misz123

Pompa wtryskowa Fortschritt E512

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
misz123    13

Ile oleju wlewacie do pompy wtryskowej  do Fortschritta E512 ?
Prosiłbym o odpowiedź :)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam,czy polecili byście mi kosiarkę samojezdną fortschritt e 302
    • Przez patrykdabek2000
      Zna może ktoś dokładny układ biegów w skrzyni przekładniowej w ciagniku Fortschritt zt323?
    • Przez osmy888
      Problem dotyczy kombajnu E512. Po uruchomieniu młocarni nagrzewa się koło na osi odrzutnika i koło młocarni (koła po stronie skrzyni biegów). W pierwszej kolejności nagrzewa się koło na osi odrzutnika do takiego stopnia że nie można go dotknąć - troszkę chłodniejszy jest pas i najchłodniejsze ale również ciepłe jest koło na osi młocarni. Na osi odrzutnika wymieniłem wszystkie łożyska. Na kole młocarni wymienione również wszystkie łożyska i dodatkowo nowa duża tuleja i mała tulejka + nowy trzpień / klin. Wymieniłem również pas działający na opisywanych dwóch kołach. Każde koło ładnie się schodzi i rozchodzi.
      Jakieś pomysły co może być przyczyną ?
    • Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez ursus1991
      Cześc poszukuje fortschritta zt 323 sprawnego technicznie w zachodniej Polsce. Jeśli ktoś ma na sprzedaż, albo wie kto ma to proszę o informację
      Pozdrawiam
      Ursus1991
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj