Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9306 odpowiedzi na ten temat

#2021 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 11:58

Co z tą Pol... Fabryką

siedziałem dzisiaj w ursusie 5524 dla mnie to porażka jeżeli chodzi o wykonanie i ergonomie w kabinie. Nie będę się rozpisywał podam dwa przykłady dźwigienki od hydrałuliki są tak blisko siebie że ledwo palce się mieszczą nie mówiąc już o przesuwaniu ich(palce pobijane) druga rzecz dźwignia od tylnego podnośnika jest w tak nie wygodnym miejscu za bardzo do tyłu i ciasno to jeszcze składa się z płaskownik na to nałożony kawałek plastiku i śruba na wylot żeby nie spadł. oczywiście nakrętka i reszta gwintu wystaje tak że za każdym razem o to zahaczamy i kontuzja gotowa. Nie wspomnę że kabina i boczne kierunki identyko jak w farmtrac. tak że jakość zamiast się poprawić to jak w ruskim czołgu. po prostu za tą cenę i tradycje ursusa to wstyd lepiej niech to zamkną.

Chyba jednak siedziałeś w jakimś innym ciągniku albo w 5024 bo w 5524 nie ma płaskownika jako wajchy od podnośnika wystarczy zerknąć na te zdjęcia z tego ogłoszenia: http://moto.allegro....1375983372.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 01:58
  •  

#2022 Share marecki

marecki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 17:44

Co z tą Pol... Fabryką

Chyba jednak siedziałeś w jakimś innym ciągniku albo w 5024 bo w 5524 nie ma płaskownika jako wajchy od podnośnika wystarczy zerknąć na te zdjęcia z tego ogłoszenia: http://moto.allegro....1375983372.html

masz racje na zdjęciu jest okrągła ale w tym co ja siedziałem była taka jak opisałem.
<blockquote>
</blockquote>

#2023 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 17:51

Co z tą Pol... Fabryką @marecki czy ta kabina nie wyglądała mniej więcej tak http://www.agrofoto....244_162407.jpg? Bo jeżeli tak to nie ma nawet co porównywać bo te nowe okrągłe kabiny to można rzec że jest to przełom... Podobne stosuje chyba Farmtrac.

#2024 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 21:17

Co z tą Pol... Fabryką Znalazłem ten artykuł, i jest dokładnie napisane że ursus w pierwszym półroczu sprzedał 618 ciągników, zródło to Top Technika 03.2010 wraz z top agrar...

#2025 Share wojnest

wojnest

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 22:29

Co z tą Pol... Fabryką Zgadza się(nie mam już tego pisma więc pisałem z głowy), więc nie wiem skąd się biorą informację zaniżające faktyczną sprzedaż Ursusa.

#2026 Share pawlolxd

pawlolxd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 23:33

Co z tą Pol... Fabryką

Znalazłem ten artykuł, i jest dokładnie napisane że ursus w pierwszym półroczu sprzedał 618 ciągników, zródło to Top Technika 03.2010 wraz z top agrar...

podaj link :D

#2027 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 22:16

Co z tą Pol... Fabryką

podaj link :D

Mam to czasopismo, w necie tego niema.

Nie cytuj poprzedniego posta

#2028 Share pawlolxd

pawlolxd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 20:33

Co z tą Pol... Fabryką aha

#2029 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:15

Co z tą Pol... Fabryką http://www.ursus.com...zenia.php?mnu=2 kilka nowych fotek, które mogą parę osób zainteresować
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#2030 Share szczepan222

szczepan222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 13 styczeń 2011 - 20:12

Co z tą Pol... Fabryką Witam, moim zdanie URSUS już nie ma małe szanse być dawną potęgą jak w latach 70-80.Szkoda że taki kawał historii sie4 zmarnował nie wiem co jest tego przyczyną przecież URSUS jest produkowany od 118 lat.
I nawet wprowadzane nowe modele tego nie zmienią ponieważ są tańsze ciągniki o podobnej mocy.
URSUS stracił zaufanie polaków!!!!

Załączone miniaturki

• traktor111.gif

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2031 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 14 styczeń 2011 - 18:18

Co z tą Pol... Fabryką Podaj powód dlaczego tak uważasz ?... Przecież teraz właśnie Ursus się rozwija i wprowadził nowy cennik moim zdaniem na plus nie wspomnę o podzespołach jakich tam pakują np. silnik Perkins... I nie wiem skąd wytrzasnąłeś tą informację o braku zaufania Polaków?

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#2032 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 18:28

Co z tą Pol... Fabryką Pawell silnik perkinsa siedzi tam już od lat i jakoś Polaków nie zachęca.... Niech Ursus próbuje ale wątpię że mu się uda.

#2033 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 18:39

Co z tą Pol... Fabryką Nie wiem czemu niktórzy się zachwycają tym Perkinsem.. Czy to jest jakaś specjalna fabryka silników mało palących? :blink: :blink: To nie 3P że na oparach jechał a i tak dostał w du*e to wciągnął tyle co zwykła C-360 i wał pier***
Fabryka islników dlam nie jak każda inna ma swoje tradycje, swoja technologie jak Sisu, MMZ, Deutz

Edytowany przez UrsusCzesio, 14 styczeń 2011 - 18:41.

Mój Wladimirec podbija świat

#2034 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 15 styczeń 2011 - 00:19

Co z tą Pol... Fabryką Moim zdaniem kolega ma racje ursus stracił zaufanie.

#2035 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 00:34

Co z tą Pol... Fabryką ursus stracil zaufanie klientów a tak ogolnie technologie stosowane w nim byly i sa przestarzale . w moim rejonie nie spotyka sie wogole nowych ursusow zato zetorow jest pelno starych jak i nowych.
szkoda ale prawda jest brutalna jak ursus sie nie rozwinie to koniec z nim bedzie.
zachwile fani mnie zlinczuja ale trudno

#2036 Share kaniuka125

kaniuka125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 07:40

Co z tą Pol... Fabryką w nowych traktorach króluje elektronika a ursus???ale z drugiej strony to dobrze.Ale rewers powinien być-chociaż mechaniczny.

#2037 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 11:23

Co z tą Pol... Fabryką Z informacji uzyskanych od pracownika Ursusa wynika, że seria ciągników xx34 pokazancyh na Bednarach zakończy się prawdopodobnie tylko na pojedyńczych egzemplarzach (jednej sztuce z serii).
Przyszłość fabryki jest postrzegana w czarnych barwach przez załogę, brak jakiejkolwiek informacji od szefostwa chyba zbyt dobrze nie wróży na przyszłość.

Edytowany przez PL01, 21 styczeń 2011 - 11:25.

#2038 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:01

Co z tą Pol... Fabryką @PL01 ciekawe rzeczy piszesz, rozmawiałem ze znajomym pracującym w ursusie i wiem, że pomimo problemów finansowych zarówno zarząd jak i pracownicy nie myślą o zakończeniu produkcji, chociaż firma ma kłopoty finansowe i wiem, że prezes walczy z całych sił, żeby odbudować zaufanie i chociaż część straconej pozycji na rynku, ciągniki o których piszesz przechodzą właśnie ostatni etap homologacji i mają wejść do oferty w kwietniu może w maju
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#2039 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:09

Co z tą Pol... Fabryką Napisalem co uslyszalem od pracownika Ursusa. Kilka tygodni temu wkleilem tutaj link z Parkietu o trwajacych rozmowach z potencjalnymi firmami nad przejeciem Ursusa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2040 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 17:47

Co z tą Pol... Fabryką Trzech moze czterech fanatykow widze dalej krytykuje negatywny glos na temat Ursusa. :D
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Dodaj odpowiedź