Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia

206 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Olekc330

Olekc330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 02 luty 2010 - 20:03

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia @Bobek_Farmer co do tej prasy to masz racje:) Ja do Wieltona mam 30km. Ale aktualnie 10min drogi pieszo :)
Ursus C330:)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Dzisiaj, 15:35
  •  

#162 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 06 luty 2010 - 14:46

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Nowe przyczepy na stronie
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#163 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 06 luty 2010 - 19:09

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Czy ma ktoś z was aktualny cennik Wieltona,chodzi mi głównie o PRZYCZEPA ROLNICZA TANDEM PRC-2/W10 jest to przyczepa Tandem o ładowności 10ton. :blink:

#164 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 06 luty 2010 - 19:33

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Dawidg2wstawił kilka dni temu
Edit link już nie aktywny :blink:
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#165 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 06 luty 2010 - 19:44

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Lukasz1987
Dzięki za informacje :blink:

#166 Share RobertM

RobertM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 luty 2010 - 15:33

Jeżeli chodzi o województwo Mazowieckie to orientujecie się może kto jest dealerem?

Piomar Agro-Tech Grójec
Agroma Ciechanów
Techpom Krzywonoś

#167 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 luty 2010 - 16:18

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Rol-Brat Żabin

#168 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 13 luty 2010 - 00:01

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Zapowiedź Polagra.
Zdjęć nie przysłali mi na e-mail mimo zapowiedzi :P

#169 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 13 luty 2010 - 00:18

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Mi w czwartek nie wypaliła jazda. zastanawiam się czy dziś jechać ale pewnie mi się nie będzie chciało

#170 Share RobertM

RobertM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 luty 2010 - 15:11

czy planują robić skorupowe

Już robią: http://www.wielton.c...id=213&ppid=192

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 17 luty 2010 - 21:29

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia powiem szczerze nie podobają mi się te skorupowe, ale zastrzegam może zmienię zdanie jak na żywo zobaczę :D
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#172 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 17 luty 2010 - 21:34

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Niema co patrzeć na wygląd najważniejsze aby były wytrzymałe,solidne i cenowo nie odstraszały

#173 Share eo1

eo1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 22 luty 2010 - 14:10

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Panowie mam pytanko? Mam zamiar kupić przyczepę Wieltona Tandem PRC-2/W12. Z tym że czasami przydałby się szerszy rozstaw około 10 cm pomiędzy kołami. W standardzie jest 1900 w połowie szerokości opon. Co daje pomiędzy oponami 1515 mm. Myślicie, że dałoby się w jakiś sposób zwiększyć ten rozstaw o 10 cm? Szerszy rozstaw potrzebny jest mi do używania przyczepy w międzyrzędziach na plantacji wierzby energetycznej. Zastanawiałem się nad Metaltechem TB 10000 tam rozstaw pasuje. Z tym, że Wielton bardziej do mnie przemawia. Mam wrażenie, że są mocniejsze i dokładniej wykonane. Pozdrawiam.
"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

#174 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 luty 2010 - 14:43

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Felgami możesz to zmienić inny offset i po temacie.

#175 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 22 luty 2010 - 22:25

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Widział ktoś może, ten rozrzutnik i wóz asenizacyjny Wieltonu? Mieli przysłać zdjęcia i cicho sza :P :(

#176 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 22 luty 2010 - 23:23

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Beczka w galerii a rozrzutnik narazie cisza.

#177 Share RobertM

RobertM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 luty 2010 - 11:51

Czy ma ktoś z was aktualny cennik Wieltona,chodzi mi głównie o PRZYCZEPA ROLNICZA TANDEM PRC-2/W10 jest to przyczepa Tandem o ładowności 10ton. :P

46 000 zł netto + 2200 zł plandeka + 1290 zł koło + 370 zł pomost roboczy + zaczep 890/1650/2100 zl (obrotowy/automat/automat

Zapowiedź Polagra.
Zdjęć nie przysłali mi na e-mail mimo zapowiedzi :)

Jakich zdjęć potrzebujesz? Pisz agro@wielton.com.pl

#178 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 24 luty 2010 - 12:48

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Wysłałem do Wieltonu e-mail z zapytaniem o ich plany rozwoju maszyn rolniczych, otrzymałem mail powrotny

Cytat
Witam

W chwili obecnej mamy w sprzedaży przyczepy z obrotnicą PRS-2 oraz PRC-2 (tandem) o ładowności od 6 do 14 ton, wymiar paletowy w standardzie od 8 ton w górę. Ofertę produktów dla rolnictwa poszerzyliśmy o przyczepę skorupową o ładowności 18ton oraz przyczepę budowlaną wykonaną ze stali Hardox również o ładowności 18ton. W chwili obecnej jesteśmy w trakcie przygotowań do targów Agropremiery w Poznaniu gdzie pokażemy nasze nowości czyli skorupę i najprawdopodobniej rozrzutnik obornika lub beczkę asenizacyjną. Już w lutym wprowadzamy do sprzedaży rozrzutniki obornika 9 i 13 ton (na tandemie lub na pojedyńczej osi w zależności od potrzeby klienta jak również beczki asenizacyjne o pojemności 7000L, 10 00L i 14 000litrow. Odnośnie przyczep 3 osiowych, z początkiem marca pokażemy taką przyczepę z obrotnicą o ładowności 20ton, jak również wózek dolly jednoosiowy do ciągnięcia naczep po polu.

W załączniku zdjęcia tandemów do końca przyszłego tygodnia postaram się dosłać zdjęcia rozrzutnika i beczki.

pozdrawiam

Który jest zamieszczony na forum (strona 7 tego tematu). Załącznika nie dostałem do tej pory. nie chodzi tutaj o Mnie ale o wszystkich userow, bo nie tylko Ja czekam na te zdjęcia oraz co tu ukrywać dane techniczne produktów z logo wielbłąda. Aktualnie mam pilne wydatki w innych dziedzinach niż rolnictwo a w dodatku kredyty cisną, ale w przyszłości i to nie takiej dalekiej bo koniec tego roku jest plan nabycia przyczep rolniczych o ładowności powyżej 14 ton w ilości 2 sztuk, także przyczepa o ładowności 20 ton była by ciekawym rozwiązaniem.

#179 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 24 luty 2010 - 15:20

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia ja mam takie pytanie może częściowo nie w tym dziale powinienem się spytać w przepisach, ale moje pytanie dotyczy przyczep: czy ja dobrze kojarzę że dwóch przyczep na tandemie nie podczepię muszę najpierw tandem a potem normalną??
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 24 luty 2010 - 15:25

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Nie wiem czy to jest w przepisach zabronione, ale my raz tak zrobiliśmy i to czyste szaleństwo (2x16t), pierwsza przyczepa jest przeciążona, przez docisk dyszla drugiej przyczepy. Taki system mam oooooooooogromny promień skrętu, a poza tym ciągnik rwie do góry, pierwsza dociskana przez drugą podnosi swój przód :P