JEDREK

Polagra-Premiery

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filipoo    14

@polagrapremieryaid - to mówisz ze już droga przejezdna w obu kierunkach :) całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek26    4

Ja będe w piątek ze szkoła,także na spotkaniu sie zjawię.


sprzedam 5 działek budowlanych po 7a każda. tel 509983145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@polagrapremieryaid - to mówisz ze już droga przejezdna w obu kierunkach :) całe szczęście :)

 

Wielkopolskie służby stanęły na wysokości zadania i jak pokazują kamery monitorujące główne ulice miasta, zalegający na drogach śnieg został usunięty. Również drogi dojezdne do Poznania są czarne. Władze miasta zadbały również, by wzmożyć działania odśnieżania dróg dojezdnych do Poznania w związku z targami.

 

K.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

 

Wielkopolskie służby stanęły na wysokości zadania i jak pokazują kamery monitorujące główne ulice miasta, zalegający na drogach śnieg został usunięty. Również drogi dojezdne do Poznania są czarne. Władze miasta zadbały również, by wzmożyć działania odśnieżania dróg dojezdnych do Poznania w związku z targami.

 

K.S.

zajefajnie :D bedzie trza zrobic kurs wronki-poznań, poznań-wronki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pytam się tak do upewnienia z tymi zaproszeniami ( http://www.agrofoto....43-zaproszenia/ ) wchodzimy za free ??

strzał w dziesiątkę! zaproszenia trzeba jedynie aktywować na stronie mtp24.pl bądź po przyjeździe na targi, ale osobiście polecam mtp24, by uniknąć później kolejek do kas.

 

K.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

Co do tych czarnych ulic nie mam pewności ponieważ mieszkam 1km od poznania i mam drogę białą :(


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co do tych czarnych ulic nie mam pewności ponieważ mieszkam 1km od poznania i mam drogę białą :(

No trochę nam pogoda utrudnia wojaże, jednak jak widać zima tysiącom naszych gości nie straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craft    7

kiedy będą foty? Bardzo bym prosił, szczególnie ursusa o ile coś nowego pokazali, jakieś kabiny podobno miały być

Edytowano przez craft

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Mam 2 darmowe bilety wstepu na Pol Agre plus do tego karde TopAgrar- musze jakos te bilety rejestrowac czy normalnie wchodze bez zadnych zgloszen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam 2 darmowe bilety wstepu na Pol Agre plus do tego karde TopAgrar- musze jakos te bilety rejestrowac czy normalnie wchodze bez zadnych zgloszen?

Bilety bezpłatne należy rejestrować, natomiast karta TopAgrar uprawnia do wejścia bez rejestracji.

 

K.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

A POL-Mot Warfama (Wraz z Ursusem) jest na targach ??, pytam bo na stronie targów nie mogę ich znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rendas    11

A czy na kartę PFHBiPM też można wejść za darmo i bez kolejki w kasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master0608    0

Panowie nie chcialo mi sie czytac wszystkich stron wiec spytam czy w sobote ebdzie organizowane jakies wieksze zebranie userow z AF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Ja z ekipom będę jutro. Oby tylko pogoda dopisała.


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj