Mrozik137

Pronar 1025a lampy robocze krótkie przód i tył nie pala sie

Polecane posty

Mrozik137    0

Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 

Edytowano przez Mrozik137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

obstawiam przełącznik, który zachodzi kurzem i styki nie zwierają. Jak przedmówca mówi, najpierw bezpieczniki, jak są sprawne, to wydłub kostke i sprawdź na krótko w kostce czy świeci, jak nie to trzeba szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    36

Od kiedy to dział Case jest miejscem do pisania postów odnośnie marki PRONAR? Prosze trzymać sie działow inaczej bedzie bałagan


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez UltraMario
      Dzień dobry, 
      Przekopałem tematy ale jeszcze nikt o to nie pytał. 
      Czy ktoś wie gdzie kupić przednie błotniki że stelażami do 4514? W Agromie Kraków i w Miechowie nie ma. 
       
      Ewentualnie, jakich wymiarów plastikowe błotniki kupić, aby pasowały na koło rozmiaru 12.4 R24? (przyjechał z Wysp na takich kołach) 
      Jeżeli ktoś robił sam stelaże to prosiłbym o fotki, jak mają wyglądać bo wtedy będę myślał o zakupie plastikowych lub metalowych z gumą
       
      Pozdrawiam
    • Przez Bartek_00
      Witam. Planuję zakup rozrzutnika Pronar NV161/3 10T i chciałbym żeby pełnił dwie funkcje, a mianowicie był do rozwożenia obornika i przewozu kukurydzy. Chciałbym poradzić się osób, które posiadają ten rozrzutnik i stosują taką metodę. Czy demontaż tych wałków jest w miarę szybki i niekłopotliwy.
    • Przez Jasio88
      Witam
      Panowie jak powinny być przykręcone tylne obręcze (FELGI) w 1014 wentylkiem na zewnątrz czy do wew. Bo mam na zewnątrz przez co przednia oś jest szersza., tak juz kupiłem.
    • Przez Gamzi
      Dzień dobry. 
      Co to za czujniki? Jeden jest po lewej stronie pod kabina.
      Zdjęcie 1. Wtyczka jest odlaczona i we wtyczce jest włożony kawałek jakiegoś drutu- jakby czujnik pominięty i na krótko wtyczka wspiera. 
      Zdjęcie 2. Drugi czujnik nie wiem gdzie jest ponieważ z tylu wisi tylko wtyczka a czujnika nie widze. Sama wtyczka jest z tylu po lewej stronie wisi na wysokości mocowania górnego lewego silownika


    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , szukam mechanika od silnika d243 Pronar Mtz Belarus , ciągnik to Pronar 82 SA ale silniki mają jednakowe jak inne pochodne modele ... Jeśli ktoś miałby namiary na mechanika to bardzo byłbym wdzięczny . Województwo Śląskie .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj