Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case MX 90

53 odpowiedzi na ten temat

#41 Share casemx110

casemx110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 23:09

Case MX 90 Jak przytrzymasz ten przycisk do przodu to jest lekki docisk wieszaka do ustalonej wysokości, jak szybko naciśniesz 2 razy i przytrzymasz to masz docisk z opuszczeniem wieszaka poniżej ustalonej wysokości Pozycja środkowa wieszak opuszczony, przycisk do tyłu wieszak podniesiony zgodnie z ustaloną wysokością
Z tyłu masz pod klapka 3 pokrętła, szybkość podnoszenia/ opuszczania, maksymalna wysokość podnoszenia i ustalenie zakresu regulacji płynnej podczas jazdy.
Co do instrukcji obsługi to szukaj na serwisach internetowych albo w serwisie case wydatek rzędu 100zl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case MX 90 Dzisiaj, 01:37
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 marzec 2014 - 20:16

Case MX 90 Dzieki bardzo za odpowiedz. Potrzebuje jeszcze jednej rzeczy musze wymienić olej w silniku i tu kolejne pytanie jaki olej powienienem wlac jaki jest zalecany do silników perkinsa jaki olej do przedniego mostu i do skrzyni ogólna charakterystyka płynów i olejów do tego ciągnika.

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 marzec 2014 - 21:00

Case MX 90 Ciekawi mnie jeszcze do czego służy ten przycisk koło komputera taki zielony z takim białym kółkiem nad takimi jakby górkami w tym moim Casie Mx 90c i przy kierownicy jest też taki po lewej tam nad włącznikiem świateł bo mam go uszkodzony i niewiem do czego służy jeden wiem bo to do światel ale tej calkiem po lewej to niewiem ??

#44 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 21:35

Case MX 90 Ten nad włącznikiem do swiateł to albo awaryjne albo swieca.

#45 Share zetor7045xD

zetor7045xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 21:37

Case MX 90 DAj foto ;)

#46 Share KRISS_CASE

KRISS_CASE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 13 luty 2015 - 13:37

Case MX 90

Witam serdecznie. Podepne się pod temat. Mam problem z moim casem mx90c a mianowicie z hydraulika. Pompa sama w sobie dźwiga bardzo dobrze bo agregat z hydropakiem i pełnym siewnikiem dzwiga bez najmniejszego problemu. Problem leży w wyjściu hydraulicznym np. na przyczepe kiedy przyczepa jest pełna to nie potrafi jej podnieść dźwignie ja z 2 cm i tyle z gazem czy bez to samo jak by olej nie szedł na przewód tylko powrotem po przekroczeniu jakiegoś ciśnienia. Kiedy troche z przyczepy się wysypało to już poszło bez problemu. I tu moje pytanie jaka może być przyczyna czy jest jakiś zawór który może tym sterować albo inna przyczyna? Dzięki z góry za pomoc.

#47 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 13 luty 2015 - 14:44

Case MX 90

Tak, na tym rozdzielaczu z tyłu jest zawór do indywidualnego ustawiania ciśnienia, na każde wyjście. Weź podepnij tam manometr i zmierz ile pokazuje, powinno być 190-200 bar. Jak nie ma tyle to może się zawór zawiesił. Problem dotyczy jednego wyjścia czy wszystkich? Tak sobie myślę, że może jeszcze jest problem z kompensacją ale sprawdź ciśnienie najpierw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share KRISS_CASE

KRISS_CASE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 13 luty 2015 - 17:21

Case MX 90

Problem dotyczy obu wyjść. Z innych informacji to zanim zakupiliśmy ciągnik chodził on z TUR-em więc może ma zredukowane ciśnienie na rozdzielaczu.

#49 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 luty 2015 - 19:05

Case MX 90

a moze wina lezy po stronie siłownika w przyczepie ? Moze jest przeładowana skoro z innymi maszynami nie masz problemu

#50 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 13 luty 2015 - 20:29

Case MX 90

Miałem tak w D 47 zawór odcinał jak miałem nasypane 5 ton.

#51 Share KRISS_CASE

KRISS_CASE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 16 luty 2015 - 13:33

Case MX 90

Dzięki za odpowiedzi. Siłownik w przyczepie jest sprawny wcześniej dźwigałem przyczepe innym ciągnikiem i było ok (kwestia oleju tez odpada bo cay uklad wyplukalem ze starego oleju) ewidentnie problem leży w pompie albo jest juz na wykończeniu ( w co wątpie bo jak pisałem wczesniej wszystko dzwiga bez najmniejszego problemu) albo kwestia wyjścia na przewód czyli rozdzielacz jest gdzieś przykręcony ale niemam pojęcia gdzie to może być ta reguacja...

#52 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 16 luty 2015 - 13:57

Case MX 90

Gdzie to sie reguluje to ci powiem ale wepnij ten manometr ile masz ustawione ciśnienie na wyjściach, bo bez tego ani rusz. Skoro maszyny dźwiga dobrze to raczej pompa powinna być dobra, być może jest jeszcze problem z linią sterującą z rozdzielaczy. Powinna one wychylić talerz w pompie aby zwiększyć jej wydajność, ale to już trudniejsze do sprawdzenia więc zacznij od ciśnienia.

#53 Share KRISS_CASE

KRISS_CASE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 16 luty 2015 - 15:03

Case MX 90

Ok postaram się na dniach to sprawdzić i dam znać co i jak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#54 Share KRISS_CASE

KRISS_CASE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19 luty 2015 - 11:42

Case MX 90

A więc tak troche pogrzebałem i myśle że udało mi sie rozwiązać problem to znaczy (tak myśle) znalazłem regulacje tej pompy pod kabina tylko trzeba ściągnąć wykłądzine i odkrecić ta klape. Pokręciłem ta regulacja i kupiłęm manometr teraz pompa oddzywa sie lepiej i bije ciśnienie tak 200 bar. Niestety niemam pełnej przyczepy żeby to sprawdzić ale wydaje mi sie że powinno byc juz dobrze. W kazdym razie jak to sprawdze i bede na 100% pewny to napisze. Dzięki wszystkim za pomoc.

Dodaj odpowiedź