Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik 60KM?

29 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rolniksam15

rolniksam15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 20:32

Jaki ciągnik 60KM? Witam planuje zakup ciągnika o mocy ok 60km. Będzie on pomocniczy na 30 ha gospodarstwie. To ma być nowy ciągnik w cenie do 140 tyś. Wyposażenie na jakim mi zależy to: rewers eh, klima, pneumatyczne siedzenie, kogut radio itp.
Jaki byście mi polecili. Jestem otwarty na każdą markę.
Ps. Proszę nie zamykać tematu bo szukałem ale nic takiego nie znalazłem.

Gratulacje że jesteś nowy i szukałeś pokrewnych tematów. Jedyne co mam zastrzeżenie to tytuł powinien być bardziej konkretny dlatego go edytuje.

Edytowany przez milanreal1, 20 styczeń 2012 - 20:58.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik 60KM? Dzisiaj, 05:33
  •  

#2 Share Deutz610

Deutz610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 20:46

Jaki ciągnik 60KM? Deutz sadowniczy ,ale na pomocniczy wystarczy chociaż może być za lekki ale może poszukaj innego modelu deutza bo te ciągniki są niezawodne i ekonomiczne.
http://moto.allegro....2057531050.html

Edytowany przez Deutz610, 21 styczeń 2012 - 09:49.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 styczeń 2012 - 20:47

Jaki ciągnik 60KM? Szukałeś chyba tak ażeby nie znaleźć !!!!!!!!!!!! a TU nie można było http://www.agrofoto....agnik-50-70-km/

Tam jest głównie o używanych, cena jest zdecydowanie niższa. Dlatego ten zostawiam.

Edytowany przez milanreal1, 20 styczeń 2012 - 21:01.

#4 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 20:51

Jaki ciągnik 60KM? Witam!
Ja proponuję McCormicka CX65L. 69km, EHR i klima są. Oszczędny silnik Perkinsa, 4cylindry. Na pomocnika idealny, ceny dokładnej nie znam ale pewnie oscyluje koło kwoty którą masz do wydania. Jest jeszcze seria CL tylko tam chyba nie ma EHR, ale za to cena około 120-130tys. Jest on trochę mocniejszy bo chyba ma ponad 70km.
http://maszyny.roman...e/CXL/CX65L.pdf
http://maszyny.roman...ele/CL/C80L.pdf

#5 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 20 styczeń 2012 - 21:09

Jaki ciągnik 60KM? A może ursus 3724 PIKO
Jest to fajny ciągniczek 50km rewers jest silnik oszczędny 3 cylindry na AF są już fotki jego.Ten model jest akurat bezawaryjny i jak się odpowiednio urzytkuje to będzie służył wiele lat.
Ajak nie to może 5524 jest on mocniejszy i też bez awaryjny na AF jest użytkownik tego ciągnika i ma już 400 MTG i nic się nie dzieje.Bardzo dobry na pomicniczy ciągnik w gospodarstwie.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#6 Share lukaszkomorowski6530

lukaszkomorowski6530

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 21:12

Jaki ciągnik 60KM? A może famtrac 70, 60 km i u mnie na 110 jako pomocniczy to tylko śmiga

#7 Share krzysiek9555

krzysiek9555

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 21:26

Jaki ciągnik 60KM? Ja bym ci polecił coś z grupy same deutz fahr ale nie agrokida jak kolega wyżej napisał on jest za mały i za lekki i wogóle do gospodarstwa rolnego się nie nadaje co innego do sadowniczego. Mógłbyś wybrać np lamborghini r2 lub same dorado360 ceny maja naprawde przystępne i co najważniejsze są bezawaryjne posiadam dorado 66 od 3 lat i do tej pory żadnej awarii, jetsem z niego w 100% zadowolony

#8 Share lukaszofendt714

lukaszofendt714

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 styczeń 2012 - 21:28

Jaki ciągnik 60KM? Ja proponuje mf 3625.Cena ok 130-140tyś

#9 Share elku87

elku87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 21:42

Jaki ciągnik 60KM? Deutz-Fahr AGROPLUS 320 to jest piękna maszyna :) silnik 3 cylindrowy wiele Ci nie spali 82 KM cena brutto to około 140 tys naprawde polecam, warto sam takiego posiadam :)
Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

#10 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 20 styczeń 2012 - 21:43

Jaki ciągnik 60KM? hmmm.Moze coś ze stajni CNH ,ta nowa seria smerfów T4.55.Widziałem go u jednego z użytkowników naszego forum.Cena tez coś koło 130 tysięcy.Widać,że ciągnik solidny,tylko,że ma 55km,ale myślę,że ta różnica 5km nie zrobi wielkiej przepaści.Są też ciągniki o większej mocy z tej serii,jak się nie mylę,to 65km jest kolejny model.Case Jx60,też dobre ciągniki,nie narzekają na nie.Dosyć często można je spotkać w gospodarstwie.Kolega jest mechanikiem w firmie,która jest dealerem Case,mówił,że seria Jx jak na razie jest najbardziej chwalona u niech w serwisie,zero awarii,tylko jakieś tam drobnostki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lewy12

lewy12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 21:46

Jaki ciągnik 60KM? Produkcja nowych ursusów w lublinie o mocy od 50 do 160km i są takie dla ciebie poszukaj 50kony to jest chyba 3724 o ile sie nie myle i kosztuje chyba 100tyś
Poszukaj sobie jakiś modeli może ursus nowy???

#12 Share Dawid381010

Dawid381010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja :))

Napisany 20 styczeń 2012 - 21:50

Jaki ciągnik 60KM? Farmtrac 665 Dt polecam

#13 Share FotoFan

FotoFan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 21:59

Jaki ciągnik 60KM? W tym przedziale poleciłbym case JX60.

Edytowany przez milanreal1, 20 styczeń 2012 - 22:41.
brak argumentacji

#14 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 20 styczeń 2012 - 22:09

Jaki ciągnik 60KM? Ja bym ci takie marki polecił: kubota, john deere,landini(jest taka fajna seria bez zbytniej elektroniki, o mniejszej mocy), jakiegoś ruska, ale one chlają dużo.
A z polskich marek to FARMER z serii TE z silnikami john deera, i jak ktoś już tu wyżej wymienił Farmtraca. Osobiście mój tata ma właśnie chęć na któryś z powyższych też jako pomocniczy.

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#15 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 12:35

Jaki ciągnik 60KM? Fajna by była Kubota M6040 ale strasznie podrożały ostatnio [obecnie ok. 130tys zł netto] i w tym ciągniku masz to czego oczekujesz- Rewers hydrauliczny, klima, siedzenie pneumatyczne, obciążniki i zaczepy w komplecie, ale niestety za pneumatykę trzeba dopłacić ok. 6,5tys. Ciągnik lekki, zwrotny, ekonomiczny :)
Możesz poszukać u dealerów po starych cenach może coś będą jeszcze mieli.

Do tego grona na pewno nada się seria ciągników z stajni SDF [DF Agroplus, Same Dorado3, Lamborghini R2] tutaj masz szeroki wachlarz wyposażenia, dobierzesz sobie skrzynie, ogumienie, kabinę, wyposażenie wg swojego uznania i w tej cenie coś ciekawego znajdziesz.

Potem koncern CNH modele Case Farmall C, New Holland T4 PowerStar lub też Steyr KompaktS- nowe konstrukcje z fajnymi kabinkami, dobrze wyposażone i ładnie wyglądają.

Teraz nie wiem jak cenowo wypada MF 3600 i Claas Elios, oba ciągniki mają te same skrzynie [Carraro] ale różnią się silnikami [MF ma SISU, Claas ma FPT.

Te serie ciągników są dostępne w wyposażeniu które wymagasz, ale co do cen to szczegóły u dealerów, ale powinno się kręcić coś ok. 140tys.

Jednym zdaniem- masz w czym wybierać :)

#16 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 21 styczeń 2012 - 14:23

Jaki ciągnik 60KM? 140 tyś. netto czy brutto ?? Bo to jest ogromna różnica, za 140 tyś. netto można już coś wymyślić ale za 140 tyś. brutto. to zostaje ci tylko takie ustrojstwo jak np. Tym i inne tego typu koreańce i chinole.

A po drugie czytacie ze zrozumieniem i doczytaliście co założyciel tematu potrzebuje w ciągniku, że mu doradzacie ciągniki które w ogóle mu nie podchodzą ??

#17 Share arekpl3

arekpl3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 18:47

Jaki ciągnik 60KM? Kubota M6040 takie wyposażenie ma w standardzie.

#18 Share rolniksam15

rolniksam15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 20:09

Jaki ciągnik 60KM? Cena to 140tyś. brutto. Przejrzałem trochę te ciągniki i od razu eliminuje ursusa i farmtrac-a ponieważ nie spełniają moich oczekiwań. Wszelkiego typu chinole też odpadają.Kubota za droga. Za mf-a 3025 w standardzie powiedzieli mi 139tyś czy to dobra cena ? Case jx60 też nie jest zły tylko rewersu eh nie ma,ale za to cena jest przystępna.
Nie wiecie jaka jest aktualna cena lamborghini r2 ?

Edytowany przez rolniksam15, 21 styczeń 2012 - 20:10.

#19 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 22 styczeń 2012 - 08:18

Jaki ciągnik 60KM? http://otomoto.pl/de...or-A107758.html
Agroplus 310 powinien byc nieco tanszy od tego ;)

Jeszcze powinna Ci wyjśc Proxima 70 z takim wyposażeniem, tyle że ona ma rewers mechaniczny :unsure:
Ktoś na AF ostatno kupił New Hollanda T4.55 z rewersem EH, i z tego co pamiętam dał mniej niż 140000zł

Edytowany przez MgrLukash, 22 styczeń 2012 - 08:23.

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share cuabab

cuabab

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Zainteresowania:Maszyneria ;D

Napisany 22 styczeń 2012 - 09:19

Jaki ciągnik 60KM?

Witam planuje zakup ciągnika o mocy ok 60km. Będzie on pomocniczy na 30 ha gospodarstwie. To ma być nowy ciągnik w cenie do 140 tyś. Wyposażenie na jakim mi zależy to: rewers eh, klima, pneumatyczne siedzenie, kogut radio itp.
Jaki byście mi polecili. Jestem otwarty na każdą markę.
Ps. Proszę nie zamykać tematu bo szukałem ale nic takiego nie znalazłem.

Gratulacje że jesteś nowy i szukałeś pokrewnych tematów. Jedyne co mam zastrzeżenie to tytuł powinien być bardziej konkretny dlatego go edytuje.

Witam
Mam pytanie co do twojego zapytania. Kolego na pewno masz tam gdzieś głęboko w sobie jakiś: typ, rodzaj, nazwę, ciągnika który ci się podoba. Oczywiście w tych przedziałach jakie opisałeśDodany obrazek. Bo tak można wymieniać bez końca : deutz mf jd zts ursus ipt. Jeśli mógłbyś to podaj chociaż to co bardziej by cie interesował: Ciągnik jakiego nikt nie ma w okolicy i z częściami krucho, czy Ciągnik jaki może ktoś koło ciebie już ma i części na naszym rynku też się znajdą.
Pozdrawiam.

Edytowany przez cuabab, 22 styczeń 2012 - 09:20.

Dodaj odpowiedź