piotrek538

Dziwne robaki

Polecane posty

piotrek538    15

To tak nie wiem czy dobry dział jeśli zły to proszę o przeniesienie to do rzeczy jakieś 3 miesiące temu za uwarzyłem w gnojowicy dziwne robaki było ich wtedy ok 100 jak nie więcej po wypompowaniu znikły i przed następnym było ich drugie tyle wyglądają tak : są białe maja długość 2 cm bez "'nitki'' i 3 cm z "nitką" mają za sobą taką na 1cm nitkę poruszają się jak pijawka i chodzi mi o to jak to zniszczyć i co to za zwierzątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9595    2

Też mam taki przypadek tylko, że jest ich owiele więcej i niewiem czy są one w jakimś stopniu szkodliwe czy wręcz przeciwnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

nie wiem co to za robaki ale w gnojowicy u siebie widze je od kilku lat i tylko w gnojowicy , więc dla zwierząt nie są szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulian    5

A czemu chcesz ich się pozbyć one są raczej nieszkodliwe ale jeśli masz z nimi problem to poczytaj sobie o bio-muchach może one załatwią sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastiano7    0

Siemano. Mam wlasnie taki problem jak wy .Takie biale larwy w gnojowicy ok 1,5 cm i ogonek tej samej dlugosci. Tylko ze to dziadostwo pcha mi sie do obory i np tam gdzie jest bardziej wilgotno gdzies pod poidlami sa. Czy sa one szkodliwe dla bydla ktos to wie?? czy cos sie stanie jesli krowa to zje, napiszcie jesli mozecie bardzo prosze.Dzieki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj