Zaloguj się, aby obserwować  
luki21

T-25 Wolno wchodzi na obroty

Polecane posty

luki21    1

witam co może być przyczyną tego że władek nie chce wejść na obroty i rozpędza się wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

witam co może być przyczyną tego że władek nie chce wejść na obroty i rozpędza się wolno?

 

był dopiero wczoraj skończyłem wymiana tłoków tulei pierścieni regeneracja pompy i wtryskiwaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

moze gdzies w układzie paliwowym wciaga powietrze

 

to chyba raczej nie możliwe bo by się zapowietrzał a on się nie zapowietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielr    0

wystarczy ze pod ktoras z podkladek jest malutka szczelina i bedzie ciagło powietzrze lub gumowy wezyk jest pekniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

to chyba raczej nie możliwe bo by się zapowietrzał a on się nie zapowietrza.

 

 

Zdaję sobie z tego sprawę ale nigdzie nie widać żeby gdzieś pojawiała się ropa. Gumowy wężyk jest tylko na połączeniu baku z odstojnikiem (cała rurka została wymieniona na nową) i potem od odstojnika do zasilającej też jest kawałek gumy ale nic tam nie widać mam tam przeźroczysty to paliwo idzie ładnie kiedyś jak mi ciągnęło powietrze to szły bąbelki powietrza.

A może to być zły kąt wyprzedzenia zapłonu? Bo tam kiedyś przed remontem było grzebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

Witam.Mój rusek cięszko pali.Odzywa się i gaśnie czego to może być przyczyna????ale jak mu dam ognia do kolektora sącego to odpala i jak chodzi to jakoś tak dziwnie jak mu dam gaz prawie na fula to chodzi tak jak by się dopiero zbierał i musze chwile przytrzymać dobrą na gazie i wtedy dobrze chodzi czy jest to możliwe że ma zle ustawiony rozruch????prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

Witam.Zrobiłem wladka i chodzi jak żyleta ma jad i ma dużo siły.Przyczyna był zle wtrysk ustawiony i był zle rozrzad ustawiony a teraz pali na dyk za pierwszym razem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bertold13    1

Witam. Mam problem z moim t-25. Otóz podczas jazdy jak dodam gaz do pelna nie zawsze wchodzi w obroty.... czasem dopiero po chwili jak sie zatrzyma to dopiero.. a czasem jak nie chce wyjde z ciagnika i popompuje pompka paliwowa i dopiero wchodzi.

co moze byc przyczyna tego.? wczoraj sprawdzalem filtry paliwowe i sa do wymiany. czy to pomoze rozwiazac problem? jesli wymienie filtry?


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

możliwe, że to wina filtrów, ale sprawdź też pompę może regeneracji potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bertold13    1

Dzis zmienilem filtry i moze jest troche lepiej.. Myslelismy ze szwagrem ze moze wtryski zle podaja.. ale to trzeba sprawdzic.. pompa regeneracji nie potrzebuje bo jakis czas temu byla regenerowana...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1580

U mnie w c-360 było podobnie, okazało sie że kawałek patyka siedział w przewodzie od paliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialycivic    1

sprawdź przewody między zbiornikiem a pompą paliwową ,one są łączone wężykami może jakiś ma pęknięcie lub rurka jest pęknięta i łapie powietrze u mnie tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Rurka w zbiorniku średnio co 2 lata jest zasyfiona że jest 0 prześwitu i wtedy chodzi tak jak by palił na jeden gar ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

sprawdź czy masz olej w pompie paliwa


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaammil    0

Witam ;D

 

Od niedawna w moim władziu coś się dzieje..

 

Otóż na wolnych obrotach chodzi tak jakby tłumikiem zasysał powietrze;/

 

Myślałem ze coś z zaworami ustawiłem je na 0,3 mm, wylotowy na minimalnie więcej..

Był on po remoncie lecz nie miał generalnego bo był zadbany (rok 1982) zadbany gdyż dziadek

i tata dbali o niego nie był przeciążany ani katowany ma 3052mtg

 

52 mtg temu miał regenerowaną pompę ale nie potrzebnie gdyż nie było z nią tak źle, miał też wymienione wtryski na oryginalne oraz oczywiście były one ustawiane..

 

Co ro może być że na wolnych obrotach chodzi jakby ale nie "zasysa powietrza przez tłumik"

a na wolnych obrotach przy lekkim obciążeniu coś stuka w nim...

 

prosze o pomoc...

 

 

Ps: Trochę kopci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

może uszczelki pod głowicą?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

Mam to samo , raz sie tak dzieje potem przestaję . Motyw z tego taki że ciągnik staję się dużo słabszy .


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaammil    0

Właśnie mi też tak skacze: raz dobrze raz źle...

Wiesz może co jest przyczyną Dare0x?

 

Uszczelki chyba nie bo nie leje...

 

Proszę o inne pomysły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez karolr817
      Witam jako że nigdzie tego nie znalazłem pozwoliłem sobie założyć temat jak wymontować wtryski w t25 żeby wymienić końcówki. Chciał bym się dowiedzieć czy do demontażu wtrysków trzeba zdjąć pokrywy zaworów (ja i tak zdjejmowałem), demontować dźwigienki i w którą stronę i którym miejscu odkręcać wtrysk załączam zdj. Proszę o jakieś porady instrukcje 

    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie. Jak jadę bez świateł i nie mam włączonego żadnego innego odbiornika to wskazówka amperomierza jest na zerze. Jak włączę światła to wskazówka wychyla się w lewo. Rozrusznik nowy, nie wiem wina alternatora, regulatora?
    • Przez wrodarek
      Witam
      Mam problem ze skrzynią w traktorze władimirec t-25. Otóż po wbiciu biegu szosowego sprzęgło nie odbija do końca, zatrzymuje sie w połowie, po przejechaniu ok 10,15 metrów bieg wyskakuje i słychać tylko zgrzyt. Po rozłożeniu skrzyni okazało sie ze na ruchoma zębatka na wałku głównym nie zazębia sie do końca w tej od przełożenia szosowego. Co może być tego przyczyną ?
    • Przez binek85
      Witam!Panowie pomóżcie ..wczoraj pryskalem maliny o co się okazało że walek wom mi staje..jadąc do przodu i mając lekko z górki traktor tak jakby wskakiwal na luz i po chwili jest spowrotem na biegu. .dzisiaj jechalem z przyczepa i dodajac gazu nie bylo reakcji przyspieszenia od razu tylko tak jakby z opoznieniem i szarpniecie..A jadąc znów z górki tak jakby właśnie nie było biegu wlozonego i nagle jest bieg i szarpniecie...takie duganie..co to może być?Władimirec z jedną wajcha..
       
    • Przez Frager188
      Witam serdecznie szukam mechanika do mojego T25, najprawdopodobniej jest do naprawy zwolnica prawego koła, wogole nie ciągnie na to koło, słychać tylko głośny szum z tego koła.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj