Skocz do zawartości
misz123

Pompa wtryskowa Fortschritt E512

Polecane posty

misz123    11

Ile oleju wlewacie do pompy wtryskowej  do Fortschritta E512 ?
Prosiłbym o odpowiedź :)

:D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez tlewandowski
      Sprzedam kombajn Case 527 1998r ,silnik 2343mth , młocarnia 1446mth, 3814ha, silnik volvo 270KM, heder 6,15m z wózkiem,
      rozrzutnik plew, sieczkarnia, sprawna klimatyzacja, instrukcja obsługi w języku polskim, katalog części.
      Stan kombajnu określam jako bardzo dobry. Kombajn doinwestowany garażowany od rolnika z prawdziwym przebiegiem.
      Sprzedaj tylko i wyłącznie z powodu zakupu nowego kombajnu.
      Kombajn do obejrzenia w miejscowości Grabowo Powiat Szczecinecki Województwo Zachodniopomorskie
      Cena 126.000,00zł podlega oczywiście negocjacji. Odbiór wyłącznie osobisty, nie posiadam transportu.
      tel. 600312433, email: tlewandowski@vp.pl

• Przez pi0tr
      Witam.
      Mam następujący problem z moją maszyną. Podczas koszenia dosyć często zdarza się że bęben młócący nie pobiera materiału. Heder i przenośnik pochyły działąją bez zarzutu, słoma gromadzi się na wysokości chwytacza kamieni (był czyszczony kilka razy, niczego to nie zmienia) i wraca górą przenośnika do ślimaka i tam kombajn go 'wypluwa'. Jak już bęben złapie to co się nagromadziło to zazwyczaj kończy się to zabiciem młocarni. Taśma przenośnika jest dosyć luźno ale to nie ona jest problemem - słoma jest wciągana do podajnika i stamtąd wraca. W okolicy chwytacza kamieni wszystko wygląda normalnie - nie ma żadnych przeszkód, nic nie jest wygiętw, wygląda jak fabryczne. Czy ktoś ma pomysł jaka może być przyczyna tego problemu? Prosze o pomoc - usterka zabiła już dwa pasy napoędzające całą młocarnię i dwa pasy od bębna.
    • Przez Tomasz12441
      Witam. Posiada ktos z Was moze prase Mengele 530?  Poszukuję instrukcji obsługi, albo kogoś, kto wie mniej wiecej co i jak powinno działac. Dołączam zdjęcie sterownika

• Przez Pajej
      Jak w temacie Fortschritt MDW 525 vs dominator 96 ceny podobne

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.