Skocz do zawartości

Zdjęcie

Licznik 61XX

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:39

Licznik 61XX Witam, ostatnio rozkręciłem licznik od 6180 i mam pytanie co to jest z tyłu? Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Licznik 61XX Dzisiaj, 22:30
  •  

#2 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:56

Licznik 61XX Jak zmieniałem żarówki w tablicy przyrządów również się takiego cuda dopatrzyłem, nie ruszałem tego mam nadzieję że tu się nie ustawia mtg :) zastanawiałem się do czego to może być ale nic nie wiem, może wpisujemy tam rozmiar opon żeby wyświetlacz prawidłowo, dokładnie prędkość pokazywał nie mam pojęcia, fachowca trzeba się pytać doszło do tego że nie wie się do czego takie pierdółki są :)
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#3 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 04 maj 2010 - 22:18

Licznik 61XX No właśnie ja uczę się za elektronika i ciekawi mnie to co to może byc, do czego to służy, szukałem już w necie ale nic nie mogłem znaleźć. Moze jest tu ktoś obeznany w tych rzeczach ? :)

#4 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 14 maj 2010 - 10:21

Licznik 61XX Kto odważny :)niech to poprzestawia i zobaczy co się będzie działo :lol: Chyba na AF nikt nie wie?.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share dabaz

dabaz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 14 maj 2010 - 21:45

Licznik 61XX Ja mam takie coś w sterowniku od bramy. Ustawiam tam czy brama ma się otwierać po naciśnięciu pilota a następnie zamykać po przejechaniu automatycznie czy znów za pomocą pilota. Jeszcze kilka innych ustawień można tam zmieniać, więc w liczniku może chodzić o ustawienia, ale jakie? Ciekawe.

#6 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 16 maj 2010 - 10:47

Licznik 61XX Z ciekawości rozebrałem drugi licznik i ma te same ustawienia, więc chyba lepiej tam nie grzebać ;D To też jest jakiś sterownik, jakby miniprocesor, ale co się na nim ustawia? hmm... nie mam pojęcia B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 17:07

Licznik 61XX Witam wszystkich. Jak można usunąć inspekcję czyli ten trójkącik ? Stale mi świeci... dodam że wymieniłem licznik od innego bo mój się zacinał, ten liczy jak powinien tylko wkurza mnie ta kontrolka awarii... Próbowałem już z odłączeniem akumulatora, plusowej klemy i nadal świeci. Co mogę zrobić? Proszę o porady.