Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty bezpośrednie 2011 przez internet

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share darko

darko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 13:51

Dopłaty bezpośrednie 2011 przez internet ja złożyłem drogom papierową

bo też się pytałem o elektroniczną i też mi odradzali niby osobiście

ale jak znam życie nie jest ta forma elektroniczna do końca dopracowana a oni w agencji na pewno nie są też przygotowani jak to obsługiwać i się tego boją jak diabeł święconej wody bo to by ich kosztowało na pewno sporo czasu i nauki.

za rok na pewno złożę przez internet może trochę to dopracują.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty bezpośrednie 2011 przez internet Dzisiaj, 15:17
  •  

#22 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 25 marzec 2011 - 19:06

Dopłaty bezpośrednie 2011 przez internet tez miałem tak samo byłem wczoraj i tez złozyłem wniosek o login i hasło to byli jakby zdziwieni, ale wniosek przyjeli i tez kazali czekać, ale koleś z agencji powiedział mi prosto z mostu ze to jest nowość i jak chce szybko dostac dopłate za 2011 to lepiej jeszcze w tym roku składac papierowy bo z tamtym mogą być problemy...

#23 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 25 marzec 2011 - 20:17

Składając zgłoszenie przez internet nie ma potrzeby składania papierowego zgłoszenia;

Wypełniony wniosek obszarowy można wydrukować, poza tym jest dostępne dość szerokie wyjaśnienie jak wypełniać taki wniosek;

Posiadając login i hasło rejestracyjne do systemu IRZ nie ma potrzeby składania ponownego wniosku o wydanie loginu do strony wypełniania wniosku obszarowego. Do obu stron logujemy się tym samym loginem i hasłem ;)

Więc trzeba składać nowy wniosek, o nowy login i hasło, czy wystarczy użyć tych do IRZ?
Zaryzykowałbym nawet opóźnienie wypłaty, byle tylko można było bez problemu samemu wysłać dane do systemu arimr. Czy może ktoś już wypełnił wniosek lub przetrawił te wszystkie instrukcje ze strony agencji i wychwycił jakieś trudności, nieścisłości???

edycja - dzisiaj jest dostęp do systemu, sprawdziłem i działa powoli na loginie i haśle z IRZ, ale tylko w Firefox 3.5 3.6 oraz IE 8.0. Są wszystkie dane tak jak w wersji papierowej, więc tylko ewentualnie poprawić VIII i nanieść załączniki graficzne, kliknąć zatwierdź i gotowe, podpisane, dostarczone. Czy prostsze i łatwiejsze?

Edytowany przez wiesaw, 26 marzec 2011 - 09:55.

samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share darko

darko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 22:17

jest dostęp do systemu, sprawdziłem i działa powoli na loginie i haśle z IRZ

potwierdzam

Edytowany przez darko, 27 marzec 2011 - 22:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 02 kwiecień 2011 - 08:44

Dopłaty bezpośrednie 2011 przez internet chyba znowu jakieś problemy z serwerami ARiMR bo wczoraj i dziś nie mogę się zalogować do systemu płatności bezpośrednich. Napiszcie czy też macie takie problemy ;)

#26 Share margo22

margo22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 11:21

Dopłaty bezpośrednie 2011 przez internet Dzisiaj wypełniłem cały wniosek wrzaz z rolnośrodowiskowym i gdy biorę zapisz to krzyczy, że jest błąd w nazwie miejscowości gdzie jest położona działka. Dzwoniłem do nich i powiedzieli że jest błąd w systemie i nie wiedzą kiedy to bedzie naprawione. Widać chyba ten system nie bedzie działał w tym roku więc trzeba będzi złożyć w papierku.

Edytowany przez margo22, 20 kwiecień 2011 - 11:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share ikrs

ikrs

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 23 październik 2013 - 20:08

Dopłaty bezpośrednie 2011 przez internet Dzisiaj złożyłem wniosek o olgin i hasło do ARiMR w 2014r będe składał pierwszy raz przez internet o dopłaty bezpośrednie ,