mlody43

Pronar 1025 -Opór przy włączaniu WOM'u

Polecane posty

mlody43    202

Witam
mam problem z WOMem zeby go wlaczyc to musze ciagnac za dzwignie obiema rekami i dobrze sie zaprzec co moze byc tego przyczyną?
dodatkowo czy w 1025 na wylaczonym WOMie cz jak podejde zlapie reka to powinienem moc go przekrecic? bo u mnie jest sztywno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
student93    3

przy włączonym WOM-ie ruszyć rękę? powodzenia... podejrzewam że naciagałeś taśmę włączającą WOM bo się ślizgał to znak ze trzeba wymienić taśmę wyjmujac cały WOM lub tylko wyregulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Witam

mam problem z WOMem zeby go wlaczyc to musze ciagnac za dzwignie obiema rekami i dobrze sie zaprzec co moze byc tego przyczyną?

dodatkowo czy w 1025 na wylaczonym WOMie cz jak podejde zlapie reka to powinienem moc go przekrecic? bo u mnie jest sztywno

Przyczyną jest zapieczenie się dźwigienek i sworzni , musisz porozbierać dźwignie , oczyścić i złożyć ponownie , co do smarowania są dwie szkoły tak/nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

przy włączonym WOM-ie ruszyć rękę? powodzenia... podejrzewam że naciagałeś taśmę włączającą WOM bo się ślizgał to znak ze trzeba wymienić taśmę wyjmujac cały WOM lub tylko wyregulować

Na wyłączonym womie napisał kolega.

Na wyłączonym womie nie ruszysz wałka bo hamuje go druga taśma.

Przesmaruj wszystkie osie obrotu, wyreguluj wom dla pewności. Wszystko znajdziesz na forum.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody43    202

dzieki kolego :)
znalazłbym gdyby w aplikacji na telefonie byla wyszukiwarka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arni007
      Witam mam problem z podnośnikiem otóż od pewnego czasu pronar ( to jeszce stary MTZ) nie chce podosić do końca gdy olej się rozgrzeje , a chodzi o to że podnosi tylko za nisko aby zapiąć hak blokujący ramiona.Oprócz tego pojawia się również problem z opuszczaniem otóż po przesunięciu dżwigni obok siedzenia na sam dół ramiona opadają tylko do połowy dopiero po pewnej hwili opadają bardzo szybko na sam dól ( oczywiście jak jest coś na nich zawieszone) . Mógłby ktoś pomóc ?Posiada on hydraulikę jak stare Mtz tz. 2 rozdzielacze jeden pod kierownicą drugi pod siedzeniem.
    • Przez dawid35123
      Witam
      Mam pytanie czy element przedniego napędu zaznaczony na zdjęciu na niebiesko powinien się wysunąć czy trzeba zdejmować cały korpus o góry (czyli jedna z śrub zaznaczona czerwonym kółkiem) ? Jak widać na zdjęciu trochę się wysunął ale dalej jakoś nie chce iść. Rozbierany z powodu dużego przecieku oleju.
      Pozdrawiam.

    • Przez szwagier84
      https://www.olx.pl/oferta/pronar-1025ail-tur-mtz-belarus-CID757-IDxsBLm.html
    • Przez Mrozik137
      Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 
    • Przez kaczmi
      Witam, Piszę nowy temat bo tamtego nikt już nie otwiera a sprawa robi się pilna czasu coraz mniej a mianowicie zostały dwie przyczepy do wyboru... Metaltech DHB 14 czy Pronar T680H posiada ktoś takie przyczepy, jakieś opinię? Bardzo interesuje mnie jak się te burty hydrauliczne sprawują?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj