Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

ja mam najdalej łąkę 2km ale to tylko 5ary ojciec się uparł i nie chce sprzedać a tak to łąki do łąk mam w prostej Lini od domu jakieś 300 metry tylko moje łąki to są zawsze w połowie zalane wodą ;)

Opublikowano

Ja mam 2km do łąki 20 ha ale droga taka kiepska że się pół godz w jedną stronę jedzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez debrzyna
      Czy kurzeniec to dobry pomysł na łąki torfowe Ściółka ze słomy
    • Przez JustynaKloda
      Pszczelarka z okolic Bielska-Białej poszukuje sadów owocowych, pól z facelią, gryką, soją, gorczycą lub innymi roślinami miododajnymi. Chętnie ustawię ule, zapewniając jednocześnie lepsze zapylenie upraw.  Interesuje mnie teren Jasienicy, Międzyrzecza, Zabrzegu, Jaworza. 
      Kontakt 516 978 798 Justyna
    • Przez Dami2808
      Witam, posiada ktoś instrukcję do Fahr APN? Ewentualnie ktoś może mi wytłumaczyć jak założyć sznurek i jak ustawić aparaty wiążące?  Dopiero kupuję , a właściciel zmarł kilka lat temu, syn się nie zna 



    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Bonex157
      Zastałem na wiosnę po zbożu mieszankę gorzowska w składzie życica, wyka, koniczyna i mam problem z gorczyca polna tzw ognicha, jak to zwalczyć?
      Czy ognicha nie zagłusza życicy?
       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v