gregorius

Sympatia.pl dla rolnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek33    35

Spróbuj w sobotę zamiast siedzieć przed komputerem zorganizować jakąś panienkę :P. Samo się nie zrobi. Nie sądzę by kogoś spoza rolnictwa interesowały "nasze" tematy. Raczej będzie kupe nowych postów w stylu "ale o co chodzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

A może ktoś z was ogląda RTL? W niedziele około 17:00 jest program o niemieckich rolnikach poszukujących żon. Jestem ciekawy czy w Polsce taki program by się przyjął bo w Niemczech leci już któraś z kolei seria tego programu.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Może wreszcie Henius91 znajdzie sobie małżonke :P


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Moim zdaniem świetny pomysł, jej kilka osób które się związały że Sobą za pomocą AF, Więc i może by się znalazło kilka sympatii na portalu randkowym dla rolników :)


kicha, ktora tak z wyboru szuka rolnika... laugh.gif

A Szukają szukają :D Kobiety także z branży rolniczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Byłem kiedyś na Sympatia.pl( poznałem parę dziewczyn, z 2 mam kontakt do dzis  ;) ) Nawet spotykałem się przez pewien czas z jedna użytkowniczką tego forum,   szukałem po świecie, a jak przyszło co do czego to znalazłem  tą jedyną po drugiej stronie wioski ;) Więc... szukajcie a znajdziecie ;) podstawa to aby wujsc do ludzi i jedna podstawowa zasada : Rolnictwo i gospodarka to nie wszystko , an tym świat się nie kończy. Trzeba po prostu umieć rozdzielić życie osobiste od pracy na roli, jesli tego nie pogodzicie, to marne wasze szanse... ;) bo przecież na randce nie będziecie ciągiem nawijać o gospodarce.... :P a żeby były inne tematy to trzeba rozdzielić te dwie rzeczy.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Oczywiście, trzeba umieć rozdzielić pracę na gospodarstwie od życia, ale na randcę nie będę rozmawiać o rzeczach które mnie nie interesują :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@kasiu, ale czasami trzeba porozmawiać , np, o samochodach, aby podtrzymać temat i delikatnie przejść w inny temat ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

No to ja nie z tych by rozmawiać na tematy , które mnie nie interesują :D Nie będę bawić się w podtrzymywanie bezsensownych rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszPrzyby    21

Łatwo się mówi ale ciężej z wykonaniem. Np. w moim przypadku 10 lat w związku to już nawet przez internet nie potrafię bajery pocisnac a co dopiero na żywo. Ale nie mówię że nie skorzystam z nowego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jedno mnie ciekawi ze terz cię admin nie wypierniczył z tąd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

he he podleciało małą łapóweczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam obiad i zastanawiałam się nad tym co tu piszecie. Znalazłam się na tym forum między innymi dla tego, że za ok 3 lata planuję przenieść się na stałe na wieś. Chcę więc poznać jak wygląda teraz życie na wsi. Znam pracę w gospodarstwie z przed paru ładnych lat.

Są między Wami ciekawe osoby, mające różne zainteresowania. Kłopot w tym, że ja bym na przykład nie zaryzykowała rzucenia wszystkiego w ciemno i pojechania do kogoś obcego. A jak się inaczej poznać? Mieszkając w tej samej miejscowości można się spotykać i przy okazji zakochać. Wymuszone randkowe spotkania są ciężkie. Dodatkowo ja na przykład jestem nieśmiała.  

Też te oczekiwania....powinna....każdy chce być kochany za siebie, a nie za to, że wpasował się w model. Wtedy wszystko robi się samo ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Dokładnie nie każdy jest śmiały


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Robiłam obiad i zastanawiałam się nad tym co tu piszecie. Znalazłam się na tym forum między innymi dla tego, że za ok 3 lata planuję przenieść się na stałe na wieś. Chcę więc poznać jak wygląda teraz życie na wsi. Znam pracę w gospodarstwie z przed paru ładnych lat.

Są między Wami ciekawe osoby, mające różne zainteresowania. Kłopot w tym, że ja bym na przykład nie zaryzykowała rzucenia wszystkiego w ciemno i pojechania do kogoś obcego. A jak się inaczej poznać? Mieszkając w tej samej miejscowości można się spotykać i przy okazji zakochać. Wymuszone randkowe spotkania są ciężkie. Dodatkowo ja na przykład jestem nieśmiała.  

Też te oczekiwania....powinna....każdy chce być kochany za siebie, a nie za to, że wpasował się w model. Wtedy wszystko robi się samo ;)

Nikomu za pewne nie chodziło o to żeby rzucać wszystko i związywać się z nieznajoma osoba. Chodzi o to zeby było gdzie zapoznac druga polówkę, bo w polu to raczej łatwiej o zgrabna sarenkę niż panienkę, ale ogólnie to pomysł poroniony, bo rolnik to "kiepski towar". Ktos napisał ze na randkach trzeba mówić o wszystkim, a nie tylko o gospodarstwie, zgadzam sie, ale w mojej okolicy rolnik jest zawodem z mnóstwem stereotypów. niektóre to nawet nie chca zrozumiec tego ze rolnictwo to pasja, a nie "zajedzie dla tyk którym nie chce sie iść od pracy"


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A w jakim mieście mieszkasz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tak myślałem :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj