News
Mrozik137

Pronar 1025a lampy robocze krótkie przód i tył nie pala sie

Polecane posty

Mrozik137    0
Napisano (edytowany)

Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 

Edytowano przez Mrozik137

Uziu92    2528

bezpieczniki, przełącznik, zarówki, masa ?

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

gaga195    27

obstawiam przełącznik, który zachodzi kurzem i styki nie zwierają. Jak przedmówca mówi, najpierw bezpieczniki, jak są sprawne, to wydłub kostke i sprawdź na krótko w kostce czy świeci, jak nie to trzeba szukać dalej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukas85    16

Od kiedy to dział Case jest miejscem do pisania postów odnośnie marki PRONAR? Prosze trzymać sie działow inaczej bedzie bałagan

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WojtaS141095
      Witam,proszę o pomoc! Po chwili pracy nie skręca mi ani w lewo ani w prawo łapa koparki. Wszystkie inne funkcje działają. Zero reakcji podczas ruszania wajchami.
    • Przez Damian71311
      Witam ma takie małe pytanko zmieniać kabine w c-330 czy nie ? Bo mam dylemat czy sie opłaca ;/ jak ciągnik robi 30 mth ? Ciągnik głownie służy do prac leśnych i transportowych  

• Przez smokus1234
      Witam wszystkich, zakładam temat aby ostrzec, a przy okazji zapytać jak u was wygląda sprawa wypłacalności Firmy Frankiewicz.
      Firma nie wypłaca pieniędzy za rzepak, rzepak sprzedany w lipcu z terminem płatności 14 dni. Do tej pory nie ma pieniędzy a dogadać się nie idzie. Wiem że taki sam problem ma większość rolników Vat-owców, którzy sprzedawali do skupu w Zgorzelcu. Dla ryczałtowców Firma zapłaciła.
      Ostrzegam jeżeli ktoś planuje sprzedaż.

• Przez KamilTeamTV
      Witam mam problem. Mianowicie nie gasną mi pozycje na błotnikach i z tyłu. Sprawdzałem bezpieczniki jak umiałem, stacyjke i nadal.. Może pomyliłem gdzieś kable ale próbowałem wszrstkiego. Na polu 1 mam tylko długie z przodu, dalej świeci tylko prawa lampa. Jedyne co powoduje wyłączenie pozycji to wyjęcie kluczyka. Proszę o pomoc. 
    • Przez dawid35123
      Witam
      Mam pytanie czy element przedniego napędu zaznaczony na zdjęciu na niebiesko powinien się wysunąć czy trzeba zdejmować cały korpus o góry (czyli jedna z śrub zaznaczona czerwonym kółkiem) ? Jak widać na zdjęciu trochę się wysunął ale dalej jakoś nie chce iść. Rozbierany z powodu dużego przecieku oleju.
      Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.