Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepy UMEGA

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 12:15

Przyczepy UMEGA heh że wygląda to dobrze tylko kwestia czy taka jest... :/ boje się troszkę uderzyć w firmę która jest nie sprawdzona na naszym rynku...

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy UMEGA Dzisiaj, 19:17
  •  

#22 Share PAWEL0128

PAWEL0128

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 05 luty 2012 - 20:32

Przyczepy UMEGA Witam wszystkich ja posiadam przyczepe umega 12 ton od roku jestem zadowolony zboża na max wchodzi 13 ton na rzepak super szczelna,super się otwiera lekko i bez problemu jak i zamyka, wykonanie bardzo solidne niema co porównywać do pronara czy metal techu i fachu moim zdaniem te firmy są gorzej wykonane i droższe. Jest dość wysoka ale już się przyzwyczaiłem, woziłem nią zboże i buraki . Załuje że nie wziołem szerszych opon bo ostatnie lato było bardzo mokre i przy pełnym ładunku siadałem na polu. Wyposażona dobrze (podest,plandeka,wszystkie wyjścia z tyłu,koło zapasowe,ałtomatyczny zaczep z tyłu,tylny szyber,burty dzielone,gruba blacha podłoga 5mm burty 3mm) dałem za nią 44000 netto. Na rynku tańszej nie było z tym wyposażeniem.Ps.wywiozłem nią 380 ton buraka i farba z niej nie zeszła kumpel 100 ton z pronara i w środku prawie farby nie ma.

#23 Share Ghost

Ghost

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 05:57

Przyczepy UMEGA

Witam wszystkich ja posiadam przyczepe umega 12 ton od roku jestem zadowolony zboża na max wchodzi 13 ton na rzepak super szczelna,super się otwiera lekko i bez problemu jak i zamyka, wykonanie bardzo solidne niema co porównywać do pronara czy metal techu i fachu moim zdaniem te firmy są gorzej wykonane i droższe. Jest dość wysoka ale już się przyzwyczaiłem, woziłem nią zboże i buraki . Załuje że nie wziołem szerszych opon bo ostatnie lato było bardzo mokre i przy pełnym ładunku siadałem na polu. Wyposażona dobrze (podest,plandeka,wszystkie wyjścia z tyłu,koło zapasowe,ałtomatyczny zaczep z tyłu,tylny szyber,burty dzielone,gruba blacha podłoga 5mm burty 3mm) dałem za nią 44000 netto. Na rynku tańszej nie było z tym wyposażeniem.Ps.wywiozłem nią 380 ton buraka i farba z niej nie zeszła kumpel 100 ton z pronara i w środku prawie farby nie ma.

Przymierzam sie do skorupy 10T tej firmy bo póki co najtaniej w PL z takim wyposażeniem. W metaltechu kolejka na poł wrzesnia za skorupami 10 T;/ latego coraz powazniej mysle o tej Umega. Podeslij jakies fotki lub podziel sie glebszymi opiniami. Najlpeiej na gadu do mnie napisz 4012067

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share PAWEL0128

PAWEL0128

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 15:44

Przyczepy UMEGA po Swiętach wrzucę foty wziołem jeszcze jedną taką samą. Jak narazie niemam do nich zastrzeżeń jak byś pytał o coś konkretnego to pisz to Ci odpowiem.narka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Ghost

Ghost

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 06:03

Przyczepy UMEGA

po Swiętach wrzucę foty wziołem jeszcze jedną taką samą. Jak narazie niemam do nich zastrzeżeń jak byś pytał o coś konkretnego to pisz to Ci odpowiem.narka.

Zaczepiach ta przyczepe na Hitch czy na zwykły rolniczy zaczep a moze opuszczasz górny?mocno naciska na ciągnik?ile zboża wejdzie na nia?