Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o marce kubota

3377 odpowiedzi na ten temat

#1081 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 28 styczeń 2012 - 10:22

co sadzicie o marce kubota A jak na dzień dzisiejszy wygląda cena modelu: M7040 ?

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o marce kubota Dzisiaj, 02:20
  •  

#1082 Share Versu

Versu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 10:40

co sadzicie o marce kubota Na dzień dzisiejszy cena takiej M7040 jest straszna podobnie jak pozostałych modeli. Podnieśli prawie po 20 tyś na modelu zależy jak gdzie ale około

#1083 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 styczeń 2012 - 13:26

co sadzicie o marce kubota podnieśli jak euro skoczyło do 4,5zł - dziś kosztuje 4,2 to może i cena traktorków spadnie; (z innymi walutami jest podobnie np z jenem frankiem czy dolarem)

Edytowany przez milanreal1, 28 styczeń 2012 - 15:51.
cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nowości w stajni Kubota zobacz »

•  

#1084 Share Versu

Versu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 17:06

co sadzicie o marce kubota Chłopie z choinki się urwałeś ? To POLSKA podnieść to szybko podniosą ale już opuścić to nie prędko jeśli kiedykolwiek opuszczą. A cena kubusi zależy od jena anie od euro.

#1085 Share yarpen12

yarpen12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 18:20

co sadzicie o marce kubota Cena nie tylko zależy od jena. Przeliczana jest też na wartość euro. Przynajmniej tak mi diler mówił. Cena jak nie spadnie to będzie musiał się trafić amator na te traktory.

#1086 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 28 styczeń 2012 - 21:02

co sadzicie o marce kubota Kubota ma plusy i minusy cena jest minusem chcesz tani ciągnik kub belarusa

#1087 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 28 styczeń 2012 - 21:29

co sadzicie o marce kubota Dzisiaj rzuciłem okiem na kursy walut i widać było dużo czerwonego koloru (w dół) niestety jen należał do tych walut które się wyłamywały i tak 100 jenów warte było ponad 4,2

#1088 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 29 styczeń 2012 - 11:38

co sadzicie o marce kubota A w moje kubocie m128x mimo że niby juz naprawione dzisiaj leciał mi płyn chłodniczy to już 4 raz mi sie zdarzyło

#1089 Share Versu

Versu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 14:33

co sadzicie o marce kubota Wyciek płynu co to za usterka napisz coś więcej 4 raz naprawiają i dalej źle gdzie nasz serwis?

#1090 Share BoguSz

BoguSz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo

Napisany 29 styczeń 2012 - 23:54

co sadzicie o marce kubota Witam od jakiegoś czasu przeglądam to forum bo zdecydowałem się na zakup kubotki z ładowaczem (opinie użytkowników AF pomogły mi w wyborze za co chciałem podziękować).W piątek dostałem ofertę na zakup m9540 za 162000 netto (jest to cena na dzień dzisiejszy i jak zaznaczył dealer może ulec zmianie) ładowacz miałby to być quicke lub stoll który jest tańszy o 1500 netto, quicke kosztuje 28500 netto bez osprzętu (ceny zawierają upust)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1091 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 09:30

co sadzicie o marce kubota @BoguSz gdzie kupujesz Kubotę i skąd jesteś? :P Niestety obserwując ostatnie podwyżki aż się odechciewa czegokolwiek kupować... Tyle że niektóre maszyny trzeba wymienić...
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#1092 Share KrzysztofJ

KrzysztofJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 30 styczeń 2012 - 09:48

co sadzicie o marce kubota Cześć kubociarze! Postaram się odpowiedzieć jak to jest z częściami do Kubot. Otóż tak samo jak do innych traktorów czyli na zamówienie. Problemy - prawie żadnych - normalne zamówienie w poniedziałek i czekamy, do piątku powinny być, chyba, że niemiaszki nie mają to przyleci z Japonii. Problemem jest podjęcie szybkiej decyzji przez użytkownika ciągnika. Części Kubota są dobrze skatalogowane i to jest plus, najgorzej jest w składakach innych marek czyli do tego roku to takie części wkładane, a od tego to inne :mellow:

#1093 Share BoguSz

BoguSz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo

Napisany 30 styczeń 2012 - 09:49

co sadzicie o marce kubota kubotę kupuje w Techmleku Lubartów jestem z pod Białej Podlaskiej. Dealer mówił ze około pażdziernika wejdą juz nowe modele wtedy to dopiero ceny pójdą do góry (będzie w nich już skrzynia powershift i w opcji EHR) o cenie nie chciał mi nawet wspominać powiedział tylko że nawet jego zwala z nóg :(

#1094 Share adamo33

adamo33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 10:21

co sadzicie o marce kubota Koledzy ile płaciliście za pierwszy przegląd po 50h w Techmleku i czy serwisanci zrobili wszystko co jest do zrobienia przy pierwszym przeglądzie. moja kubota to m7040n.

#1095 Share Versu

Versu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 17:56

co sadzicie o marce kubota Jak wywindują tak ceny to nikt na Kubotę nie spojrzy nawet kątem oka bo teraz już kosmos zrobili. To co 100 konna kubota będzie kosztowała tyle co 100 konny FENDT. To każdy weźmie fenda.

Witam od jakiegoś czasu przeglądam to forum bo zdecydowałem się na zakup kubotki z ładowaczem (opinie użytkowników AF pomogły mi w wyborze za co chciałem podziękować).W piątek dostałem ofertę na zakup m9540 za 162000 netto

To brutto wyjdzie ci prawie 200tyś i co nie szkoda ci takiej kasy na kubote która nie ma nawet EHR. Ja za taką kasę to bym już poważnie się zastanawiał. 3 lata temu ludzie z taką płacili po 150 tyś brutto to ile podnieśli, i wtedy to była konkurencja dla innych marek. Zaś dla nas rolników dobra alternatywa za dość przystępne pieniądze solidna maszyna, ale 200 koła normalnie załamka nie mogę się z tym pogodzić chyba wybiorę się do mojego dealera żeby trochę po narzekać może mi ulży.

#1096 Share Piteriiv

Piteriiv

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 18:52

co sadzicie o marce kubota koledzy co możecie powiedzieć o dilerze z Posądzy - Pilar tech ma może ktoś doświadczenia z tymi panami?

#1097 Share JanuszM6040

JanuszM6040

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 20:39

co sadzicie o marce kubota Ja w maju za przegląd po 50 godzinach w m6040 zapłaciłem 1750zł ale cena za przegląd była negocjowana razem z ceną ciągnika
Wymienine były filtry i oleje w skrzyni i silniku.

#1098 Share arekpl3

arekpl3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 22:50

co sadzicie o marce kubota Zalewali Ci oleje firmowe Kuboty? Bo teraz przy 3-letniej gwarancji jest taki wymóg.

#1099 Share JanuszM6040

JanuszM6040

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 16:44

co sadzicie o marce kubota Ja mam jeszcz gwarancję na dwa lata i zastosowane są zamienniki oleji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1100 Share adamo33

adamo33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 16:58

co sadzicie o marce kubota U mnie na kabinie jest naklejka z olejem firmy REPSOL.