Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95

36 odpowiedzi na ten temat

#21 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3736 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 03 listopad 2010 - 21:29

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 Przeciez ja juz podałem ceny własnie promocyjne !!!! tzn. wczorajsze :( TD mnie nie interesuje tak jak i JX interesuje mnie tylko JXU i seria T poza tym jeszcze inne marki :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 Dzisiaj, 11:58
  •  

#22 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 03 listopad 2010 - 21:45

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 Witam ja bym, postawił na case u mnie w okolicy coraz więcej tego sprzetu w tym roku już sie pojawiły 5 nowych case-ów czyli zaufanie do marki jest i wyssane z palca raczej nie co do Nh nie mam pojęcia nie miałem stycznosci z tymi ciągnikami lecz mówią że to są te same ciągniki w innej masce i kolorem sie tylko różnią lecz ja bym był za case.
Pozro.

#23 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 04 listopad 2010 - 01:16

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 DF agrofarm DT 430 109km z polbiegami, klima i Hitchem 144 netto

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#24 Share jupiter

jupiter

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 11:25

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 czy case czy nh wybierz co ci się lepiej podoba bo oglądał go będziesz co dziennie jak żonę mnie jxu lepiej podchodził z wyglądu i ma trochę bardziej ściętą maskę poza tym bardzo ważną sprawą jest serwis bo w piomarze jest do d*py ale przekonałem się dopiero po zakupie ..widzę że jesteś z okolic łukowa to jedź do czyżewa za sokołów podl..mają tam nh ..byłem tam przez przypadek i bardzo mi się podobało .mają duży sklep z częściami dostępnymi od ręki i dużą halę do ewentualnych poważniejszych napraw a w okolicy jest niebiesko i to nie przez zaufanie do marki tylko prawdopodobnie do dilera ...ciekawi mnie tylko jedno co z tym mitem że niby case jest lepiej wykonany bo wziąwszy pod uwagę że chłop się pozna że poza kolorem wyglądem i paroma duperelami są to dwa takie same ciągniki to pewnie diler case nie mógł nic lepszego wymyśleć bo miał wyższą cenę ...

#25 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 12:01

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 Podobno z tego co czytałem to drobne części takich których sami nie jesteśmy w stanie ocenić Case wykonuje lepiej i porządniej chociaż case i nh w tej samej fabryce składają to Case ma lepszej jakości materiały. No i nie pamiętam ale od którejś serii już są wykonywane inaczej, chociaż to ten sam koncern

#26 Share jupiter

jupiter

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 13:41

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 nie wiem co o tym myśleć mnie się wydawało że w nh odlewy są jakby bardziej chropowate a z tą jakością wykonania to w jednym i w drugim widzę te same niedociągnięcia jakby ktoś coś wiedział na ten temat to niech napisze

#27 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3736 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 17:33

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 co do JXU i JX oraz T i TD to jedna linia produkcyjna , wiec mysle ze róznia sie tylko pierdołami i kolore, dachem itp. Ale mechnicznie to nie moze byc inny ciagnik bo wiadomo ze produkcja masowa jest ukierunkowana na jak najmnijsze zróznicowanie w produkcji. Mi case lepiej sie podoba z wygladu i pasuje mi do reszty sprzetu :unsure: Nie woiem co za deler jest koło sokołoa podl. ale ja rozmawiałem z warpolem i juz z nimi handlowałem tylko na mnijsza skale - było oki. biorac pod uwage serie maxxum i t6xxx to juz sa produkowane w innych fabrykach i tu mogłem wybaczyc róznice cenowa :(

#28 Share walkol

walkol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, dobra muzyka,internet 24h

Napisany 05 grudzień 2010 - 09:59

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 Praktycznie w całym temacie nikt nie wyraził opinii o zetorze a taki jest temat case czy zetor?
Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

#29 Share zetor964

zetor964

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 10:44

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 Ja posiadam Zetora Forterre 9641 ma 1 986 mth bez żadnych awarji. Jak do ciężkich prac to radze zetora.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 05 grudzień 2010 - 10:50

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 Gościu w okolicy ma Forterre 11441 chyba od 7 lat i nastukał nią coś ok. 7000mt i silnik do remontu ale konkretnie dostawała w p***e :(
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#31 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 10:41

Ja posiadam Zetora Forterre 9641 ma 1 986 mth bez żadnych awarji. Jak do ciężkich prac to radze zetora.

kolego @zetor946 wysłałem ci wiadomość na priva, proszę o odpowiedź , z góry dziękuję

#32 Share Jonski1

Jonski1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 grudzień 2010 - 21:06

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 7000 Mth i remont ? nie możliwe. Mój masej ma 9000 Mth jest z 88 r silnik nawet dymku nie puści i licznik to pewnie już trzeci raz się kręci. Na john deere silniki dają 27000 Mth gwarancji i ma być dobrze. Taki traktor jak zetor to dla mnie prostak, zero wygody i jeździ się jak wozem na żelaznych kołach. Case to maszyna.

#33 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 25 grudzień 2010 - 21:56

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 U mnie też remont w zetorze, ale po 6000 godzin. W nh też silnik robiony z powodu urwania się zaworu i korbowodu i przebieg wtedy nawet mniej niż 6tys ale to wada fabryczna to te typy taka mają (tm175 tm190).
No nie wiem czy w tym zetorze zero wygody, może trochę skacze po drodze przy pewnych prędkosciach ale ten case to mercedes też nie będzie.

#34 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 25 grudzień 2010 - 22:56

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 Ja na 11441 nie narzekam. Z jej wad to za wysoko umieszczony korek wlewu paliwa i tacie trochę rewers przeszkadza (w sensie że za blisko nogi). Ja jestem wyższy i siedzenie na przedostatni ząbek odsuwam więc mi to nie przeszkadza. Tylko teraz Zetor zaczął z ceną przegnać więc co tu się dziwić że traci klientów. Ja na twoim miejscu zastanawiałbym się nad Zetorem, JD i CNH (bardziej NH niż case). Rozbieżność w cenie duża ale z jednej strony przywiązanie do Zetora a z drugiej chęć spróbowania komfortu innych marek :mellow:

Oferta Warpolu na NH T5050 - 150 000 netto
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#35 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 grudzień 2010 - 23:13

7000 Mth i remont ? nie możliwe. Mój masej ma 9000 Mth jest z 88 r silnik nawet dymku nie puści i licznik to pewnie już trzeci raz się kręci. Na john deere silniki dają 27000 Mth gwarancji i ma być dobrze. Taki traktor jak zetor to dla mnie prostak, zero wygody i jeździ się jak wozem na żelaznych kołach. Case to maszyna.

No nie porównuj do maseya Zetora... :mellow: 2 światy choc Zetor sie stara :lol:
Mój Wladimirec podbija świat

#36 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3736 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 01:01

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95 cos duza ta cena za t5050 bo mi za t5040 z full wypasa bez ehr powiedzieli 122netto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#37 Share kopara96

kopara96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 wrzesień 2012 - 20:25