Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case International 845 XL

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share piotro210

piotro210

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:13

Case International 845 XL To iż jest zużyta pompa niema nic do piany. Gdyby pomapa była zużyta nie miałby siły podnieść jakieś cięższej maszyny. A na to iż wytwarza się pianulec są 2 opcje
1pomieszane oleje
2przewody na zassaniu pompy są nieszczelne i ciągnie olej razem w powietrzem
no i mamy piane inne opcji nie widzę...

Ortografia

Edytowany przez krolikNH, 09 styczeń 2010 - 20:51.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case International 845 XL Dzisiaj, 23:47
  •  

#22 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:55

Case International 845 XL Dobry jestes kolego. Jest napisane że problem zginą po regeneracj pompy (dawniej jak miałem 10 l to zrobiła sie piana (a wchodzi cos ze 20l) i wypychalo teraz zalane pod sam korek i nawet sie nie sączy). Zalewany byl hipolem, jakimś hydraulicznym z Orlenu (specjanlnym), na koniec był zalany hydrolem 46 (tym nawet przepłukałem cały układ bo tani olej)i nic a po regeneracji wlałem spuszczony przedtem olej i się nie pieni!

Też tak myślałem że to nie pompa ale co robic- koszt był niewielki a ryzyko małe więc nic nie przeszkadzało żeby zregenerować pompe i odziwo pomogło jak widzisz w 101%

#23 Share piotro210

piotro210

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:10

Case International 845 XL tak ale popatrz że jak przykręcałeś pompę to ją mogłeś wreszcie dobrze przykręcić i szczelnie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share lukasz22

lukasz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo budownictwo stolarstwo

Napisany 20 styczeń 2010 - 00:17

Case International 845 XL hej chlopaki ja mam case 845xl bardzo dobrze chodzi moc ma niesamowita olej mi sie tez pieni jezdze na niemieckim oleju utto jest bardzo dobry podnosi dobrze jak probowalem to podnosnik stoi a przodek podnosi to ze sie pieni niech sie pieni wazne ze podnosi troche za wolno ale niech podnosi polecam ten ciagnik bardzo mocny i trwaly gadam z ludzmi i mechanikami to jd fend sa leprze tak mowia i prawie bez awaryjne pozdro

#25 Share Parcho1988

Parcho1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 16:33

Case International 845 XL Może powietrze się dostaje do pompy i się olej burzy. Dokręć wszystkie przewody od wspomagania, pompy, itp. tak samo i w moim się dzieje. Pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 20:35

Case International 845 XL Ale ty jesteś uparty. Po pierwsze jakim cudem do przewodu do którego jest już olej wtłoczony ma dostać się powietrze :) :) :lol: :) -efektem niedokręconych przewodów jest sączeni się oleju. Po drugie może wystąpić taki efekt ale na przewodzie doprowadzającym (przy smamej pompie lub na opasce- ja wszystko sprawdziłem nawet smok w zbiorniku i g... . Jednak nieszczelność można sprawdzic wystarczy zostawić ciągnik przez 2 dni i będzie widać czy jest szczelny bo zbiornik jest wyżej jak pompa). Po trzecie w moim wypadku było wyrobienie się takich ósemek w pompach którymi zasysa lewe powietrze- tak oznajmił pompiarz. Ginący olej z silnika a przybywający w hydraulice też jest winą pompy.
A nalepsze na koniec dałeś: "... ale jak się dokręci to mniej się burzy..." :) :) :) - pewnie cały czas masz tył zarzygany jak ja dawniej i kurz się lepi że szpadlem można skrobć :D

Dodaj odpowiedź