Skocz do zawartości

Zdjęcie

john deere 7820

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share FAFUN

FAFUN

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 17:50

john deere 7820 Cześć mam zamiar kupić john deere 7820 z niemiec ale nie wiem nic o tej maszynie. Jelonek jest z 2008 roku i ma 3400 mth. jaka przekładni jest lepsza. proszę o wasze opinie z góry dzięki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john deere 7820 Dzisiaj, 14:09
  •  

#2 Share Łukash

Łukash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 19:44

john deere 7820 Jeśli o najbardziej sprawdzoną i prostą przekładnię to PowerQuad plus czyli normalne biegi plus 4 półbiegi załączane dwoma przyciskami na drążku od biegów.

#3 Share erni0402

erni0402

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,maszyny:)

Napisany 07 lipiec 2011 - 09:04

john deere 7820 w internecie dużo jest ofert używanych 7820,7720 oglądnij inne oferty jak możesz też,może ktoś z twojej okolicy też ma taki sprzęt,to popytaj się go jak mu się sprawuje:)
a ile miałby cię wynieśc to jest od rolnika czy handlarza??

#4 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 07 lipiec 2011 - 09:14

john deere 7820 hm, ja mam od nowości 7820 nakręcony podobny przebieg, żadnych awarii - jedyna wada to głośno pracująca dmuchawa. Pierwsze na co zwracaj uwagę to jak był serwisowany - czyli czy był zachowany interwał między wymianami olei - no i czy skrzynia dobrze pracuje i komputer nie wyrzuca błędów.Mimo że sprzęt teoretycznie nie do zajechania - to brak wymiany oleju może z czasem doprowadzić do koszmarnych problemów z silnikiem i hydrauliką. Co do skrzyni to z 4 półbiegami faktycznie najlepsza. Przy tym przebiegu nie może mieć śladów odkręcania jakichkolwiek poważnych podzespołów i żadnych wycieków. Czyli oglądasz śrubki czy farba nie ruszona - jak ruszona na silniku albo skrzyni od razu odpuść chyba że ma wpis w książce serwisowej. Z akcji serwisowych miał zmienianą konstrukcje hamulca ręcznego i wymienianą podporę wału napędowego (jakiś miesiąc temu).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share BartekDolnyslask

BartekDolnyslask

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 13 lipiec 2011 - 12:09

john deere 7820 Mam go od nowości od 2005r. Ma 3900 mtg. I żadnych przecieków, żadnych awarii. Mam power quad plus. spisuje się wyśmienicie. Jak możesz to wybieraj z miękką osią TLS robi robotę komfort, uciąg. Ciągnik nie do zdarcia :) Dla porównania mam jeszcze 7830 z taką samą przekładnia i oba spisują się jak marzenie. Zwróć uwagę na oleje kiedy były wymieniane i w komputerze na command center jakie błędy wyrzucał komputer. wchodzisz do menu i tam masz kody serwisowe posprawdzaj z instrukcją obsługi. ja mam taką instrukcje gdzie są kody wyjaśnione.

#6 Share MariolaJanuszBiao

MariolaJanuszBiao

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 luty 2016 - 13:51

john deere 7820

witam mam jd 7720 pq skrzynia i wyskakuje informacja regulatory operatora co to bedzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 07 luty 2016 - 20:57