Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hodowla Jeleni

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 12 marzec 2010 - 14:12

Hodowla Jeleni Mam takie pytanie, otóż Nasz bardzo dobry znajomy posiada gospodarstwo rolne o powierzchni 40ha z czego 24ha to pastwiska w systemie zagrodowym 8x3ha oraz 16 ha użytków rolnych. W związku z Jego stanem zdrowia (niestety ma raka :) ) złożył nam propozycję zakupu jego gospodarstwa, po rozsądnej cenie pod warunkiem, że zostanie tam utrzymana hodowla puki on żyje, po prostu mocno zżył się z tymi zwierzętami. Gospodarstwo jest 8 km od Mojego domu, więc nie ma problemu z dojazdem. Pastwiska to jeden kawałek natomiast pola to 3 kawałki z czego dwa graniczą z Naszymi działkami.
Hodowla nie jest trudna wystarczy tylko dbać aby miały wodę i lizawki w okresie wegetatywnym oraz paszę w sezonie zimowym. Odrobaczanie 3 razy w roku przy pomocy karmy. Wszelkie maszyny do hodowli posiadam z racji posiadanie hodowli bydła, więc problemu nie ma. Jego park maszynowy ma zostać sprzedany i fundusze maja być przeznaczone na leczenie.
Na sprzedaż idą byczki w wieku 18 miesięcy po cenie 18-20zł za kg oraz łanie ale je sprzedaje do dalszej hodowli.
Ja jestem zainteresowany, Brat też tylko Ojca na razie nie możemy przekonać bo w naszym wypadku to trzeba kolejny kredyt brać.
Po zapoznaniu się z sytuacją finansową i prawna gospodarstwa to nie znaleźliśmy nic co mogło by Nas niepokoić. Kwestia tylko czy nie będzie to kolidować z hodowlą Limousi. Są jakieś zastrzeżenia pod tym względem?
Proszę o pomoc.

Osoby nie, które nie miały styczności z tego typu hodowla proszone są o nie wypowiadanie się w tym temacie
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hodowla Jeleni Dzisiaj, 01:28
  •  

#2 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 15:40

Hodowla Jeleni Możesz hodować ale te żółto zielone :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share barrybond

barrybond

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 10 październik 2011 - 10:41

Hodowla Jeleni Co wyszło z tego chowu jeleni? Wszedłeś w ten biznes, jestem ciekaw czy jesteś zadowolony z tego typu hodowli.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 10 październik 2011 - 12:40

Hodowla Jeleni "(niestety ma raka :) ) " od razu widać czyste współczucie sąsiadowi ;)

dlaczego hodowla limusine mialaby kolidowac z hodowlą jeleni?