Zaloguj się, aby obserwować  
Vhalior2

Czy warto??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Vhalior2    66

Witam:) Mam problem bo znalazłem rozrzutnik obornika na allegro i nie wiem czy kupic poniewaz zastanawia mnie fakt czy dobrze rozrzuca z tym układem wałków? Dodam ze rocznie wywoże ok 50 rozrzutników wiec by był dla mnie wystarczający a nie chce kupic za duże pieniądze albo do remontu.

z góry dziękuje za sugestie i podpowiedzi w tej sprawie:)

oto link do aukcji:

http://allegro.pl/rozrzutnik-obornika-i1338443004.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie troszkę niespotykany ten rozrzutnik,wygląda mi na samoróbkę ale nie wiem,zastanawia mnie czy jak byś go załadował na maksa i podczas rozrzucania obornika na polu by przypadkiem ci ten rozrzutnik się utopił to czy by się nie rozerwał bo coś ta konstrukcja licho wygląda,co o tym sądzicie??no i czy te oponki wytrzymają ładunek 3,5 t bo mi one wyglądają jak od świniarki:) jak masz 50 rozrzutników no nie wiem czy ten podołał by temu wyzwaniu ale jak co to powodzenia :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opony wąskie, zaczep lichy. Nie polecam


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobek1    0

dziwny jak dla mnie ten rozrzutnik.ja bym dołożył i kupiłbym inny polski.przeraża mnie rozwiazanie tych wałków.nie widziałem nie oceniam.decyzja należy do Ciebie. :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Miałem kiedyś takie koła w przyczepie samozbierającej. Zamieniłem na niskie "balony". Z tymi będzie tonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

UUU bardzo słaba konstrukcja i adapter też beznadziejny odradzam pchania się w takie wynalazki.


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Według mnie totalna porażka nie wytrzyma napewno przy oborniku na 200 % pierwszy peknie zaczep a po włączeniu poleci niby adapter :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wałek w komplecie kuszące :huh: ale ten adapter dziwny wątpię aby rozrzucił nieprzegniły obornik będzie się zapychać i owijać tak mi się wydaje... a z takim przegniłym może tego nie udziobać hehe ten adapter bardziej wygląda jak od przyczep co to na kopce kiszonki wozi...

zapytaj się czy można go przetestować i czy jakaś półroczna gwarancja po tym kapitalnym remoncie jest uwzględniona hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30

Ja uważam jak poprzednicy, że lepiej jest dołożyc i kupić coś polskiego :)

My w tym roku kupiliśmy jednoosiowy 4 tonowy po kapitalnym remoncie za 4 tys. Wywieźliśmy ok. 70 rozrzutników i ani jednej awarii :D


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

a wiec bylem dzisiaj obejzrec ten rozrzutnik i akurat wywozili gnoj nim i pojechalem na pole zobaczyc i mieli obornik pomieszany suchy z mokrym i rozrzucal idealnie po prostu "siał" tylko te opony troche waskie ale nie jest ogolnie zle jeszcze sie zastanowie czy go zabrac... dzieki za podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

Witam ja mam troche inne pytanie otóż który rozrzutnik jest bardziej wywrotny jedno czy dwu osiowy ??? chodzi mi głownie o te polskie :D


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Różne badziewia widziałem ale takiego jeszcze nie , jeden kurs i po sprzęcie


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

skoro mówi,że był widział i sie nie przestraszył... :D nie no ale ten zaczep to chyba żaden problem wyrwać a adapter to juz całkiem z kosmosu.daj se spokój i nie pchaj sie w to bo szkoda nerwów,czasu i pieniędzy na to koromesło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj