Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o marce kubota

3377 odpowiedzi na ten temat

#2461 Share manius59

manius59

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 21:40

co sadzicie o marce kubota Ja sprężarki nie mam, a jeśli chodzi o straszenie to myślę, że nic nie wskóram (co innego problemy czareczka-to były problemy, które wzbudzały zainteresowanie). Osobiście wydaje mi się że problem nie leży w kabinie czy poduszkach. Pierwszy mechanik, który przyjechał stwierdził, że trochę za głośno pracuje silnik, ale oczywiście nikt nie skupia się na niczym innym tylko na kabinie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o marce kubota Dzisiaj, 03:33
  •  

#2462 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 21:26

co sadzicie o marce kubota Nie bardzo jestem w temacie twoich problemów z Kubotą ale może należałoby sprawdzić jak zachowują się inne egzemplarze tego modelu.

#2463 Share manius59

manius59

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 22:06

co sadzicie o marce kubota Umówiłem się na forum z jednym posiadaczem takiego modelu na przejażdżkę jego kubotą i tam było wszystko ok - ciągnik zachowywał sie normalnie, a kabina nie dostawała takich wibracji jak u mnie. Serwis i centrala bagatelizują tą sprawę, ale ja boje się, że to coś poważniejszego. Cały czas naciskam, ale już konczy mi się cierpliwośc. Chodzi mi nawet po głowie żeby zaprośić do siebie jakiegoś posiadacza takiego modelu na przejażdżkę moją kubotą i poznać jego opinię (oczywiście na mój koszt). Gdyby był chętny z okolicy..

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2464 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 05:13

co sadzicie o marce kubota Tylko wizyta kolegi z Agrofoto nic Twojej sytuacji nie zmieni. Problem pozostanie, a rozwiążania powinienieś szukać siedzibie Kuboty i w sądzie. Zapewne jest to silnik i w związku z tym są rzeczoznawcy, którzy powinni to stwierdzić. Po badaniach przez biegłych wyślij ekspertyzę do Kuboty wraz z postraszeniem ich, że sprawę wnosisz do sądu.

P.s. Kubota ostro poszła w rankingu sprzedaży w ostatnim miesiącu. Czyżby promocja na modele M8560 i M9960, niższe ceny oraz korzystne pożyczki zrobiły swoje. Ciekawe co za miesiąc będzie?

http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/w-marcu-na-podium-bez-zmian,50229.html

#2465 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 13:27

co sadzicie o marce kubota @manius59 czy będąc/jeżdżąc u tego innego użytkownika kubotą zwróciłeś uwagę czy masz takie same opony z przodu i z tyłu. Chodzi mi o markę i model opony. Porównywałeś ciśnienie? Sprawdzałeś felgi? Ludzie pisali, że mogą być krzywe. Obniżałeś ciśnienie, sprawdzałeś czy wtedy wibracje się zmieniają? Pisałeś, jak dobrze pamiętam, że wibracje są w czasie jazdy, chyba, że coś pomyliłem. Proponuje zwrócić uwagę na opony, koła. Czy opony mają jednakowo równy bieżnik, chodzi mi o lewą i prawą strunę jednej opony.
O serwisie kuboty nie będę już pisał. Bo wyjdzie, że znowu prowokuje do awantury i jako jedyny wszystkiemu winien jestem. Swoje zdanie na temat sytuacji z przed tygodnia wyraziłem w temacie "Opinie o moderatorach"

#2466 Share manius59

manius59

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 19:39

co sadzicie o marce kubota Wszystko o czym piszesz kolego już sprawdzałem; opony takie same, zabawa ciśnieniem, o krzywych felgach pisałem między innymi ja .- tył ok, a przód krzywy (reklamowałem, ale mieści się w tolerancji jaką daje pronar). Wibracje występują tylko w czasie jazdy, ale również na drodze gruntowej jak i na samym polu( nawet po świeżo uprawionym ) i praktycznie tylko na zakresie szosowym ( minimalnie na 5 polowej ), najbardziej odczuwalne na 1,2,3-szosowe. Wibracje znikają po przekroczeniu 1700 obr/min.

#2467 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 20:23

co sadzicie o marce kubota Szczerze ci powiem masz spory problem. Może nie problem z ciągnikiem bo pracować nim się da. Ale spory problem, aby wegzekwować w serwisie usunięcie tej wady. Włąsnie dlatego, że ciągnik nadaje się do pracy. Jeden z użytkowników po remoncie silnika przykręcił inaczej koło zamachowe miał podobnie jak ty (obrócił je o 90 czy tam 180 st). Tez mu drżał ciągnik podczas jazdy Może to być problem z tłumikiem drgań, w autach nazywanym kołem dwumasowym o ile ta kubota to ma. Silnik pracując na postoju drży? Czy drży też jak go np na postoju gazujesz? Jeśłi nie to przyczyn wibracji należy szukac w układzie napędowym. Zaczynając od wspomnianego tłumika drgań. Zaimowanie się kabiną świadczy tylko o fachowości serwisantó a raczej jej braku.

#2468 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 18:03

co sadzicie o marce kubota 170 szt kubot,w miesiacu,przy 180 szt jd albo nawet 200 zetora to już robi wrazenie

#2469 Share wikorol

wikorol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 22:27

co sadzicie o marce kubota Wysoka sprzedaż Kubot to zasługa dobrej jakości, obszernej informacji, reklamie, promocji oraz w tym że się dużo mówi czy pisze. Aby osiągnąć sukces politycy mówią że nie jest ważne jak się mówi (pisze) byle by nie przekręcać nazwy. Może coś w tym powiedzeniu jest na rzeczy.

#2470 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 05:16

co sadzicie o marce kubota A przede wszystkim wysoka sprzedaż to zasługa niskiej ceny i wielu promocji. W porównaniu do mf, jd i wielu innych zachodnich marek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2471 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 06:22

co sadzicie o marce kubota No zetor tez nie drogi a nawet tańszy a kubota go prawie dogania. Jeszcze rok temu wydawało sie nierealne tak wysokie miejsce w sprzedaży.

#2472 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 13:40

co sadzicie o marce kubota no ale jesli mając do wyboru w podobnej cenie zetora i kubote to wiekszość wybiera własnie kubote ,to ile taka kubota 8560 czy jakoś tak ,brutto ?

#2473 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 14:25

co sadzicie o marce kubota bo u Zetora to nie jakość, tylko jakoś :P

#2474 Share Arek9291

Arek9291

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 18:08

co sadzicie o marce kubota Ja za swoją 9960 z ładowaczem xtreme 1 dałem w lutym 190tyś brutto

#2475 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 19:20

co sadzicie o marce kubota ale cena bez łądowacza?to model 8560 bedzie jescze z 10 tys tanszy pewnie

#2476 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 21:08

co sadzicie o marce kubota W tych rankingach prym wiodą marki, które w swojej ofercie mają same tanie modele lub dużo tanich modeli w szerokiej ogólnej ofercie. Jak nh, jd, case. Ranking nie odzwierciedla też jakości, przewagi technicznej różnych ciągników. Inaczej wyszło by, że belarus jest lepszy od fendta, valtry itd, których w raporcie w ogóle nie ma.

Edytowany przez hubertuss, 10 kwiecień 2014 - 21:12.

#2477 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 11 kwiecień 2014 - 10:40

co sadzicie o marce kubota to jest oczywiste,nh ma td ,zetor majora ,jd serie m itd itd ,ale jednak sprzedaż tych marek to nie tylko te najtańsze modele,patrząc na kubote to ona wcale tania nie jest bo model 8560 majacy około 80 koni jest 40 tys droższy od takiego case farmall a 85, ,silnik kuboty mała pojemnosc ,tak samo case ,3,2 tylko ,rewers w jednym i drugim taki sam bo hydrauliczny ,klima w standardzie jeden i drugi ,więc czy ta kubota jest warta dopłozenia tych 40 tys?

Edytowany przez yale, 11 kwiecień 2014 - 10:41.

#2478 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 04:49

co sadzicie o marce kubota To ile kosztuje Case Farmalll A z 100 tyś złotych netto?. Cena Kuboty M8560 oscyluje z tego co się pytałem w granicach 140 -150 tyś złotych

#2479 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 07:39

co sadzicie o marce kubota około 140 brutto z klima ,rewersem hydraulicznym,obciaznikami,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2480 Share jd2100

jd2100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 23:05

co sadzicie o marce kubota ja za swoja w marcu dałem 128 netto (wersja demo)