Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone]

1043 odpowiedzi na ten temat

#961 Share pawel85243

pawel85243

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 12 maj 2014 - 11:08

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Witam. Chciałem zapytać jak to jest z tą wagą tych ciągników bo np. 50 konny kioti waży około 2000kg a np. taki farmtac czy coś innego oprócz kioti o tej mocy waży najmniej 3 tony. Więc jak to się przekłada na uciął tego ciągnika?
wiem że można dokupić obciązniki ale to dodatkowe koszty przy zakupie nowego ciągnika.
Proszę o odpowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Dzisiaj, 03:43
  •  

#962 Share bodzio9909789

bodzio9909789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 13 maj 2014 - 06:04

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] O uciąg niema się co martwić Kioti dk 551c ma około 2,5 tony, a radzi sobie ze wszystkim obejrzyj sobie galerie http://www.agrofoto....odki-buraczane/ a zobaczysz, że taka waga dla ciągnika ok.50km jest wystarczająca.

#963 Share pawel85243

pawel85243

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 maj 2014 - 09:34

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Dealerzy proponują mi farmtracka 555dt bo kioti nx45 ludzie biorą bardziej do ogrodów bo jest mniejszy przeswit i rozstaw a u mnie tylko same rolnictwo. I do FT biorę jeszcze tura.
Części do FT bardziej dostępne i tańszy ogólnie ciągnik.
Do kioti części sprowadza pronar i tanie na pewno nie będą. Gwarancją 18miesięcy FT 24.

Mam duży dylemat :-)

#964 Share marcinp125

marcinp125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 17 maj 2014 - 11:11

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] pawel daj sobie spokój z FT mój serdeczny kolega brał 555 wtedy co ja i klnie na niego że aż szkoda słuchać, przy 150mth pojawiły się wycieki na zwolnicach, 250 pompa paliwa poszła do renowacji, 800 musiał rozpołowić bo powstał luz na łożyskach i rozwaliło skrzynie (swoją drogą łożyska stożkowe w skrzyni ? ) teraz zaczyna narzekać że musi rano długo kręcić żeby odpalić.. i tak co chwile coś się psuje a w Kiotim (dzięki Bogu) to jedyna usterka jaka wystąpiła to urwany pasek klimatyzacji, a i miałem problem z manometrem ciśnienia powietrza ( masa zgineła ) a ciągnik chodzi jako pomocniczy na 23 hektarach więc ma co robić.

chyba że wstydzisz się jeździć koreańczykiem? bo ze mnie się śmiali jak kupiłem, teraz ja się śmieje jak widzę u sąsiadów serwis pod traktorem a ja jadę :D

#965 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 31 maj 2014 - 17:08

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Jaki jest tylny most i skrzynia w DK904C? Czy to może są wyroby Carraro?
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#966 Share bodzio9909789

bodzio9909789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 31 maj 2014 - 19:18

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Jest to mało prawdopodobne, Kioti ma wyłącznie swoje orginalne części, jedyny wyjątek to silnik Perkins

#967 Share lewles

lewles

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 lipiec 2014 - 21:47

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Witam! Mam pytanie odnosnie ciagnika kioti RX6010PC czy ktos juz takim smiga, a jesli tak to jak sie ta furka sprawuje - aha jeszcze jedno czy to prawda ze do tego modelu nie ma mozliwosci wrzucenia instalacji pneumatycznej do przyczepy!!! Za informacje z gory wielkie dzieki!!! Pozdrawiam!!!

#968 Share Marti

Marti

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 05 sierpień 2014 - 20:51

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Posiadam od kwietnia ciągnik KIOTI RX6010PC ogólnie sprawia dobre wrażenie i sprawuje się dobrze. Co do pneumatyki można założyć koszt ok.6000 zł , a Pronar planuje wprowadzenie swojej instalacji przy której udziela gwarancji na silnik.

#969 Share szyszak007

szyszak007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 06 wrzesień 2014 - 18:56

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Mam pewien problem a mianowicie pali mi bezpiecznik cały czas od wom.Czy ma ktos schemat instalacji od DK551C?

#970 Share bodzio9909789

bodzio9909789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 07 wrzesień 2014 - 13:02

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] O schemat będzie ciężko, ale jak pali się bezpiecznik, to prawdopodobnie gdzieś bobi sie zwarcie. Odkręć ten boczek na słupku kabiny, ten co jest w nim włącznik wom, i zobacz czy czasami tam się coś nieprzetarło, bo tam są przecież zawiasy drzwi, odkręć też podłogę (tą blache na środku podłogi) tam jest załączany wom. Ewentualnie zobacz przekaźnik znajduje się przy bezpiecznikach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#971 Share dzienio29

dzienio29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 14:08

Posiadam od kwietnia ciągnik KIOTI RX6010PC ogólnie sprawia dobre wrażenie i sprawuje się dobrze. Co do pneumatyki można założyć koszt ok.6000 zł , a Pronar planuje wprowadzenie swojej instalacji przy której udziela gwarancji na silnik.

czy w twoim KIOTI RX 6010 z odmy kapie letko olej

#972 Share Marti

Marti

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 16 wrzesień 2014 - 20:39

W moim RX nie kapie olej ale przy wylocie trochę się zbiera. W każdym razie nie widać plamy na posadzce w garażu.

#973 Share dzienio29

dzienio29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 wrzesień 2014 - 20:57

W moim RX nie kapie olej ale przy wylocie trochę się zbiera. W każdym razie nie widać plamy na posadzce w garażu.

a na zapolonym bardzo  dmucha czy nie a co do kierownicy to u mnie jakos glosno pracuje czasami to az jest takie uczucie jak by mrowki chodzily po rece

#974 Share bodzio9909789

bodzio9909789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 17 wrzesień 2014 - 19:10

Witam! Co możecie powiedzieć o serii RX, zastanawiam się nad kupnem RX 7320. Mam już jedno Kioti serii DK i jestem z niego zadowolony. Moje pytanie co byście uznali za wady, a co za zalety tego modelu?

#975 Share Marti

Marti

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 19 wrzesień 2014 - 20:11

a na zapolonym bardzo  dmucha czy nie a co do kierownicy to u mnie jakos glosno pracuje czasami to az jest takie uczucie jak by mrowki chodzily po rece

Odp. U mnie układ kierownicy pracuje normalnie, może to zależy od wysokości obrotów bo mój jest narazie na dotarciu i nie kręcę go powyżej 2 tys.

A co odmy to nie sprawdzałem.

#976 Share mateoo12

mateoo12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 25 wrzesień 2014 - 20:12

Ile obrotów silnika potrzeba na wałku 750 aby osiągnąć 540 obrotów  WOM

#977 Share bodzio9909789

bodzio9909789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 26 wrzesień 2014 - 11:01

Jeżeli chodzi Ci o dk551c to 1900obr/min

#978 Share mateoo12

mateoo12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 18:13

Cały sezon pracowałem wałek 750, maksymalnie 1700 obrotów , kosiarko rozdrabniacz 180 , glebogryzarka 210.Mocy mu nie brakuje.

#979 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 29 wrzesień 2014 - 16:04

http://www.agrofoto....gn=podpowiadacz

Pochwalcie się swoimi modyfikacjami w waszych Kioti :)

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#980 Share marcinp125

marcinp125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 23 październik 2014 - 15:33

panowie zastanawiam się nad obrotówką do mojego Kojocika co byście polecili? dużą 2 ( 2x 40 ) czy 3 średnią (3x 30) na YT z obrotówkami to i władka można zobaczyć niestety ciężko się dowiedzieć jaka klasa ziemi itp. 

u mnie mozaika od 1 do 3b z przewagą tej ostatniej

napiszcie proszę wasze opinie, będę wdzięczny  :rolleyes: