Skocz do zawartości
News
mlody43

Pronar 1025 -Opór przy włączaniu WOM'u

Polecane posty

mlody43    24

Witam
mam problem z WOMem zeby go wlaczyc to musze ciagnac za dzwignie obiema rekami i dobrze sie zaprzec co moze byc tego przyczyną?
dodatkowo czy w 1025 na wylaczonym WOMie cz jak podejde zlapie reka to powinienem moc go przekrecic? bo u mnie jest sztywno

student93    3

przy włączonym WOM-ie ruszyć rękę? powodzenia... podejrzewam że naciagałeś taśmę włączającą WOM bo się ślizgał to znak ze trzeba wymienić taśmę wyjmujac cały WOM lub tylko wyregulować

fezoi    63

Witam

mam problem z WOMem zeby go wlaczyc to musze ciagnac za dzwignie obiema rekami i dobrze sie zaprzec co moze byc tego przyczyną?

dodatkowo czy w 1025 na wylaczonym WOMie cz jak podejde zlapie reka to powinienem moc go przekrecic? bo u mnie jest sztywno

Przyczyną jest zapieczenie się dźwigienek i sworzni , musisz porozbierać dźwignie , oczyścić i złożyć ponownie , co do smarowania są dwie szkoły tak/nie .

Wiadomość z agroFakt.pl

kilka dni temu był podobny temat odnośnie MTZ więc tam jest bardziej wyjaśnione:)

seweryn20    786

przy włączonym WOM-ie ruszyć rękę? powodzenia... podejrzewam że naciagałeś taśmę włączającą WOM bo się ślizgał to znak ze trzeba wymienić taśmę wyjmujac cały WOM lub tylko wyregulować

Na wyłączonym womie napisał kolega.

Na wyłączonym womie nie ruszysz wałka bo hamuje go druga taśma.

Przesmaruj wszystkie osie obrotu, wyreguluj wom dla pewności. Wszystko znajdziesz na forum.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

mlody43    24

dzieki kolego :)
znalazłbym gdyby w aplikacji na telefonie byla wyszukiwarka :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrek5060YouYube
      Witam, stoję przed wyborem przyczepy do przewozu bel. Może ktoś kto posiada jeden z tych dwóch modeli wymieni plusy i minusy. T026 mogę kupić za 50 tysięcy brutto z transportem, a T023 za 41 tyś brutto z transportem. Jestem trochę skierowany w stronę T026 bo jednak ma większe koła i grubszą blachę niż T023, która jak dla mnie ma strasznie małe koła jak na swoje gabaryty.
    • Przez delta6583
      Witam, dzisiaj podczas koszenia zauważyłem coś dziwnego.
      Gdy mam wciśnięte sprzęgło do oporu coś piszczy, ale jak delikatnie popuszcze wszystko ustaje (delikatnie, że jeszcze wałek się nie włączy)
      Co to może być łożysko oporowe ?
    • Przez grego
      Od paru lat mam problem z jedną tylną oponą cięgnika, już dwa razy woziłem koło i dalej ucieka powietrze między felgą, a stopką opony. Wulkanizatorzy przeczyścili, nasmarowali, a problem dalej jest.  Ostatnio zasugerowałem by załozyli dętke, ale stwierdzili, że to zły pomysł bo będzie coś szczypać...  Co z tym można zrobić, są jakies preparaty by to uszczelnić, czy zakładać dętke? Ostatni mi zasugerował nową opone , ze trzy tysiaki pewno... Zresztą najgorsze, że to nie jest stara opona.
    • Przez ceston
      Witam kupilem nowy alternator do mtz 820 problem w tym ze zaraz na starcie po odpaleniu wedlug obrotomierza mam 2000 obrotow po przygazowaniu spada I sie podnosi co moze byc przyczyna.
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam we wtorek jadę oglądać dominatora 76 z 1988 z silnikiem mercedesa kombajn stoi na dworze po plandeką od tira. Na co zwrócić uwagę przy oględzinach , ile powinien mieć godzin na liczniku żeby ten sprzęt pochodził jeszcze z 4 lata na gospodarstwie o pow 60ha Był by to mój pierwszy kombajn 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.