Damian2053

Same Laser 130 -Brak mocy/ gaśnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damian2053    0

Witam mam problem gdyż dziś o 10 wyjechałem orać 3 skibowym , obrotowym pługiem i dawał sobie spokojnie rady lecz po godzinie 18 zaczął tracić moc , gasnął. Co nie wyjade w pole zaczyna tracić moc po opuszczeniu pługu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Jak zgaśnie to odpala bez problemu? Może na początek sprawdż układ zasilania, możliwe że za mało paliwa dostaje i stąd spadek mocy...Na początek sprawdż filtr paliwa i powietrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

U nas w laserze 110 bylo to samo. Winna okazala sie jedna muedziana podkladka gdzies na zasilaniu paliwa jeszcze przed ostojnikiem. Zapowietrzal sie i momentalnie slabnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gogo500
      witam posiadam ciagnik same laser 90 i mianowicie co uzupełnie olej w silniku do stanu max pojezdze pare dni i oleju  nie  ma ciagnik  nie kopci a zauwazułem ze zwieksza sie stan w tylnich zwolnicach co moze sie dziac??
    • Przez Kargul652
      Witam. Mam problem z ciągnikiem same iron 150s a mianowicie sam w czasie jazdy, pracy przy wyłączonym napędzie i blokadach, z balastem i bez, oś sama podnosi się i opuszcza,co to może być za przyczyna? 
    • Przez Rafał11
      Witam, otóż dziś zauważyłem w moim Same że kopci na niebiesko. Gdy wyciągam bagnet oleju na odpalonym silniku nie wygania oleju po odkręceniu nakrętki od wlewu oleju też nie wygania oleju. Jak dodam gazu ciągnik ma normalny dźwięk chodzi ładnie równo pracuje. Czym może byc spowodowane że kopci na niebiesko??
    • Przez edi2000
      Dzień dobry
      Mógłby mnie ktoś poinstruować jak odpowietrzyć układ hamulcowy w Same Iron 150?
      Zabrakło płynu w zbiorniczku i nie został uzupełniony na czas.
    • Przez semos
      Tak jak w temacie kupię ciągnik Lamborghini Lampo lub jego odpowiednik Same Roller powyżej 2007r. Interesują mnie tylko oferty krajowe najlepiej od pierwszego właściciela. Kontakt: 508-228-452; lub adres e-mail: semos@wp.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj