Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki Hurlimann

31 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bursztyn

bursztyn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 sierpień 2006 - 20:48

Ciągniki Hurlimann Witam forowiczów! Podzielcie się ze mną opinią na temat ciągników Hurliman? Co to za marka jaka awaryjność, ceny zakupu no i oczywiście koszty eksploatacji? Pozdrawiam Bursztyn

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki Hurlimann Dzisiaj, 02:35
  •  

#2 Share Józek

Józek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 07 sierpień 2006 - 08:01

Ciągniki Hurlimann Jest marka z koncernu Same Deutz-Fahr. Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale jest to chyba marka szwajcarska.

#3 Share arassoo

arassoo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 19 październik 2006 - 19:11

Ciągniki Hurlimann chyba szfajcarska i tak samo jak lamborghini i same to i on trzeci niczym sie prawie nie rużni to samo te trzy marki to jedno i to samo kolor znaczek i tyle trzoche sie orientuje bo niedaleko mnie na tej samej wsi nawet mieszkam co koncer SDF

#4 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 21 październik 2006 - 08:32

Ciągniki Hurlimann Właśnie tych hurlimanów jest mało, jak byłem pod fabryką w Jackowie widziałem pare sztuk
Ciesz się każdą chwilą życia...

#5 Share arassoo

arassoo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 09 listopad 2006 - 22:11

Ciągniki Hurlimann ja mieszkam koło tej fabryki i tych hurlimanów to prawie nie ma pprzez tyle lat co oni tu u nas są to pare sztuk widziałem sa małe takie sadownicze te 40  konne hurlimany ale z tych rolniczych to nie ma taz widziałem  180  konnego już w nowych kolorach złoty metalik  ale to sie nic one nie rużnią od lambo i same tehurlimmany poprostu kolory i nalepka wiecej nic      muwie wam prawde bo mieszkam 1 kolometr a przez kilka lat chodziłem do szkoły i widziałemz okna szkoły plac na którym trzymaja te ciągniki przez płt normalnie ze szkołą jest ta fabryka lata podstawówki jakieś 5  lat temu jak nie wiecej

#6 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 listopad 2006 - 17:42

Ciągniki Hurlimann kiedys hurlimann'y byly malowane na zielono, teraz sa srebrne. W polsce jest ich malo gdzyz taka polityke zalozyl tez koncern, poza tym po co komu 4 blizniak i tak sa beznadziejne
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#7 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 12:18

Ciągniki Hurlimann nie powiedział bym ze sa beznadziejne a  popatrz dobrze jak bedziesz widział hurlimana to one nie sado konca srebrnr wpadaja w taki lekki  złoty metalik  u nas ludzie kupuja te dziągniki  wójem mój ma józ lambo i nie nazeka    ojciec mysli kupic kiedys takiego jak kasy zdobędzie  jest jedna zecz która przemawia zeby go kupić blisko serwis tani ekonomiczne ciągniki i kiedys w zyciu jak by jakas awarja to  fabryka blisko z cześciami nie powinno być problemów

#8 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 listopad 2006 - 14:03

Ciągniki Hurlimann niestety po dluzszym uzytkowaniu zdarza sie wiecej awarii niz przy innych markach moj ojciec ma same sliver 100.4, mamy go od nowosci od 97 roku i te modele byly jeszcze w miare poskladane, ale znajomi ktorzy pokupowali gdzies po 2000 roku strasznie narzekaja, plus mozna przyznac za maly apetyt na paliwo
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#9 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 07 grudzień 2006 - 21:59

Ciągniki Hurlimann u mnie w rodzinie ma wujek  lambo 105 koni a to to samo co  same i ma go od 2003 roku bodajze i  ma co robic u niego i jeszcze nic mu sie nie zwaliło

#10 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 13 czerwiec 2007 - 14:37

Ciągniki Hurlimann mój sąsiad ma hurlimanaa z 86 nie narzeka jak kupił to dał 35 tyś zł ale on go kupił 6 lat temu
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 17:42

Ciągniki Hurlimann http://www.samedeutz...m/it/hurlimann/ macie tu link do tego HÜRLIMANNA
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 01:09

Ciągniki Hurlimann

co ty za głupoty opowiadasz weź sie pier.. w łeb bo sie słuchać nie chce ja mam silver a 105 i mi jakoś nic nie wysiadło mój wujek ma ma silvera 100.4 z 2002 roku i tez mówi że mu sie nic nie zwali ło a ten kór musi wyskoczyć z czymś takim weź sie zastanów co ty piszesz

porownaj sobie jak sa wykonane, te nowsze sa robione na sztuke, widac to dobrze przy detalach, zarowno wewnatrz jak i na zewnatrz, juz 3 znajomym przednie zwolnice padly, ciekna wszystkie jak mtz.
i opanuj sie troche, bo wiecej nie mam zamiaru czytac takich postow, zwroc uwage ile twoj wuj robi mth, bo jak mu wyjdzie 200 na rok to wcale sie nie dziwie, ja mieszkam na zulawach i takie sprzety pracuja na 400-500 ha, sa najmniejszymi ciagnikami w gospodastwach, ale nabija 1000-1500 godzin rocznie

#13 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 15:58

Ciągniki Hurlimann

co ty za głupoty opowiadasz weź sie pier.. w łeb bo sie słuchać nie chce ja mam silver a 105 i mi jakoś nic nie wysiadło mój wujek ma ma silvera 100.4 z 2002 roku i tez mówi że mu sie nic nie zwali ło a ten kór musi wyskoczyć z czymś takim weź sie zastanów co ty piszesz

Lekcja 1
Choć forum zapewnia pewną anonimowość nie znaczy że możesz pisać do nieznanych Ci osób w taki sposób. Ciekawe czy byłbyś taki kozak w rozmowie "na żywo"... Forum jest publiczne i czytają to też inni użytkownicy jak i osoby przeglądające forum, więc tym bardziej sie zastanów nad swoimi wypowiedziami tutaj. Mogłeś napisać swojego posta np. w taki sposób:
"Posiadam silver'a 105 i mam odmienne doswiadczenia. Ciągnik sprawuje sie bezawaryjnie. Mój wujek ma silvera 100.4 z 2002 roku i też jest z niego zadowolony, nie miał żadnych awarii, więc nie moge sie zgodzić z Twoim stwierdzeniem"

Sory za OT ale robi mi sie gorąco jak czytam takie posty...

Pavel: @Przemal Ostrzeżony i post wyrzucony...

#14 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 02 lipiec 2007 - 18:35

Ciągniki Hurlimann Niedawno na sprzedaż widziałem Hurlimanna jakiegoś większego który został sprowadzony z zagranicy, niepamiętam jaki model ale na kartce na szybie było napisane że ma 130km, 1996 rok.

#15 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 16:21

Ciągniki Hurlimann to którys z tych ??? http://www.konedata....t/hurlimann.htm
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#16 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 20:02

Ciągniki Hurlimann Nie wiem dokładnie ale coś podobnego jak te:

http://www.konedata....i115Formula.htm

http://www.konedata....ghiniRacing.htm

#17 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 11 lipiec 2007 - 18:30

Ciągniki Hurlimann hurlimana nie ma w ofercie dla polski ale na fabryce w jackowie czasami mozna jes spotkac miszkam w jackowie

#18 Share grzesieksokol

grzesieksokol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 19:33

Ciągniki Hurlimann Witam
Posiadam ciągnik marki Hurlimann H 488 rocznik 1992 zakupiłem go niedawno i jestem z niego bardzo zadowolony.
Nie mogę znaleść numeru serwisowego, numeru do serwisu poniewarz chcę kupić do niego kompresator. Jeśli ktoś wie coś na temat serwisu tych maszyn to prosiłbym o numer tego serwisu, gdzie się znajduje taki serwis itd.

#19 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 22 listopad 2007 - 16:46

Ciągniki Hurlimann A ja powiem, że te ciągniki Hurlimann to, to samo co DF, Same i Lambo a te uważam za dobre maszyny... :lol:
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share karpik9

karpik9

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 02 styczeń 2008 - 17:32

Ciągniki Hurlimann mój sąsiad ma hurlimana 90km super maszynka po wiosce 40km/h lata tylko, że z remontem silnika miał problemy, bo mechanicy mówili, że w jego silniku siedzą części z całego świata a nawet z MTZ-tów no i ten remont trwał 4 lata całe szczęście, że ma jeszcze kilka ciągników bo by sie do końca załamał ale mówi, że było warto ;)

Dodaj odpowiedź