damjed

Łożyska

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damjed    0

Witam ostatnio w mojej reni strasznie fajtala sie kierownica a wiec rozebralem i okazalo sie ze rozlecialy sie lozyska w kolumnie w tej czesci u gory moja renia jest z regulacja wysokosci kierownicy. I tu zaczyna sie moje pytanie poniewaz nigdzie nie moge dostac tych lozysk moze ktos wie gdzie mozna dostac takie lozyska i jesli ktos przerabial cos w tym temacie to prosilbym o pomoc. Z góry wielkie dzieki.

Edytowano przez damjed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

mozna wiedziec jaki model

roltex Krasnystaw serwis classa


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Kraśnicka Fabryka łożysk nie robi wszystkich typów łożysk, Wystarczy wybrać się do dobrego sklepu z łożyskami.

Jak nie ma na półce to zamówią, gdzieś takie na pewno robią. Taki problem to nie problem, problemem może być cena, ale podejrzewam że to nieduże łożysko, co najwyżej przepłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjed    0

Juz obszukalem po wszystkich sklepach w okolicy i hurtowniach. wymiar lozysk to 1BI-19x30-7

1BI-27x38-7

I wszedzie gdzie nie zadzwonilem to powiedzieli ze nie ma takich lozysk. I ze z takimi wymiarami nie ma lozysk tylko uszczelniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszw    0

kolego ja też już to przerabiałem tyle że kierownica sie kręciła a koła stały. Jak się okazało to obciął się w środku kołek łączący dwie ''rurki''. I ja tam widziałem i o ile pamiętam to łożyska miałem dobre tyle że smaru im dołożyłem a w górnej częsci bo jak to porozkręcasz to kieronica ci odjdzie i tam jest taka rura zewnętrzna <obudowa> i w środku wałek i tylko u góry jest łożysko a na dole nie ma to wstawiłem tulejke aby się to nie wyrabiało. A u ciebie gdzie dokładniej wysiadły te łożyska ??? MOże zapodaj jakieś foto nawet telefonem to coś więcej sobie przypomnę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjed    0

Kolego lukaszw mi chodzie o te dwa lozyska ktore sa w gornej czesci kolumny przy krzyzaku. Ale wielkie dzieki wszystkim forumowiczom poniewaz przez to ze nie moglem nigdzie dostac tych lozysk postanowilem troche przerobic ta kolumne.A wiec przetoczylem dziure na lozysko w kolumnie na wymiar 42mm i ten walek przetoczylem na wymiar 25 dzieki temu mozna bylo wstawic lozysko 25x42 poniewaz takie lozysko mozna dostac bez problemu. A drugie lozysko bylo jeszcze w miare dobre to tylko nasmarowalem. A wiec wszystko powinno byc dobrze.Wponiedzialek to zamontuje i napisze jak to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie mam dziwny problem z ładowaniem w ciągniku renault 461, po odpaleniu ciągnika ładowanie jest wzorowe ale po czasie gdy włączę wszystkie światła ładownie spada, i alternator się grzeje ( szczególnie koło pasowe)po wyłączeniu obciążenia wszystko wraca do normy, i teraz moje pytanie co może być przyczyną takiego dziwnego problemu, alternator pochodzi z Mazdy 626 2.0D 12V, 80A, dane akumulatora dodaje w zdjęciu, a i mechanik założył mi taki kabel od ładowania (jak na zdjęciu) a ja teraz założyłem od spawarki bo myślałem że coś pomoże. A 2 sprawa u mnie jest pasek 10mm czy jest jakaś opcja przerobienia alternatora z jakiegoś VW na taki pasek, bo wiem że golfy 2 miały na 10mm ale wolał bym coś nowszego. Pozdrawiam 🙂🤚🤚🤚🤚i czekam na Pomoc.



    • Przez Kamilmok
      Witam . Problem zaczął się od dmuchniętej uszczelki pod głowicą , w trakcie naprawy mechanik wysłał pompę paliwa do regeneracji alby ją od razu sprawdzić . kupiliśmy nowe ori wtryski .  
      Po złożeniu wszystkiego brak mocy , orka na 4 skiby ziemia cieżka i jak było ciężko to zamiast grzebać kołami to dusiło ciągnik na biegu 1-1. 
      Postawiliśmy do drugiego mechanika pompiarza , niby wszystko posprawdzał pobawił sie zapłonem  i mówił ze wszystko jest dobrze . Pali na dotyk . teraz w polu nie był testowany jeszcze ale jak ciągną 6 ton pszenicy pod górkę to prędkość spada ze trzeba zbijać pół biegi . takze chyba nie jest dobrze . 
       
      gdzie szukać przyczyny ?
       
    • Przez Griszka92
      Witam
      Po wymianie sprzęgła na nowe całego kompletu marki Kawe oraz obróbce koła zamachowego sprzęgło nie wysprzęgla, jedynie idzie wrzucić wsteczny poza tym WOM nie działa. Sprzęgło niby ustawione fabrycznie bo śruby znaczone !? Wie ktoś może jak to ustawić ? Jakieś dane czy cokolwiek 
    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj