniu napisał że rok 1993 a na felgach i tabliczkach było 1991, trzeba uważać wszędzie na oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

jaki rozstaw kół mają MFy z tej serii??

 

czy ktos moze polecic miejsce (plac, składnice) gdzie znajde sztuki 3070 i 3080 w dobrym stanie??


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek888    0

A więc panowie przemyśleniach i przejechaniu wielu kilometrów i wysłuchaniu wielu opinii Kupiłem MTZ 820.2. Ma zrobione 1070 mtg robił w sklepie w transporcie dowóz rozładunek palet ma na przodzie dorobiony widlak, wszystko od niego jest. niecałe 5 lat ma ciągnik. gościu sprzedawał go z braku kasy. Wygrał jakiś przetarg na budowę mieszkań i się trochę przeliczył z inwestycją. Wycieki na dolnej misie i na złączkach od hydrauliki od tego widlaka. wystarczyło dociągnąć śruby i końcówki od hydrauliki i jak narazie zero przecieków. Dałem 45 tyś. Dlaczego MTZ a nie MF ? Dlatego że W okolicy są dwa nowe mtz i chwała sobie je trzy stare 82 i chodzą do dziś i ja sam posiadam t-25 (z 78 r i bardzo jestem z niego zadowolony (jeden przeciek posiada na uszczelce ale tak małe ze szkoda rozbierać pół ciągnika do tego).

 

Dzięki za pomoc ale MF nie wybrałem z tego względu na tą skrzynię.

 

Temat można zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Za drogie żeby jeździć po piwo i za tanie żeby jechać w pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

bezawaryjnosci

 

heh ja nie chcialbym ruska :D sasiad ma to mu naprawialismy bo on nie kumaty (t-25 ma) powiem szczeze ze w porownaniu do trzydziestki to on ma roziwiazania z kosmosu strasznie trudny :D a najgorsza chyba szkrzynia kto matuje poprzeczna skrzynie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Jak dla mnie to porażka nawet dobra okazja by mnie nie skłoniła do tego sprzętu jeździłem z kolesiem nowym rocznym belarusem koleś około minutę wrzucał bieg przerzucał drążki i takie tam odrazu mnie to zniechęciło to tego sprzętu inny z kolei ma kupił 2 mtz-y i po 200 mth nawet nie całych mokre od oleju. To lipa i nie warta pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

sasiad ma pronara nowke i tez sie leje od nowowsci nawet nie dotar i juz mu zmieniali uszczelke ale nic to nie dalo dalej sie leje ;p

a z tymi biegami to racja :D trzeba sie nawajchowac :D

w mf dzwignia do tylu i jedziesz do tylu z ta sama predkoscia co do przodu a nawet szybciej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Każdy kupuje to na co go stać prawdą jest to że kupujący chce dobry sprzęt za małą kase i za zwyczaj jest tak że tanio kupił traktor ale doprowadzenie go do używalności kosztuje więcej niż by dołożył i kupił ciut droższy lub lepszej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

ja mam do sprzedania Massey Fergusona 3080 z ładowaczem TANIO chętni niech piszą na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

To że nowszy i tańszy nie oznacza lepszy :) osobiście jakby miał sobie pronara czy tam mtz-a kupić to bym wolał zetorka kupić choć dużo pali, ale przynajmniej ciągnik nie do zaje*bania :D


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ja jestem za biedny na tani sprzęt dlatego kupiłem mf-a i niemal nie muszę dokładać poza częściami eksploatacyjnymi a tanie sprzęty wymagają cały czas wkładu choćby ciągłe dolewki oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek80    0

ja mam do sprzedania Massey Fergusona 3080 z ładowaczem TANIO chętni niech piszą na PW

witam ile za ten sprzęt,gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

juz nieaktualny. poszedł w piątek.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj