Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Lukasz16    0

Radziłbym ściągnąć spolszczenie.

(...)7920 bo ściągnełem

...też prawda :lol:

Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad10    0

Czy można to zmienić bo mam Farmer status Farm Manager a moze być inaczej Np:pracownik farmy prosze o szybką Odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Ja mysle, że tego raczej nie da się zmienić. Najwyżej w innych plikach niz w głównym folderze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a wie ktos morze gdzie się wybiera szambo ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SameIron    0

Czesc ja też gram czasem w tą gre hehe może wam to się wyda śmieszne ale jak nie ma czasem co robić to i to dobr

 

Otóż szambo wybiera się w tym samym miejscu co gnój czyli rurą koło obory różnie się to tym że tylko podjeżdzasz beczkowozem a nie rozrzutnikeim ale to chyba wiadomo

 

Pozdarwiam

SameIron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

wielkie dzięki SameIron


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Simtractor>>>Granie przez LAN

Mam pytanie, grał już ktoś przez neta? Niech napisze. Najlepiej krok po kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sllay    0

Jak się kupi nowe maszyny to nie da się do nich wsiąść!! Dlaczego?? Wychodzi na dach i spada???????????? Noże mi ktoś pomóc???????!!!!!!!!!!!! :D

 

Są one tam koło tego budynku gdzie jest przyczepa do gnoju itp.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
Jak się kupi nowe maszyny to nie da się do nich wsiąść!! Dlaczego?? Wychodzi na dach i spada???????????? Noże mi ktoś pomóc???????!!!!!!!!!!!! :D

Po prostu nie masz pełnej wersji gry, tzn. nie wpisałeś key'a i loginu. Tylko Nie pytaj o niego na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sllay    0

A gdzie die się wpisuje tel klucz i login??

Bo mam ten klucz i login. Ale nie wiem gdzie się go wpisuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):D :D :)

--------

Dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

@Slaay przeczytaj regulamin. Nie pisz dwóch postów pod sobą, a tym bardziej trzech. Przecież możesz je edytować. Aż rażą w oczy mnie te trzy posty pod soba. No to taka moja uwaga... :D:D:) am nadzieje, że się ikt nie obrazi...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sllay    0

Mam kłopot... Nie wiem dalej gdzie to wpisać! Możesz mi powiedzieć krok po kroku co trzeba zrobić??

------------------------

Sorry teraz kapuje!! Wpisuje tylko login??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a gdzie się bierze opryski do opryskiwacza Delawano bo włączam pompę i nic tylko słychać jak chodzi


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sllay    0

Super działa!!!!!!!!! Mam jeszcze jedno pytanie jak młuce to mam strasznie małe to zboże!! I nic się nie wysypuje w tyle, więc nie mogę kostkować!!!!!!!!!!!!!!!!Możesz mi powiedzieć Łukaszu16 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Małe zboże. ja też tak kiedys mialem na to ci nic nie poradze, może kiedy następnym razem załadujesz grę bedzie wszyko ok.

(...)I nic się nie wysypuje w tyle, więc nie mogę kotkować!....

Możesz mieć włączoną sieczkarnie. Wtedy z tyłu widac takie żółte kreski (jakby szlifierką robił :D ) . Jeżeli chcesz kostkować nie włączaj sieczkarnii. Gdy włączysz heder nie naciskaj "1." tylko "3" i styłu powinno lecieć.

1. Najpierw włączasz heder>>>1.

2. Włączasz tył>>>3.

Jeżeli 3 nie dziala wciśnij 1. i tak, aż do skutku, czyli będzie się sypać z tułu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sllay    0

Dzięki!!!Widze że ty jesteś w tym obcykany. Mam jeszcze jedną prośbę. Mógłbyś mi powiedzieć jak zacząć tą grę ( jakie maszyny kupować, jak się tam zarabia, jakie pola kupować wszystko) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Pól nie musisz kupować, wszystkie są od początku kupione. Najwyżej jak chcesz to możesz sprzedać je, żeby sobie utrudnic gre :D .

jakie maszyny kupować?

Takie, które są potrzebn do uprawy. Tutaj masz dodatkowe maszyny do gry. Dodatkowych maszyn z St.net nie musisz kupywać są "od początku" kupione.

jak się tam zarabia

Zarabiać możesz sprzedając zboże, kukurydze, krowy lub kiszonkę w mieście. Dojedziesz tam podobną drogą co na łąkę tylko w +/- połowie drogi skręć w tunel. Jest jeszcze inny sposób: wciśnij jednocześnie Alt+Ctrl+B i masz na start 200000$....:D Kod działa tylko podczas grania, nie w menu.

 

Możesz siać zboże, trawe lub kukurydze. Ziarno możesz sprzedać, a słome na sieczke lub zostawić na bałdy, które podobnie jak kiszonke możesz dać krowom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a czy są tam nastepne rundy


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sllay    0

Jak odroznić które siewniki są do czego i które pola są moje??

 

Jak się tam sprzedaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
a czy są tam nastepne rundy

Nie ma

Jak odrórznić które siewniki są do czego i które pola są moje??

Siewnik do trawy jest prz JD 8100T (na gąsienicach), do kukurydzy JD 8100 (JD z bliźniakami), do zboża JD 9400 lub Case CVX, albo NHTVT.

Jak się tam sprzedaje??

Sprzedaje, ale co? Maszyny sprzedajsze w następujący sposób: wchodzisz do menu gry>>>Busines>>>Buy/Sell machinery (nie wiem czy do końca dobrze napisałem). Wybierasz maszynę i jesli masz ją kupioną to możesz sprzedać: kliknij Sell. Ziarno możesz sprzedać w mieście. Najpierw wjezdrzasz na wagę a potem pod ten silos ssypujesz.

 

Sllay dwa posty pod sobą. Możesz edytować :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sllay    0

Jak się sprzedaje krowy?? Jak się je rozmnaża?? A dokładnie jak się sprzedaje zborze kukurydze?? Można sprzedawać kostki lub bele?? :) :) :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsus    0

Krowy rozmnazaja sie same :D Krów sie chyba nie sprzedaje. Kostek i bel sie nie sprzedaje tylko krowom sie daje.

Zboże i kukurydze mozna wsypac do silosów albo jechac do miasta żeby je sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj