Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z przelaczeniem na biegi szosowe w massy ferguson 3075

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share deejaay

deejaay

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 09:40

problem z przelaczeniem na biegi szosowe w massy ferguson 3075 witam czy moze ktos wie jaka moze byc przyczyna tego ze w moim masseyu 3075 nie moge wrzucic zajaca kontrolki wogole nie dzialaja a traktor jedzie tylko na biegach terenowych . a i jeszcze bieg 2 i 4 wchodza z oporem i wyskakuja czasem , mial moze ktos taki problem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z przelaczeniem na biegi szosowe w massy ferguson 3075 Dzisiaj, 07:43
  •  

#2 Share Fergusson3070

Fergusson3070

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:informatyka , Romety oraz oczywiście rolnictwo

Napisany 14 marzec 2010 - 10:56

problem z przelaczeniem na biegi szosowe w massy ferguson 3075 Może to być wina skrzyni ja przed remontem swojego tez miałem ze nie mogłem przełączyć żółwia na zająca bo był wodzik pęknięty i trzeba było wymienić

#3 Share wieszczyczyn

wieszczyczyn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, majsterkowanie, motoryzacja

Napisany 14 marzec 2010 - 11:02

problem z przelaczeniem na biegi szosowe w massy ferguson 3075 spróbuj kilka razy przełączyć z roboczych na szosowe i spowrotem może mu przejdzie a jak nie to zgaś go porząśnij kablami przy komputerze i sprawdż kable przy czujniku może który się zesunął :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share deejaay

deejaay

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 12:00

problem z przelaczeniem na biegi szosowe w massy ferguson 3075 a jak to finansowo wychodzi i gdzie czesci kupowales???

spróbuj kilka razy przełączyć z roboczych na szosowe i spowrotem może mu przejdzie a jak nie to zgaś go porząśnij kablami przy komputerze i sprawdż kable przy czujniku może który się zesunął :)

probowalem wiele razy pzelaczac ale sa tylko terenowe i stasznie ciezko wchodza , ale przyspieszacz dziala,

Może to być wina skrzyni ja przed remontem swojego tez miałem ze nie mogłem przełączyć żółwia na zająca bo był wodzik pęknięty i trzeba było wymienić

a jak to wychodzi cenowo i gdzie kupowales czesci ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pawel1986

pawel1986

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 18:05

problem z przelaczeniem na biegi szosowe w massy ferguson 3075 Witam! Co do twoich problemów to bym stawiał na elektrykę a mianowicie na łączenia kabli przy komputerze(z prawej strony pod kabiną) w ostatnich modelach tej serii chyba zaczęli bardzo na nich oszczędzać bo są strasznie kruche. Ale i trzeba zacząć od najprostszej rzeczy tak jak napisał @ wieszczyn, a mianowicie sprawdzić czy są podłączone kable te z prawej strony skrzyni w deklu co wchodzą drążki od biegów, ale ja bardziej stawiam na te łączenia kabli przy komputerze!