Skocz do zawartości

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa)

169 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2012 - 20:44

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Witam! Czy są na AF uczniowie tej szkoły, a nawet tego kierunku? Wybieram się tam w przyszłym roku i chciałbym posłuchać czegoś o niej. Wymagania, klimacik, czy ogólnie trudno się dostać ?

Dziękuje z góry!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dzisiaj, 01:25
  •  

#2 Share mlodyrolnik93

mlodyrolnik93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 21:48

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Witam kolege! Jestem w 3 klasie tegoż technikum właśnie na mechanizacji. Czy trudno się dostać - biorą wszystkich bo potrzebują :) Ze mną do pierwszej klasy chodził koleś co z egzaminów gimnazjalnych miał 44 pkt i już go nie ma ale sam fakt. Klimat przynajmiej u mnie w klasie jest fajny, poznałem spoko ludzi z którymi można pogadać i o rolnictwie jak i o innych tematach. Niestety jest też w szkole liceum do którego chodzą "piłkarzyki" długo nie będę się o nich rozwodził poprostu debile i tyle przyjdziesz to sam zobaczysz. Wychowawczyni w internacie mówi o nich jednokomórkowce :lol: Co do wymagań jak chcesz po tej szkole mieć coś oprócz papieru to trochę się pouczysz ale z umiarem. Na przedmiotach zawodowych bardziej uczą abyś zdał ten przestarzały egzamin zawodowy opierający się nadal na c 330 i c 360 a nie żebyś to w życiu wykorzystał... Praktyki zawodowe w szkolnych warsztatach - jedne wielkie jajca B) ogólnie częściej robi się to co jest w szkole potrzebne niż to co jest przewidziane w programie. Przynajmiej jest tak teraz poniważ internat przenoszony jest do innego budynku, wcześniej robiliśmy na tych warsztatach dość normalnie ale mimo to jest na nich przyjemnie i radośnie :P Nie wiem co jeszcze byś chciał wiedzieć. Mam nadzieję że cię nie przeraziłem.

Jednak uważam że dokonałem dobrego wyboru co do szkoły i nie żałuję że tu przyszedłem :D W liceum chyba bym umarł, a tu chociaż na części lekcji starają się mówić o tym co mnie interesuje. :P
A kolego z kąd dokładniej jesteś i czy masz zamiar mieszkać w interku?

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2012 - 21:59

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Nie zniechęciłeś mnie :) Wesoło i okej, klimat jest :) W interku raczej nie bo mam blisko, ale jak przyjdę to przynajmniej Ciebie będę znał :D

#4 Share mlodyrolnik93

mlodyrolnik93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 22:11

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Mówisz blisko, skąd dokładniej?

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2012 - 19:40

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa)

Mówisz blisko, skąd dokładniej?

Dokładniej, to 20 km od Poznania. Wybieram się tam z kumplem @dxmentraktorzysta

#6 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 16:52

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Opinia "Jednokomórkowców" zapewne od p. Leny padła :)
Tak, tak, klimacik elegancki, jak na IV klasę TMR pięknie mija tam czas :)

#7 Share mlodyrolnik93

mlodyrolnik93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 16:44

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Oczywiście, że od p. Leny :D

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 styczeń 2012 - 17:56

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Przynajmniej jak zajdę, to razem z Tobą, będę znał kilka osób :D

#9 Share Norasek1353

Norasek1353

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 luty 2012 - 17:16

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Koledzy jestem uczniem tego technikum od września ub. roku :P Do szkoły zapraszam bo ciekawie jest zwłaszcza jak się ma za wychowawcę pana M... (wiecie @mlodyrolnik93 i @kris14 o kogo mi chodzi prawda?? :lol: ) @dxmentraktorzysta Przyjdź na Golęcin to nie pożałujesz (Ja i kolega @PatKaz95 nie żałujemy) :rolleyes:

Edytowany przez Norasek1353, 10 luty 2012 - 14:40.

www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DRZWI OTWARTE 17 i 21 MARCA 2012 ROKU NA GOLĘCIN - TAK BYŁO ROK TEMU
www.youtube.com/watch?v=PEoKqfcp1oM

#10 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Szynszyle Maszyny Rolnicze Wędkarstwo

Napisany 09 luty 2012 - 14:55

Koledzy jestem absolwentem tego technikum od września ub. roku :P Do szkoły zapraszam bo ciekawie jest zwłaszcza jak się ma za wychowawcę pana M... (wiecie @mlodyrolnik93 i @kris14 o kogo mi chodzi prawda?? :lol: ) @dxmentraktorzysta Przyjdź na Golęcin to nie pożałujesz (Ja i kolega @PatKaz95 nie żałujemy) :rolleyes:

@Norasek1353 Jeszcze absolwentami nie jesteśmy:D @dxmentraktorzysta ; @FarmerWLKP Golęcin Wita Tarnowskie Gimnazjum:D

Edytowany przez PatKaz95, 09 luty 2012 - 14:58.

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dzisiaj, 01:25
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2012 - 20:40

@Norasek1353 Jeszcze absolwentami nie jesteśmy:D @dxmentraktorzysta ; @FarmerWLKP Golęcin Wita Tarnowskie Gimnazjum:D

Z tarnowskiego to tylko @dxmen a ja chodzę do Noblistów w Rokietnicy :P A powiedzcie mi, ile jest prawdy w tym, że chcą zamknąć szkołę :/

#12 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 09 luty 2012 - 22:42

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Widzę że szybko się to rozniosło :( No prawda, prawda niestety wszystko w naszych rękach.. Te debile na górze uważają że ta szkoła jest nie rentowna.. Ale nic jeszcze nie jest pewnego ja wierzę że Golęcin Był, Jest i Będzie a wiara czyni cuda i wszyscy walczą o tą szkołę. JA NA PEWNO NIGDZIE SIĘ Z NIEJ NIE RUSZĘ, BĘDĘ BRONIŁ JEJ DO UPADŁEGO!!!!

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc

#13 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2012 - 21:25

Widzę że szybko się to rozniosło :( No prawda, prawda niestety wszystko w naszych rękach.. Te debile na górze uważają że ta szkoła jest nie rentowna.. Ale nic jeszcze nie jest pewnego ja wierzę że Golęcin Był, Jest i Będzie a wiara czyni cuda i wszyscy walczą o tą szkołę. JA NA PEWNO NIGDZIE SIĘ Z NIEJ NIE RUSZĘ, BĘDĘ BRONIŁ JEJ DO UPADŁEGO!!!!

Ja jako przyszły uczeń również. To jedyna taka szkoła w Wielkopolsce, kształcąca w na takich kierunkach. Blisko, dojazdy z każdej strony, boiska i na Targach Edukacyjnych poznałem również miłe dziewczyny z 3 klasy Agrobiznesu, dyrektora szkolenia praktycznego. Naprawdę super ludzie! Nie możemy pozwolić na upadek!

#14 Share mlodyrolnik93

mlodyrolnik93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 15 luty 2012 - 00:49

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) miło mi jak widzę taką twoją wypowiedż :) że się nie cykasz tylko chcesz przyjścc i walczyć ba jak wiara co chciała przyjść się wycofa w związku z tą aferą to nawet jak nas teraz nie zamkną a jest taka szansa, to padniemy no nie będzie naboru :( A to że nie jest rentowna to pewnie tylko przykrywka bo jest to zaje..sty teren - 12ha full zieleni i blisko do jeziora i do tego jeszcze Poznań... Znalazł się na to amator z dużą kasą no to dawaj, poświecił na pewno tam na górze i za naszymi plecami chcieli nas wykiwać, dyrektor się o tym fuksem dowiedział... Takrze pożyjemy zobaczymy, 28 lutego ma być rada na której mają zapaść decyzje na nasz temat a 23 mają przyjeżdżać nas oglądać - także będziemy walczyć B)

#15 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 16 luty 2012 - 12:57

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Nie pozwólmy zamknąć szkoły!!
http://www.petycjeon...idacji_golecina Proszę o podpisy przeciw zamknięciu, im będzie nas więcej tym lepiej!

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 luty 2012 - 20:32

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) W czwartek się spotkamy? Bo ja na pewno pojawię się na proteście!

#17 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 luty 2012 - 21:16

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ruszyłem swoje kontakty i o tych planach likwidacji powiadomiłem redakcje TAP, oraz dzięki uprzejmości jednego z pracownikow naukowych UP w Poznaniu wszyscy pracownicy naukowi tej uczelni zostaną jutro meilowo o tej akcji powiadomieni - z tego co wiem kilku znacznych profesorów już wpisało się na listę pod petycją - tymczasem ja i koledzy z mojego rocznika planujemy przyjechac we czwartek pod szkołe i później na plac kolegiacki
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#18 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 21 luty 2012 - 22:44

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Witam Obowiązkowo będę na proteście:D Z moich informacji wiadomo że Pan Poseł Kalemba który jest absolwentem naszej szkoły też o tym wie i któż wie może się zjawi

#19 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 luty 2012 - 22:48

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) No tak tylko po której stronie stanie pan poseł ?? oto jest pytanie
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 21 luty 2012 - 22:58

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Miejmy nadzieję że po naszej on jest z PSL a w Teleskopie mówili że oni są z nami..

Edytowany przez PatKaz95, 21 luty 2012 - 23:00.