Skocz do zawartości
News
mlody43

Pronar 1025 -Opór przy włączaniu WOM'u

Polecane posty

mlody43    36

Witam
mam problem z WOMem zeby go wlaczyc to musze ciagnac za dzwignie obiema rekami i dobrze sie zaprzec co moze byc tego przyczyną?
dodatkowo czy w 1025 na wylaczonym WOMie cz jak podejde zlapie reka to powinienem moc go przekrecic? bo u mnie jest sztywno

student93    3

przy włączonym WOM-ie ruszyć rękę? powodzenia... podejrzewam że naciagałeś taśmę włączającą WOM bo się ślizgał to znak ze trzeba wymienić taśmę wyjmujac cały WOM lub tylko wyregulować

fezoi    63

Witam

mam problem z WOMem zeby go wlaczyc to musze ciagnac za dzwignie obiema rekami i dobrze sie zaprzec co moze byc tego przyczyną?

dodatkowo czy w 1025 na wylaczonym WOMie cz jak podejde zlapie reka to powinienem moc go przekrecic? bo u mnie jest sztywno

Przyczyną jest zapieczenie się dźwigienek i sworzni , musisz porozbierać dźwignie , oczyścić i złożyć ponownie , co do smarowania są dwie szkoły tak/nie .

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    798

przy włączonym WOM-ie ruszyć rękę? powodzenia... podejrzewam że naciagałeś taśmę włączającą WOM bo się ślizgał to znak ze trzeba wymienić taśmę wyjmujac cały WOM lub tylko wyregulować

Na wyłączonym womie napisał kolega.

Na wyłączonym womie nie ruszysz wałka bo hamuje go druga taśma.

Przesmaruj wszystkie osie obrotu, wyreguluj wom dla pewności. Wszystko znajdziesz na forum.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

mlody43    36

dzieki kolego :)
znalazłbym gdyby w aplikacji na telefonie byla wyszukiwarka :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kombajnista44
      Witam, 
      Jak w temacie. Heder ładnie chodzi gdy motowidly są wyłączone. Jak je zalacze to próba delikatnego opuszczenia kończy się zjazdem hedra na sam dół do oporu. Muszę za każdym razem kontrować podnoszeniem w górę. O co chodzi? Sprzęt to dronningborg d7500
    • Przez Papina
      Czy te przyczepy dobrze zdają wam egzamin ? Jak sprawa wygląda z ramą ? siłownikami ? Nie ciekną ? Blacha czy jest dobrze zabezpieczona przed eksploatacją ? Czy ceny są dość przystępne ?
    • Przez pafeu
      Witam. W pronarze 82a z 2010 roku podczas orki na biegu polowym 3,4 oraz 5 zaczęło zgrzytać i nie można zmienić biegów na szosowe. Tylny bieg działa ale bez gazu bo inaczej zgrzyta.
    • Przez seba25
      Witam mam problem z rewersem, wyskakuje tylko podczas zjeżdzania z góry przy podjeździe nie ma takiego problemu proszę o porady.
    • Przez Wicher1337
      Witam mam pytanie który traktor wybrać Pronara 1025a czy 82tsa opowie mi ktoś o ich wadach i zaletach ciągnik będzie pracować na 10ha to troche mało ale który wybrać ???

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.