Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciągnik

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dynamiks22

dynamiks22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 19 maj 2011 - 20:22

ciągnik witam nie dawno kupiłem sobie ciągnik ursusa c 360 . przyjechali do mnie kuzyni i ich dziecko poszedł o się w nim bawić i coś chyba przestawił w biegach bo żaden biek nie chce wskoczyć i ta wajcha poszedł a trochę do góry teraz nie wiem co zrobić czy wezwać mechanika czy da się to samemu zrobić . pomóżcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciągnik Dzisiaj, 20:21
  •  

#2 Share piotrek6211

piotrek6211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa

Napisany 19 maj 2011 - 20:30

ciągnik Witam. Ja myślę ze morze to być zblokowanie biegów. A te biegi to nie wchodzą ci wszystkie czy tylko 2 np:4-5 albo 3-2 ??
Zetor Team

#3 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 19 maj 2011 - 20:43

ciągnik Dziecko raczej nic tam nie mogło poprzestawiać tak żeby Ci biegi nie wchodziły :) zapewne zakleszczone biegi, a co za tym idzie nie musisz wzywać mechanika, samemu naprawisz :)
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2011 - 21:22

ciągnik

witam nie dawno kupiłem sobie ciągnik ursusa c 360 . przyjechali do mnie kuzyni i ich dziecko poszedł o się w nim bawić i coś chyba przestawił w biegach bo żaden biek nie chce wskoczyć i ta wajcha poszedł a trochę do góry teraz nie wiem co zrobić czy wezwać mechanika czy da się to samemu zrobić . pomóżcie

Na dole są dwie wajchy po lewej przekażnik po prawej reduktor, pociągnij prawą wajche do samej góry, bo dzieciak może nogą wcisnął na luz, raczej tylko to. :D

#5 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 19 maj 2011 - 21:49

ciągnik Ale jeżeli ktoś nie zna 60-tki to lekki szok, jak się przypadkiem trąci a tu ani ni wte ni wte, sam jak byłem szczylem pamiętam ten szok..... :rolleyes:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2011 - 22:03

ciągnik Ale kolega @dynamiks22 nie dawno dopiero kupił ciągnik to nie ma się co dziwić, może go jeszcze nie znać :lol:

#7 Share dynamiks22

dynamiks22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 maj 2011 - 12:15

ciągnik

Witam. Ja myślę ze morze to być zblokowanie biegów. A te biegi to nie wchodzą ci wszystkie czy tylko 2 np:4-5 albo 3-2 ??

jest na biegu 2 i nie chce żaden bieg wskoczyć ani tamten wyskoczć

#8 Share piotrek6211

piotrek6211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa

Napisany 20 maj 2011 - 18:39

ciągnik to popatrz z tymi wajchami od polowych i szosowych bo morze właśnie to co @sebo1986 mówił się stało. A gdy zapalisz ciągnik i wajcha od biegów jest na tym 2 biegu to ci ciągnik jedzie czy nie??

Edytowany przez piotrek6211, 20 maj 2011 - 18:40.

Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 maj 2011 - 09:11

ciągnik

jest na biegu 2 i nie chce żaden bieg wskoczyć ani tamten wyskoczć

To jeżeli jest na 2 biegu i nie idzie włączyć innego to najprawdopodobniej na dole wyskoczył ze swojego miejsca zabierak który przestawia wodziki, - jak jest dzwignia zmiany biegów i na dole jest przykręcona czterema srubami do skrzyni weż to odkręć, unies lekko w górę i nastaw zabierak w wodzik który jest wysunięty {od 2-ki} i będzie ok. zablokowany nie jest bo w ten czas tak samo mógł by być 2 bieg tylko szło by włączać inne z tym że po włączeniu innego biegu miał bys dwa biegi włączone na raz i po puszczaniu sprzęgła ciągnik by się dusił