Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sympatia.pl dla rolnika

49 odpowiedzi na ten temat

#41 Share agrorandka

agrorandka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 15 lipiec 2015 - 13:03

Sympatia.pl dla rolnika

wiem jak żyć w zgodzie z adminem :)

www.agrorandka.pl - Portal randkowy dla rolników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sympatia.pl dla rolnika Dzisiaj, 15:31
  •  

#42 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 15 lipiec 2015 - 19:00

Sympatia.pl dla rolnika

he he podleciało małą łapóweczką ;)

#43 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 15 lipiec 2015 - 21:27

Sympatia.pl dla rolnika Tomek jaką małą? Małe to wiesz co jest :D

#44 Share AleksandraJulia

AleksandraJulia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Włóczęga po Polsce. Wypady rowerowe. Fotografia. Architektura. Konie. Las.

Napisany 24 listopad 2015 - 17:38

Sympatia.pl dla rolnika

Robiłam obiad i zastanawiałam się nad tym co tu piszecie. Znalazłam się na tym forum między innymi dla tego, że za ok 3 lata planuję przenieść się na stałe na wieś. Chcę więc poznać jak wygląda teraz życie na wsi. Znam pracę w gospodarstwie z przed paru ładnych lat.

Są między Wami ciekawe osoby, mające różne zainteresowania. Kłopot w tym, że ja bym na przykład nie zaryzykowała rzucenia wszystkiego w ciemno i pojechania do kogoś obcego. A jak się inaczej poznać? Mieszkając w tej samej miejscowości można się spotykać i przy okazji zakochać. Wymuszone randkowe spotkania są ciężkie. Dodatkowo ja na przykład jestem nieśmiała.  

Też te oczekiwania....powinna....każdy chce być kochany za siebie, a nie za to, że wpasował się w model. Wtedy wszystko robi się samo ;) 

#45 Share bartek1992

bartek1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Zainteresowania:ciągniki rolnicze

Napisany 24 listopad 2015 - 19:08

Sympatia.pl dla rolnika

Dokładnie nie każdy jest śmiały

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisany 27 listopad 2015 - 17:23

Sympatia.pl dla rolnika

Robiłam obiad i zastanawiałam się nad tym co tu piszecie. Znalazłam się na tym forum między innymi dla tego, że za ok 3 lata planuję przenieść się na stałe na wieś. Chcę więc poznać jak wygląda teraz życie na wsi. Znam pracę w gospodarstwie z przed paru ładnych lat.

Są między Wami ciekawe osoby, mające różne zainteresowania. Kłopot w tym, że ja bym na przykład nie zaryzykowała rzucenia wszystkiego w ciemno i pojechania do kogoś obcego. A jak się inaczej poznać? Mieszkając w tej samej miejscowości można się spotykać i przy okazji zakochać. Wymuszone randkowe spotkania są ciężkie. Dodatkowo ja na przykład jestem nieśmiała.  

Też te oczekiwania....powinna....każdy chce być kochany za siebie, a nie za to, że wpasował się w model. Wtedy wszystko robi się samo ;)

Nikomu za pewne nie chodziło o to żeby rzucać wszystko i związywać się z nieznajoma osoba. Chodzi o to zeby było gdzie zapoznac druga polówkę, bo w polu to raczej łatwiej o zgrabna sarenkę niż panienkę, ale ogólnie to pomysł poroniony, bo rolnik to "kiepski towar". Ktos napisał ze na randkach trzeba mówić o wszystkim, a nie tylko o gospodarstwie, zgadzam sie, ale w mojej okolicy rolnik jest zawodem z mnóstwem stereotypów. niektóre to nawet nie chca zrozumiec tego ze rolnictwo to pasja, a nie "zajedzie dla tyk którym nie chce sie iść od pracy"

Rolnik z powołania :-)

#47 Share AleksandraJulia

AleksandraJulia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Włóczęga po Polsce. Wypady rowerowe. Fotografia. Architektura. Konie. Las.

Napisany 27 listopad 2015 - 17:40

Sympatia.pl dla rolnika

W mieście jest dokładnie tak samo. To rys naszych czasów. Mnóstwo zapracowanych wolnych osób. ;)

#48 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 listopad 2015 - 17:54

Sympatia.pl dla rolnika

A w jakim mieście mieszkasz??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#49 Share AleksandraJulia

AleksandraJulia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 27 listopad 2015 - 18:14

Sympatia.pl dla rolnika

Daleeeeekooooo ;)))) 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#50 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 listopad 2015 - 20:42

Sympatia.pl dla rolnika

Tak myślałem :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png