Skocz do zawartości

Zdjęcie

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde

75 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 09 kwiecień 2007 - 10:41

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde bo jesli chcesz skorzystac z PROW to musisz spelniac warunki sanitarne czy jakies tam a plyta wchodzi w te warunki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde Dzisiaj, 12:14
  •  

#22 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 09 kwiecień 2007 - 12:02

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde mysle ze prawo nie działa wstecz i jak dali kase i pozwolenie to po wykonaniu powinni przelac druga rate kasy.to by było bez sensu.firma zrobi a druga rate to kto ma zapłcić....rolnik.ich niedoczekanie!!!!!

#23 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 09 kwiecień 2007 - 12:26

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde Ja nic jeszcze nie robiłem i mam świenty spokuj :rolleyes: :blink:
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#24 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 09 kwiecień 2007 - 12:27

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde Teraz to chyba łatwiej o firmę niż w ubiegłym roku.Byłem na targach rolniczych i wystawiali się tacy co zrobili by to już wciągu tygodnia.Szkoda że nie poczekałem, gdyż tej firmy co mi robiła nie życzę największemu wrogowi. No, ale w ubiegłym roku to była makabra 800 płyt na 5 firm w powiecie,jeszcze im zostało na ten rok.
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#25 Share bob32

bob32

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 09 kwiecień 2007 - 13:49

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde A co ze mną? pierwszą rate za płyte i zbiornik agencja już mi wypłaciła, więc teraz musze robić, czy nie?, bo jeśli wstrzymane są wypłaty drugiej transzy, to po co sobie robote robić, tylko żeby nie trzeba było czasem zwracać tej pierwszej raty. Dodam, że płyte i zbiornik mam jak trzeba, a według agencji miałem wszystko o połowe zmniejszyć :rolleyes:

#26 Share Mateusz16

Mateusz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ

Napisany 12 styczeń 2008 - 22:13

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde Mój ojcieć był na zebraniu i dowiedział sie właśnie, że nie trzeba mnieć płyt.

#27 Share Damianrolnik

Damianrolnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Muzyka, Rolnictwo

Napisany 14 styczeń 2008 - 13:04

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde A mój wujek ma płyte i czekał na nię ponad rok. Zrobic musiał bo wcześniej zapłacil, a potem się okazalo że plyta nie potrzebna, ale pięniądze już poszły to nie racz było trzeba ją zrobić bo i tak pieniędzy by nie odzyskał ;)
U-R-S-U-S C330 ---WSZECHMOCNY I NIE ZAWODNY

MOJE FILMY <<<http://pl.youtube.co...er/222rolnik>>>

MOJE GALLERY <<<http://www.agrofoto....ser2482.html>>>

#28 Share zetortoja

zetortoja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się rolnictwem, koszykówką, lubie posiedzieć przy kompie.

Napisany 14 styczeń 2008 - 16:18

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde Ja to jestem za płytami. U mnie jest i muszę przyznać iż to był dobry interes. Teraz jest czysto, sucho, i przyjemnie, i jest dużo łatwiej wywalać obornik, niż przedtem. :rolleyes:

#29 Share piotr6340

piotr6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:AF :)

Napisany 14 styczeń 2008 - 17:39

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde mam płytę i jestem zadowolony dostałem na to kasę i jeszcze trochę zostało więc nie jestem na minusie

czytałem ostatnio RPT z października i pisze tam że płyty nie są potrzebne ale zbiornik muszą być do 1 stycznia 2011
Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

#30 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 18:05

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde potrzebne czy nie.trzeba przyznać ze z płytą czy ze zbiornikiem jest wygodniej.innym pewnie jak mi zostało kasy z płyty i zbiornika a wiec jest to opłacalna inwestycja,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 18:13

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde Zależy od wiekości hodowli... trzeba mieć chyba pow. 200 sztuk bydła i wtedy wymagana jest płyta.
Ale obowiązkowo musi być szczelny zbiornik na gnojówkę/gnojowicę w każdym gospodarstwie mającym chodowle [do 2011r. chyba :rolleyes: ]

#32 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 18:24

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde

A co ze mną? pierwszą rate za płyte i zbiornik agencja już mi wypłaciła, więc teraz musze robić, czy nie?, bo jeśli wstrzymane są wypłaty drugiej transzy, to po co sobie robote robić, tylko żeby nie trzeba było czasem zwracać tej pierwszej raty. Dodam, że płyte i zbiornik mam jak trzeba, a według agencji miałem wszystko o połowe zmniejszyć :rolleyes:

napewno nikt nic nie kazał ci zmniejszać tylko dla pogłowia które posiadasz jest wyma\gany zbiornik i plyta którą posiadasz ale w takim układzie by niekazali budować nowej (wniosek by nie przeszedl) chyba że podałeś inny stan od faktycznego a jeśli dostałeś pieniadze i nie zrealizujesz inwestycji to zarządają zwrotu pieniędzy i to z odsetkami (karnymi)

#33 Share Dominik1

Dominik1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 18:29

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde Ja się zgadzam z innymi-z płytą jest o wiele wygodniej. A dzięki finansowaniu mogłem sobie szybciej kupić prase :rolleyes:

#34 Share Pablo16

Pablo16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 22:56

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde Płyta to na pewno super sprawa ale my najpierw musimy powiększyć zbiornik na gnojówkę żeby ze spokojem można było przetrzymać gnojówkę przez te miesiące co wywozić nie można.
Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

#35 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 19 styczeń 2008 - 22:58

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde My zrobiliśmy płyte już dawno i połowe kasy nam zwrócono trzeba korzystać co daje UE do puki coś jeszcze daje <_<
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#36 Share tyj123

tyj123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 10:19

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde ja popieram płyty i zbiorniki jest sucho i czyściej i łatwiej zwyjazdem kiedyś miałem obornik w dole i niemogłem duzym ciągnikiem wyjechać z rozutnikem 8 ton a teraz leciutko super spprawa

#37 Share MaxiKing

MaxiKing

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 11:00

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde Napewno ze to sie opłacało bo jezeli finansowali to logiczne jest ze warto i do tego czysto dookoła nie ma błota normalnie bajka .Wielu co nie wybudowało teraz pluje sobie w twarz ze przegapili taka okazję

#38 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 luty 2008 - 12:02

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde no iu z płyty obornikowej pozyskiwana jest gnojówka na nawozach sztucznych się troszke zaoszczędzi

#39 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 03 luty 2008 - 00:02

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde no to na tych plytach i dołkach zaoszczędzimy B)
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 03 luty 2008 - 00:36

płyty obornikowe niepotrzebne ciekawe jak będzie naprawde Ja też nie żałuje ze płytę i zbiorniki postawiliśmy.. kasy część zwrócili robota solidnie wykonana i przede wszystkim praktycznie i bezpieczniej dla środowiska jest B)