rafal90

Jak daleko macie do swoich łąk?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZELKOW    1295

kurde co to jest 4 kilosy sam chciałbym mieć wszystko w obrębie 4km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedzieć gdzie moje najdalej położone od siebie kawałki są w odległości 3-3.5km w lini prostej a za drogą to sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xbitekx    0

Odlegosci nie sa az tak dobrze zmierzone .Moze z tym 4 km przesadzilem bo moze bzc wiecej jutro zmierze.Ale ktore pole wziac czy jedno i drugie moze __

:)


ej to wy w jakiej macie najwekszej odlegosci te laki :blink:  :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

Najdalej 10 km, jak dobra trawa to i 20 mógłbym jeździć. 

 

Odległości nawet nie znasz? Już Ci pisali, lepiej na lekcje się przygotuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Rozmowa jak dzieci z przedszkola aż szkoda czytać.

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Bierz  wszystko  co leci , od  wujka od  ciotki , od  sąsiada  i kogo tam jeszcze . wirtualnie  wszystkiemu  dasz  radę  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan94    6

Zależy o ile masz to pole oddalone od domu i jaka powierzchnia bo mając oddalone 12 km a pola jest 2 ha to puścić w dzierżawę a szukać gdzieś bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dawid9721
      witam mam zamiar posiać koniczynę czerwoną 3 letnią po koniczynie czerwone też 3 letnie czy jest to możliwe czy raczej będzie lipa
    • Przez danielooo25
      Witam wszystkich, Panowie proszę o radę od zeszłego roku na nie których moich łąkach zaczęły się pojawiać kretowiska i ciężko mi było kosić kosiarką, jeszcze w zeszłym roku na łąkach było ich tylko parę ale tej wiosny jest ich naprawdę dużo. Panowie proszę o radę jak ich się pozbyć? 
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez rogerr33
      Witam. Czy ktoś podpowie jak poprawnie pozbyć się chwastów w owsie z wsiewka esparcety ? Siew był tydzień temu więc doglebowo pewnie za późno. Najbardziej zależy mi na dwuliściennych bo z jedno to i po żniwach sobie poradzę. Może ktoś już coś ma sprawdzone.z góry dzięki .
      Pozdrawiam 
    • Przez Sokol2
      Witam, po jęczmieniu zasiałem zycice westerwoldzka w paznierniku skosiłem dała od 10do20 kulek z hektara teraz jest wszędzie piekna. kiedy kosiliscie tą trawe na pierwszy pokos?? i jak wygladaja kolejne pokosy bo ja mam w planach ją po skoszeniu zaraz zaorać i zasiac qq tylko zal orać jak na nią patrze...  nawożenie ok 40 ton obornika i ok 300kg rsm 26 plus s  ok 10 marca i  pole sie aż swieci ciemnym zielonym na ten moment jak naciągne to to do pasa a tak to troche nad kolana... wiadomo sa miejsca lepsze i gorsze 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj