Zaloguj się, aby obserwować  
PGRdobrawola

Ceny Bizonów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PGRdobrawola    21

Jak w tytule ile kosztowały kiedyś nowe bizony może wiecie albo wasz ojcice, dziadek pamięta jeszcze?? I co można było miec za równowartość takiej kwoty? Bo kiedyś widziałem już niebieskiego Rekorda rok chyba '91 i na tej tabliczce co piszą podstawowe dane maszyny jest i cena to zera się nie mieściły w tym okienku


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Co do ceny to nie wiem ale zera sie nie mieściły bo były jeszcze stare pieniądze i był inny przelicznik a więc cena to może tu tak nic nie da ale co można było kupić zamiast bizona.wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Kiedys słyszałem że rekord w '90 kosztował o ile się nie myle 180 milionów czy tam miliardów ale dokladnie nie wiem ale wiem że 180 ;D

 

a i jeszcze słyszałem że to jakoś na świnie przeliczali że np. sprzedałeś 100 świn to mogłes kupić kombajn itp ale dokładnie nie pamietam ile to mówili że na rekorda jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Wiem że były inne pieniądze ale to włanie mnie ciekawi. Np. że kosztował wdedy milion i mozna było kupić za niego trzy C-360. To jest tylko przykład i wiem że nigdy by sie nie dostało tylu ciągników naraz bo przydziały były


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

hmy może nie w temacie Znajomy w 1990 kupił 914 i dał za nią 65T pszenicy jak wtedy obliczał ,a w tamtym roku inny znajomy kupił NH T6020 i 240t pszenicy dał za niego w ten sposub można sobie porównać ceny maszyn.

 

NO a najlepszy interes dziadek zrobił w 1987 wziął kredyt i wybudował dom i chlewnie, i po skończeniu budowy w3 1990 od razu sprzedał 15 tucznikami które pozwoliły mu spłacił cały kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W 1984 kupiliśmy bizona 56 z kabiną to daliśmy 2 miliony 60tyś zł rekord był o 1 milion droższy , lettko nie było, ale to były inne pieniądze, coś warte nie to co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

768 tyś zł - rocznik '78:)


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

mój '83 kupiony pod koniec lipca to 1.6mln wtedy drożały jakoś to przez miesiąc cene podnieśli o tyle że można było kupić nową przycze wywrotkę 4,5t autosan. A co do interesów życia to Zetro 7340 z 96 jak go brałem około 60tyś teraz na allegro z 96 kosztują od 50 do 65 :D


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj