zielskoq7

Tucz Kontraktowy " Agri Plus "

Polecane posty

zielskoq7    0

witam, lada dzień podpisuje umowę (anex) na pierwszy rzut warchlaków (700szt) od Firmy Agri Plus, przerobiłem połowę tuczarni - czyli, ruszta, paszaoiągi itp. Jak ktoś współpracuje z tą firmą to proszę o wypowiedz, na co zwracać szczególną uwagę i ogólnie jak współpraca z tą firmą. Dodam jeszcze, że posiadałem własną produkcję ( cykl zamknięty ) 70 loch, na dziś dzień zlikwidowałem wszystko. Zboże sprzedałem ponad 200t i dużo lepiej na tym zyskałem niż bym miał trzymać własny tucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiniarz1    0

witam, lada dzień podpisuje umowę (anex) na pierwszy rzut warchlaków (700szt) od Firmy Agri Plus, przerobiłem połowę tuczarni - czyli, ruszta, paszaoiągi itp. Jak ktoś współpracuje z tą firmą to proszę o wypowiedz, na co zwracać szczególną uwagę i ogólnie jak współpraca z tą firmą. Dodam jeszcze, że posiadałem własną produkcję ( cykl zamknięty ) 70 loch, na dziś dzień zlikwidowałem wszystko. Zboże sprzedałem ponad 200t i dużo lepiej na tym zyskałem niż bym miał trzymać własny tucz.

 

 

Pracuje z AgriPlus od trzech lat, mam fermę na 5000 warchlaków. Jak do tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa na temat firmy.

Na co zwracać uwagę; współpracujemy z innymi ludźmi i tylko z ludźmi - ważymy wszystko co przyjeżdża na fermę. Pozdrawiam

Edytowano przez swiniarz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerX2    8

Wybrałeś niezły moment na sprzedaż drogiego zboża pierwotnie przeznaczonego na skarmianie tanich świń B)

 

Firma premiuje niskie zużycie paszy i małe upadki, także dbaj o zdowotność, mikroklimat i o to, by z automatów świnie granulek nie wyrzucały.

 

Tak jak mówił swiniarz1 waż wszystkie transporty zwierząt przyjeżdżające i odjeżdżające od Ciebie. Skrupulatnie licz, ile zwierząt przyjeżdża na zasiedlenie bo gdy wpiszesz w kartę to, co powie kierowca to nigdy się świń nie doliczysz

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus87    0

Jak możecie to dajcie jakieś szczegółowe info na temat tej firmy jakie mają wymagania co do budynków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2006    0

Powiem ze wymagan do budynków nie maja za duzych ja mam 4 budynki w nie najlepszym stanie po PGR powierzchnia na jednego to 0,75 na ruszcie 1m(kwadratowy) 1,3 na głebokiej namiary to na ich stronie internetowej.Ja raczej bede rezygnował bo mam za mało czasu zeby jechac do tego PGR mam do niego ok 10km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielskoq7    0

jutro mam pierwszy rzut 680 szt. tak więc za niedługo napisze jak to wszystko poszło. a docelowo około czerwca mam dojść do 2tys szt bo taki mam obiekt. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwymirek    2

Witam pytanko jak na dzień dzisiejszy układa się współpraca  z agri plus polecacie ta firmę a może jakaś inna Cedrop?(gobarto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj