Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chwytak do bel

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 20:35

Chwytak do bel To może zrobić tylko moderator :D
poprawione ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chwytak do bel Dzisiaj, 16:17
  •  

#22 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 20:43

Chwytak do bel

dopiero zauważyłem sory za bląd i propo jak zmienić tę nazwę a co do tematu to u mnie bedzie chyba
ten który jest tu na zdjięciuMój odnośnik

Mam identyko chwytak jak ten w linku. Jest ok choć mogło by niebyc tych mocowań na ściskach (zaletą chociaż że są szerokie)- widziałem o wiele lepsze rozwiązania ale to juz lepszych firm i oczywiście za lepszą kase

Pytanie czy u was też jest taki efekt jak ściskacie bele (juz ofoliowaną) to co niektóra wypuszcza powietrze???

#23 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 20:43

Chwytak do bel A więc tak tu masz zdjęcie chwytaka na 2 siłownikach. Chwyt się rusza co pozwala na lepsze chwycenie belki gdy sie krzywo podjedzie(tak mi się wydaje bo mi to pozwalało na przyturlanie belki bliżej przy zaciskaniu chwytaka dzieki temu nie musiałem zmieniać pozycji). http://allegro.pl/it...lub_ciegla.html A sztywny jest np ten co podał Markmajster P.P.H. MANDAM S.p. z o.o. - producent maszyn rolniczych I mi się wydaje że tu musiałbym już korygować podjazd itd.

Edit poprawiłem link i to jest zdjęcie nr 2 najlepiej tu to widać.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 21:00

Chwytak do bel Z jednym siłownikiem nie trzeba centralnie na śrotku brać (nie trzeba korygować podjazdu) chyba że jest duży, a jak to ma się w tych dwóch chwytakach to nie mam pojęcia jaki max w jedyny i drugim odstęp od ustawienia może być. U mnie jak nie dotkne ramy to bela podczas jazdy potrafi się na boki ruszać (ale jak jest przy samej ramie to ani drgnie- według mnie to zaleta), a w tym z dwoma (tylko coś link nie dziala), ale sądząc po tym co wcześniej dałeś to podczas jazdy cały czas się jak to się u mnie mówi "kolebotać" na boki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Markmajster

Markmajster

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 21:03

Chwytak do bel Marcin ma racje bo tak jest jak u znajomych widziałem jak te chwytaki działają.