Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

754 odpowiedzi na ten temat

#181 Share agromar1991

agromar1991

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:sadownictwo

Napisany 14 sierpień 2009 - 21:04

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) MF 24.. sadownik 47 KM kosztował 100,000,00 z kabiną w standardzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzisiaj, 03:50
  •  

#182 Share Rosak24h

Rosak24h

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 13:13

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Moim zdaniem najlepsze na małe i średnie gospodarstwa jest ursus moze sie wydamać ze jak w polsce teraz ursus jest produkowany na mała skale to jest lipa a to nie prawda bo ursusik 7528 (4700kg 101km i maks udzwig podnośnika to 3800kg) to robi wrazenie 120km silnik innej marki by miał problemy z nim wiec ja uwazam ze Ursus jest nadal the best i jak nie wierzycie to wejdzcie na http://www.ursus.com.pl/ i zobaczycie ze jest bardzo duzo dealerow blizko was, a jak duze gospodarsto (potrzeba 200km+ ) to polecam new holland

Ps. Ursusy maja silniki do 190km i sa tańsze i niepowiedziałbym ze gorsze :D
Dodany obrazek

#183 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 13:36

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) taa wydajnosc hydrauliki w ciagniku o mocy 190 KM na poziomie 55 l/min to nic gorszacego :D :D
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#184 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 13:48

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Ale za to taki np. NH 190KM jeśli chodzi o moc to nie ma polotu do do Ursusa 190KM :D

#185 Share Rosak24h

Rosak24h

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 14:12

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) ale na podnosniku 3800kg to chyba jest coś i przy tak niskiej cenie

Ps a tak wogole to wydajność pompy w l to jest szybkośc podnoszenia , nie potrzeba szybszej bo jak patrzyłem w nh to tyle samo tylko ze mocniejszy podnosnik ale 3800 (to co bedziesz brał cieższego, pług 7 skibowy obrotowy?? to by go przewazyło (moze i nie) ale byś go nie pociagnał bo byś sie zakopał :D)
Dodany obrazek

#186 Share mario98

mario98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 21:35

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Ale zrozum sobie że w przypadku pługa nie liczy się tylko jego ciężar ale i długość. Nie znasz podstawowych praw fizyki?
Załóżmy że będziesz miał dwudziesto kilowy obciążnik i jak myślisz podniesiesz go? Raczej tak. a teraz wyobraź sobie że masz stalową rurkę która też waży 20 kg ale jest długa na 4m. Podniesiesz ją biorąc za jeden z końców? Wątpliwe. Chyba że jesteś silny jak podlipięta (czy jak mu tam było) hehe.
A i jeszcze jeżeli chodzi o pługi to siedmio skibowy będzie już raczej pługiem półzawieszanym

No i najważniejsze jest to że niestety ale piszemy w niewłaściwym temacie więc lepiej skończmy dyskusję.
John Deere - idealne połączenie mocy i piękna :)

#187 Share mafiadankow

mafiadankow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 29 sierpień 2009 - 14:19

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) moje wnioski, jeżeli chodzi o przekładnie automatyczne (bezstopniowe) to żadna, ale to żadna maszyna nie ma lepszej przekładni tego typu niż w Fendt'cie. Pozatym ta kasa którą dajemy za full wypas to nie jest aż tak tragicznie, bo spójrzcie, macie amortyzowaną oś, komputer (bardzo łatwy w obsłudze wbrew pozorom). Nie wiem czy konkurencja posiada lepszy komputer, bo nie jeździłem ;p Ale też Fendty są bardzo mało awaryjne, są robione po to by służyły tyle, ile mają zrobić, a nie, zeby co chwwile po jakąś część jeździć czy do serwisu zawozic. Także spójrzcie tez na ten argument. Bo jednak konkurencja chyba nie jest aż tak niezawodna jak Fendt :D Ja za 412 w fuul wersji byłbym skłonny dac max 300 tyś w chwili obecnej. I w sumie róznica zenowa międzi nowym 312 a 412 jest niewielka, a w 412 mamy kompa i lepiej wyposażoną przekładnie (tempomat, skrzynia polowa/szosowa, 4 stopnie przyspieszania). No, to tyle z mojej strony, bajo ;*

Edytowany przez brzozak2, 30 sierpień 2009 - 18:13.
duzo pisania, zero konkretów - %

operator maszyn

przedstawiciel handlowy - www.rolma.pl
gitarzysta, manager w zespole muzycznym - www.facebook.pl/albatroswloszczowa

#188 Share ansowa3

ansowa3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 sierpień 2009 - 16:40

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Massey fergusson 2410 bedzie kosztować w granicach 80000 do 90000 zł jego wada jest brak przedniego podnośnika w wyposażeniu podstawowym i trzeba dodatkowo płacić.. Jesli ktoś zna dokładny cennik tej werji ciągnika bede wdzieczny za jego podanie równiez może byc dla ciagników używanych tej klasy.

#189 Share agromar1991

agromar1991

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:sadownictwo

Napisany 30 sierpień 2009 - 18:10

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) ale ja dzwoniłem do korbanka a szczególnie do Walewicza to powiedział 100 tyś za 24xx

#190 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 14:18

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Niestety już nieistotna informacja, MFa serii 2400 już nie produkują, nie sprowadzają i nie mają już nic wolnego w ofercie. Poza tym informacja 100 tysi za któryś z trzech to też mie do końca precyzyjna. :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share UrsusFarm

UrsusFarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 październik 2009 - 17:01

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) zgodzę się z kolegą ja mam ursusa 1014 i ie raz pomagałem innym co mają większe ciągniki
załóżmy sąsiad ma 4h(mało;p} a kupił sobie JH??? sześciocylindrowego, a ja mam cztero jego ma co najmniej 150KM, a mój góra 125. ja pługami obrotowymi 4 skiby on takie same na nawrotach zostawał w tyle. przesiadłem się na chwilke bo chciałem spróbować co prawda komfort jazdy lepszy i to o wiele, ale jak Ursusowi przycisne to drze ziemie i idzie do przodu a tego JH muliło jak malucha pod górke

moje zdanie proste 2 wady ursusa
-kabina (powinna być dana kabina jak np. w NH}
-Ursus nie produkuje większych ciągników niż 190 KM a gdyby produkował to teraz w co drugim gospodarstwie by funkcjonował
a Co do NH też bardzo popularnego w polsce to też bym nie kupił bo zdarza się ta sama sytuacja:/

Edytowany przez brzozak2, 22 październik 2009 - 18:13.
naucz sie pisac!!!!! co to jest JH??? co znaczy zwrot "ja pługami"???????

#192 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 22 październik 2009 - 17:41

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) oj ursuso fanie idz do piaskownicy sobie orac tym 1014 z 4 obrotowa i powyprzedzaj inne zachodnie 150km:) tak sie sklada ze mam ten ciagnik i z 4 zagonowa beczy strasznie na ciezszej ziemi a takie u mnie sa ale co Ty za bajke wymysliles z tym wyprzedzaniem johna ale masz dziecko wyobraznie lepiej nic juz tu nie pisz i nie psuj nerwow... a i jeszcze jedno ten Twoj wszechmocny 1014 ma tyle mocy co moj czyli 96 o ile nic Ci nie zdechlo:)
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

#193 Share UrsusFarm

UrsusFarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 październik 2009 - 07:31

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) ty Moderator dobry jesteś hehe ;)

oj ursuso fanie idz do piaskownicy sobie orac tym 1014 z 4 obrotowa i powyprzedzaj inne zachodnie 150km:) tak sie sklada ze mam ten ciagnik i z 4 zagonowa beczy strasznie na ciezszej ziemi a takie u mnie sa ale co Ty za bajke wymysliles z tym wyprzedzaniem johna ale masz dziecko wyobraznie lepiej nic juz tu nie pisz i nie psuj nerwow... a i jeszcze jedno ten Twoj wszechmocny 1014 ma tyle mocy co moj czyli 96 o ile nic Ci nie zdechlo:)

no widzę że i ty jesteś z jakieś beztroskiego podwórka hehe akurat to co pisałem jest prawdą szóstki tylko chlają paliwo ich moc powinna się zaczynać od co najmniej 180KM, a te słabsze tylko piją za dużo a roboty g**** uchodzi-ale ty może masz innego więc to zmienia postać rzeczy

#194 Share pasterz

pasterz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 23 październik 2009 - 07:49

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) orałem w tym roku 3 klase taką dosyć zwięzłą własnie tym ursusem 1014 do tego "forszaj" B 200 no to faktjakoś szło ale tylko wtedy kiedy wjeżdzało sie w bruzde z gazem do podłogi i opuszczało sprzęt w biegu i tak do końca pola a jak tylko byś puśćił lekko gaz to już nie miał siły sie uwlec i redukcja na 2 polową,a obok mnie orał Class 140 km z 4 obrotówką 4x50, to jakoś on nie miał problemów z wyprzedzeniem mnie nawet jeśli byłem już w połowie pola a on dopiero nawracał, owszem orają u nas zetorki które mają coś koło 100 km obrotówkami 4 ale to ich prędkość robocza jest na poziomie ursusa 360 z trzema skibami. Ale zgodze sie z Tobą ze akurat ten ursus nie jest łakomy na paliwo to fakt,

#195 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 23 październik 2009 - 08:45

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Czytam te nowinki Dodany obrazek (by UrsusFarm) i zaczynam dochodzić do wnisku, że zamiast atakować, powinniśmy się najpierw przywitać i rozpoznać intencje oraz obyczaje. Dodany obrazek Nikt nie wie jak przedstawiciel obcej planety może zareagować. Także ostrożnie Dodany obrazek

Bądź pozdrowiony
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#196 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 październik 2009 - 16:21

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) bardzo dobrze to ujales :(
argumenty tego osobnika sa bez watpienia oderwane od rzeczywistosci, nawet nie chce mi sie ich negowac, bo wiem, ze taki gosc jest zamkniety w swoim swiatopogladzie i nic, absolutnie nic tego nie zmieni.
tylko ursus i heja w swiat, po skarby i dziewice ;) :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#197 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 23 październik 2009 - 16:28

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) "po skarby i dziewice";):):):):(:D:D no padne dobry tekst brzozak:):) ale nie odbiegajmy od tematu wiecie panowie moze jaka cena mf 6480??

#198 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 24 październik 2009 - 08:50

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Tysz mi się ten tekst spodobał, puszczę go dalej w świat. Dodany obrazek

MF 6480

AMORTYZOWANA OŚ - QUADLINK
Wyposażenie standardowe:
- moc znamionowa 145 KM, wg ISO,turbo-intercooler,
- moc max. 157 KM, Power Boost przy 2000 obr/min 170 KM,
- silnik Perkins, 6-cylindrowy, poj. 6.6 l, Tier 3,
- skrzynia Dyna-6, 24/24 (40 km/h) + hydr. przekł. nawrotna,
- wyświetlacz kontrolno-sterujący DOT MATRIX,
- przednia oś amortyzowana - Quadlink,
- programowanie obrotów silnika,
- klimatyzacja + ogrzewanie kabiny,
- regulowana kolumna kierownicy, fotel pneumatyczny, siodełko dla pasażera,
- komin boczny, analogowo-cyfrowa deska rozdzielcza, duże teleskopowe lusterka zewnętrzne,
- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,
- zaczep górny automatyczny, przestawialny wysokościowo,
- zaczep dolny do przyczep jednoosiowych,
- ogumienie przód 480/65 R 28
- ogumienie tył 600/ 65 R 38
- tylny TUZ - udźwig 7 100 kg,
- EHR - sterowanie TUZ-em,
- kpl. przegubów kulowych do końcówek zaczepów ramion dolnych Walterscheid,
- tylny WOM - 540/1000 obr./min,
- 3 pary wyjść hydraulicznych,
- oświetlenie robocze przednie ( 4 szt. ) i tylne ( 2 szt.), montowane w dachu,
- oświetlenie robocze przednie na słupkach kabiny ( 1 para ),
- oświetlenie robocze na tylnych błotnikach ( 1 para ),
- pogrzewacz elektryczny silnika,
- światło ostrzegawcze - "kogut",
- kpl. narzędzi,
- wąż z końcówkami do pompowania kół,
- instrukcja obsługi w języku polskim,
- radio CD,
- obciążnik blokowy pod ramą 265 kg,
- instalacja pneumatyczna jedno i dwu-obwodowa,
- obciążniki przednie 610 kg (10x55kg, 1x60kg z zaczepem),
- przedni TUZ + ramka do obciazników

Cena: 71 500 € netto (tradycyjnie dopowiem, że nie wiem, jakie mogą być upusty od tej ceny)

#199 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 24 październik 2009 - 08:58

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) o matuch bardzo dokladnie mi odpisales dziekuje Ci bardzo to jest absolutnie full wypas chyba nie?? przedni tuz amortyzowana os i takie tam a nie wiesz ile goly kosztuje i masz moze cene 6475 i 6485??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 24 październik 2009 - 10:34

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Spoko, chociaż zabrzmiało to jak "o Matko", albo co gorsza "o Boże" Dodany obrazek Dodany obrazek Żarty.

Amortyzowana oś to około 2 000 €

MF 6475 to około 65 000 € netto - ta sama specyfikacja tylko bez osi amortyzowanej. 2008 rok

MF 6485 to około 74 000 € netto - amortyzowana oś i bonusowo dodana pneumatycznie amortyzowana kabina. 2009 rok

Dodaj odpowiedź