Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#1701 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 19:48

ciagniki rodziny Farmtrac NhBartek jak myślisz poczekać na przegląd po 300mtg czy go zmienić teraz mam 187mtg wsumie teraz czy pózniej i tak będę musiał za niego zapłacić trochę szkoda bo przegląd po 50mtg miałem gratis. Muszę się rozejrzeć czy dostanę go w sklepie bo do serwisu mam 80km.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 06:58
  •  

#1702 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 21:35

ciagniki rodziny Farmtrac Mysle ze nic zlego sie nie wydarzy jak bedzie wymieniony dopiero mrzy 300 mth. To jest tylko filtr na powrocie. Najwazniejszy jest ten na przewodzie zasilajacym do pompy hydraulicznej.

#1703 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 26 wrzesień 2012 - 18:58

ciagniki rodziny Farmtrac Jak myślicie robiąc orkę i używając przy tym tylko dzwigni sterowania podnośnika pozycyjnej mozna zaszkodzić pompie .

#1704 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 26 wrzesień 2012 - 21:40

ciagniki rodziny Farmtrac Twojej pompy naprawde nie interesuje ktorej dzwigni uzywasz takze sie nie przejmuj nic jej sie nie stanie jak bedziesz pracowal tylko na pozycyjnej.

#1705 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 27 wrzesień 2012 - 11:54

ciagniki rodziny Farmtrac Okazało się, że te świsty i jęki wydaje turbina. Wystarczy zobaczyć na yt te nowsze fergusony z perkinsem lub claasa axosa one wydają podobne dźwięki. Czy u was tez korek wlewu paliwa nie ma dziurki na odpowietrzenie u góry?
Co zrobiliście, aby wieszaki tylne nie biły wam po kołach?

Edytowany przez look19, 27 wrzesień 2012 - 11:56.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#1706 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 27 wrzesień 2012 - 14:56

ciagniki rodziny Farmtrac No turbina wydaje taki przyjemny świst jęków raczej nie słyszę ,wlew ma dziurki na dole na zewnątrz korka ,u mnie wieszaki mają takie cięgła z regulacją raz sobie doregulujesz do maszyn z minimalnym luzem i nie ma mocnych aby waliły po kołach a jaki masz model

#1707 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 27 wrzesień 2012 - 21:55

ciagniki rodziny Farmtrac W modelu 685 i 690 dt są wieszaki z regulacją, a w 675 dt są takie samonastawne, bez możliwości zablokowania. U mnie korek nie ma dziurki i co chwilę odkręcam korek, aby spuścić powietrze.

Edytowany przez milanreal1, 27 wrzesień 2012 - 22:39.
cytowanie poprzedniego posta

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#1708 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 27 wrzesień 2012 - 22:36

ciagniki rodziny Farmtrac Korek musisz wymienic w takim razie bo on ma odpowietrznik tylko czesto sie zdarza ze nie puszcza on powietrza a to jest niezdrowe dla pompki elektrycznej bo ma ciezko ciagnac paliwo ze zbiornika jezeli wytwarza sie w nim podcisnienie.

#1709 Share ursus5524

ursus5524

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 08:35

ciagniki rodziny Farmtrac Koledzy a macie coś takiego że czasami wyświetlacz nie wyświetla wam motogodzin.

#1710 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 17:58

ciagniki rodziny Farmtrac Tak ja juz widzialem takie przypadki pewnie masz licznik VDO. Zglaszaj na gwarancje niech ci wymieniaja na nowy bo to samo sie nie naprawi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1711 Share PONIDZIE22

PONIDZIE22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 15 październik 2012 - 19:16

ciagniki rodziny Farmtrac Witam ma ktoś książkę obsługi, budowy do FT 80 4WD?? Bo tą instrunkcję co mam to strasznie pobieżna jest i nie wiele można się dowiedzieć. proszę o kontakt priv pozdrawiam

#1712 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 październik 2012 - 19:25

ciagniki rodziny Farmtrac ja mam 80 4wd ale nie mam książki ale powiedz co chcesz zrobić to może pomogę. :D na pewno coś do radze.

#1713 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 01 listopad 2012 - 17:58

ciagniki rodziny Farmtrac coś sie stało z rozdzielaczem nie zatrzymuje sie gdy przesunę go do przodu związku z tym tur mi nie pracuje tylko wtedy gdy trzymam go do przodu co sie stało to już chyba taki model ciągnik nie ma roku a prawie wszystko już ma jakaś wadę

#1714 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 18:47

ciagniki rodziny Farmtrac To jesteś szczęśliwcem :) masz gwarancję dzwonisz i zrobią albo wymienią ,mnie dwa tygodnie temu skonczyła się gwarancja dwa razy był serwis do takich niby drobnostek po za tym czujnik 1000 ob wysiadł rurka paliwa ciekła fotel skrzypi ale raz po raz WD psikne rurke zakleiłem czujnik odłączyłem nie warto było serwisu wzywac ,po 2 latach od kupna zadzwoniła babka z Mrągowa z ankietą co mi się podoba a co nie w Farmtracu co bym zmienił to powiedziałem że denerwują takie drobnostki niedoróbki chyba fabryka oszczędza i montuje byle co np co gumowe to kruszeje w oczach (pasek ,wąż sprężarki, osłony drążków kierowniczych ) i czy bym kupił jeszcze raz Farmtraca na szybko odpowiedziałem 50% na 50% bo wtedy jak kupowałem poza Białoruśkami tanszymi Ursus Zetor inne marki były cenowo nie konkurencyjne

#1715 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 01 listopad 2012 - 19:11

ciagniki rodziny Farmtrac Ha ha do mnie nie dzwonili z tą ankietą a w lutym będzie dwa lata jak go mam i gwarancja sie kończy a też miał troszki awarii ja bym dal mocniejsze linki gazu , plastik słaby siedzisko pasarzera popękało , i takie tam d*perelki ;P

#1716 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 19:16

ciagniki rodziny Farmtrac tylko ze ja czasu na serwis nie mam juz 3 miesiąc odkładam te usterki do usunięcia a jest ich mnóstwo wszystko wszędzie leci skrzypi się trzęsie może i można powiedzieć czego chcieć najtańszy ciągnik na rynku polski ale nawet i ta cena jest dla połowy rolników duża trzeba zapierdzielać ciężkie pieniądze wywalać na nowy sprzęt który nawet gwaranci nie pochodzi bez usterki moim zdaniem porażka na lini wybaczył bym mu to wszystko żeby jeszcze nie był taki muł :)

#1717 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 19:18

ciagniki rodziny Farmtrac Ile masz teraz mth ? Tobie się naprawdę jakiś felerny trafił
Ja póki co (160 mth) to narzekać nie mam na co ;) A po d*pie trochę dostaje. ;)

#1718 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 01 listopad 2012 - 19:23

ciagniki rodziny Farmtrac @Ursusc385 Miałeś udręke opony z tyłu kapcie miałeś :P mój też w d*pe dostaje mniej niż u Ursusac385 :D ma ponad 730mth ale na spalanie i uciąg nie mogę narzekać ;)

#1719 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 19:34

ciagniki rodziny Farmtrac teraz ma aktualnie ponad 210 mtg myślę ze w d*pę nie dostaje u mnie bo przeważnie tylko transport i ładowacz czołowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1720 Share pawlis804wd

pawlis804wd

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 19:46

ciagniki rodziny Farmtrac Co do tych drobnych usterek to każdemu uwiężę i z każdym się zgodzę bo u mnie też takich pier**l do naprawy było sporo. Głównie to wina słabych materiałów (plastików, węży, przełączników) do tego jak spojrzycie pod ciągnik to jest tam pełno cięgienek których ilość można było bardzo ograniczyć, tylko wystarczyło trochę pomyśleć. A one się albo rozregulają albo zapiekają. Ostatnio odkręciłem siedzenie żeby zrobić coś z tym żeby rączka od podnośnika tak ciężko nie chodziła. Okazalo się że kilka śrubek od różnych elementów było poluzowane. Nasmarowałem te cięgienka od raczki podnoska i teraz jest w porządku i lekko chodzi ale to na pewno do czasu :/ Teraz muszę wymienić przełącznik od nawiewów, wymieniałem wężyk od spryskiwaczy, wąz od sprężarki od pneumatyki, przedtem 2 stacyjki i tak cały czas jakieś pierdoły dają się we znaki ;/