Skocz do zawartości
JEDREK

Polagra-Premiery

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

jakub16    118

Ja będę w niedziele z kimś ;) Spotkanie najlepiej na jakimś dużym stoisku np. JD lub CNH

Wiadomość z agroFakt.pl

Dziedzio92    41

Witam wszystkich.Prawdopodobnie w Sobote bedzie jedno z wiekszych spodkan, co do miejsca i godziny nie wiadomo :rolleyes:

piotreq8011    91

Witam! ;)

Ja, @marin, @qutro7030 i @patryk1994 jedziemy w czwartek jako wycieczka szkolna

Edytowano przez piotreq8011

UrsusCzesio    304

Ja myślę że będę w sobote tylko zależy wszystko od pogody bo 170 KM jechać z prędkoscia max 60 na godzine to troche licho. No i podobno ciezko przez Poznań sie przebić. :o

JEDREK    16

@ UrsusCzesio przez poznan to przejechac idzie gorzej zaparkowac pod targami. ja tam jade pociagiem 2 godzinki i bede na miejscu ;) no i ekipa z zachodniopomorskiego tez raczej jedzie w sobote ;)

Filipoo    14

koledzy powiedzcie mi gdzie to dokładniej jest?? do pozka mam 61 km a nigdy tam nie byłem a nawet nie wiem gdzie dokładniej to jest <_<

Piochu    7

Na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich, wystarczy że wsiądziesz w pociąg, wysiądziesz na dworcu głównym, wyjdziesz dworcem zachodnim i przejdziesz przez ulicę ;)

Bartek72511    41

Ja będę w piątek albo w sobotę, niczym to nie jest uwarunkowane więc kiedy ustalicie spotkanie to też podjade:D

darek195    1

to jest przy głogowskiej ??coś małe mi to wyglada :lol:

Tylko się Tobie wydaje małe, chyba że porównujesz do miejsca na którym się odbywają Bednary- ale to inna bajka. Targi to te wszystkie budynki-hale, przy głogowskiej mniej więcej od wysokości dworca zachodniego do ulicy Bukowskiej. Oczywiście na Polagre będzie przeznaczona tylko część z tych hal.

UrsusCzesio    304

w sumie jadąc od Koszalina to trzeba by jechać tylko prosto przez Poznań i w lewo będą targi. Najgorsze zaparkować i uiścić opłatę :D

Filipoo    14

Tylko się Tobie wydaje małe, chyba że porównujesz do miejsca na którym się odbywają Bednary- ale to inna bajka. Targi to te wszystkie budynki-hale, przy głogowskiej mniej więcej od wysokości dworca zachodniego do ulicy Bukowskiej. Oczywiście na Polagre będzie przeznaczona tylko część z tych hal.

aaa no to całkiem inna bajka bo jak az do bukowskiej to jest kawał budynków :lol:porównywałem z starym browarem :lol: bo na mapie zobaczyłem mały budynek :lol::lol:

dawid5508    2

Ja pojadę prawdopodobnie w sobotę lub w niedzele. Miejsce do zaparkowania znajdę w jednej z bocznych ulic przy targach. :D

Ja będę w piątek i sobotę ;) razem z userem @DebyFarmer, zawsze w stałym składzie :lol: . Spotkanie można zrobić przy Case'ach bo oni chyba największe co roku robią na każdych targach

Filipoo    14

w obecnej chwili drogą roosevelta można się poruszać tylko w stronę ulicy głogowskiej od mostu dworcowego nie ma wjazdu jakiś remont, miejmy nadzieje ze tylko coś grzebią i w czasie premiery droga będzie przejezdna :)

arko2255    8

Słuchajcie czy ma ktos z was wejsciowki lub nie jedzie na polagre? potrzebuje dwa bilety, wiecie moze gdzie je mozna zdobyc? Z gory dzieki za odpowiedz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?