Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telefon komórkowy

1585 odpowiedzi na ten temat

#861 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 17:12

Telefon komórkowy A mi się fartło i kupiłem C702 za 190zł :) Co ciekawsze z gwarancją i nawet gość dorzucił słuchawki od W910i :) ... A wystarczyło oddać go na gwarancje bo taśma do aparatu się wyczepiła i paski przechodziły :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Telefon komórkowy Dzisiaj, 02:15
  •  

#862 Share macursus

macursus

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 304 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 wrzesień 2009 - 18:45

Telefon komórkowy Ja mam nokię 6300
Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

#863 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 28 wrzesień 2009 - 19:11

Telefon komórkowy Jako roboczy Nokia 6288, jako wyjazdowy Samsung F480 z kartami sim w systemie tandem
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#864 Share maxi777

maxi777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 02 październik 2009 - 18:16

Telefon komórkowy Ja posiadam SE K550i.

#865 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 październik 2009 - 18:52

Telefon komórkowy Blackberry powędrował do szuflady ustępując miejsca Samsungowi SGH-I780 (właśnie jestem w trakcie obłaskawiania WM :))-co jak co ale moduł GPS sprawuje się rewelacyjnie (moja Nokia N95 8gb wymięka w przedbiegach-fix nawet w 15 sek !)

#866 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 09 październik 2009 - 14:28

Telefon komórkowy Ja w przyszłym tygodniu jade przedłużyc umowe w Orange i biore Samsunga Aville :)
Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

#867 Share siemens75

siemens75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 22 październik 2009 - 22:32

Telefon komórkowy Witam
Mam Nokię n82black od wakacji i jest naprawdę super, satelity wyszukuje po ok 6 sekundach. Dużo lepiej spisuje się od n73me. Można nawet sobie zagrać w Quake3arena(prawie 600MB !)po kablu na TV i obraz naprawdę jest OK. Co prawda ma accelerator3D.

@jaro bo się pogubiłem to teraz dwa telefony leżą w szufladzie? ;) telefon może i ok, ale co do GPS w I780:

"Nawigacja Satelitarna

GPS nie jest mocną stroną tego telefonu. Podczas testowania i780 telefon wykazywał długi przestój w wyłapywaniu samego sygnału Globalnego Systemu Pozycjonowania. Niejednokrotnie na fix'a musiałem czekać nawet ponad pięć minut. Co gorsza już po chwili pojawiły się kolejne schody.
Przy większych prędkościach (powyżej 60km/h) zgodność tego co widziałem na ekranie telefonu a za szybą samochodu, pozostawiała wiele do życzenia. Często będąc już dziesięć metrów za pożądaną ulicą, w którą należało skręcić, system oznajmiał, że do manewru pozostało kolejne 10 metrów. Tego typu błędy pojawiały się nagminnie, mimo zainstalowanej poprawki. Dlatego też nie byłem zadowolony z wyników testu GPS."

Samsung I780 to możesz porównywać ale z Nokiami serii E.

#868 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 23 październik 2009 - 06:48

Telefon komórkowy Po rozmowie z panem z Biura Zatrzymania Klienta stałem się posiadaczem Ipone 3GS.
Telefon mnie rozwalił oczywiście pozytywnie ;).Szybkość działania jest niesamowita ,a po
Jailbreaku z telefonem można robić(modyfikować) prawie wszystko.Obawiałem się o baterie
ale o dziwo przy normalnym użytkowaniu trzyma 3 dni.

#869 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 październik 2009 - 17:14

Telefon komórkowy

Witam
Mam Nokię n82black od wakacji i jest naprawdę super, satelity wyszukuje po ok 6 sekundach. Dużo lepiej spisuje się od n73me. Można nawet sobie zagrać w Quake3arena(prawie 600MB !)po kablu na TV i obraz naprawdę jest OK. Co prawda ma accelerator3D.

@jaro bo się pogubiłem to teraz dwa telefony leżą w szufladzie? Dodany obrazek telefon może i ok, ale co do GPS w I780:

"Nawigacja Satelitarna

GPS nie jest mocną stroną tego telefonu. Podczas testowania i780 telefon wykazywał długi przestój w wyłapywaniu samego sygnału Globalnego Systemu Pozycjonowania. Niejednokrotnie na fix'a musiałem czekać nawet ponad pięć minut. Co gorsza już po chwili pojawiły się kolejne schody.
Przy większych prędkościach (powyżej 60km/h) zgodność tego co widziałem na ekranie telefonu a za szybą samochodu, pozostawiała wiele do życzenia. Często będąc już dziesięć metrów za pożądaną ulicą, w którą należało skręcić, system oznajmiał, że do manewru pozostało kolejne 10 metrów. Tego typu błędy pojawiały się nagminnie, mimo zainstalowanej poprawki. Dlatego też nie byłem zadowolony z wyników testu GPS."

Samsung I780 to możesz porównywać ale z Nokiami serii E.

GPS jest bardzo mocną stroną tego Samsunga !-ostatnio używałem go jako nawigacji wracając z Białegostoku-działał bez problemu leżąc...w kieszeni Dodany obrazek -moja Nokia nie potrafi złapać fixa w czasie jazdy a i na postoju trwa to parę minut (dużo zależy od pogody).
Druga sprawa-ja nie porównuję tych modeli-to dwie kompletnie odmienne koncepcje.
A trzecia sprawa-gdzie się pogubiłeś ?-przecież chyba można mieć dwa telefony-prawo nie zabrania Dodany obrazek -po prostu jeden ma kartę Blueconnect a drugi zwykłą abonamentową Ery.

#870 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 24 październik 2009 - 19:32

Telefon komórkowy Ja mam sony ericsson k510i, a jak się skończy umowa to biorę coś innego, ale prostego. Żadnych rozsuwanych, wymyślanych, zwykły telefon. Żeby dało sie dzwonić i tylko tyle mnie interesuje. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#871 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 24 październik 2009 - 20:15

Telefon komórkowy jaro powiesz cos wiecej o BB?
obecnie czekam az Orange wprowadzi BB Bold (9000) bo nie pasuje mi taki wypasny terminal pracujacy tylko w edge - hsdpa to podstawa obecnie

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#872 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 październik 2009 - 20:31

Telefon komórkowy Miałem (mamDodany obrazek bo leży nad szafą ) BB 8700g a więc taki starszy-muszę przyznać że bardzo solidny ten telefon był (dopóki nie wpadł do gnojówki Dodany obrazek -i od tego czasu zaczął się jego zmierzch)-jako modem EDGE pracował nieźle ale wolniej niż N 95,genialne jest w nim pokrętło,bardzo wygodna klawiatura (lepsza niż w i780),kosmicznie niewygodne menu (dla użytkownika Nokii katastrofa),wygodne złącze mini USB (bo ładuje),bardzo przyjemnie chodziła na nim Opera mini,praktycznie niemożliwe zawieszenie telefonu.Dla mnie i tak telefonem (prawie że idealnym) jest N95 8gb-niesamowicie intuicyjne menu-stabilne toto też jest,wytrzymałe na upadki (żebyś zobaczył jak ten telefon wygląda-poobijany,zaatakowany iskrami z flexa Dodany obrazek )i działa.W razie jakichś szczegółowych pytań-pytaj Dodany obrazek .

#873 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 24 październik 2009 - 20:38

Telefon komórkowy kumpel z pracy ma n95 - dla mnie to jest smiechu warte,
nigdy nie byłem fanem nokii, teraz nawet mam służbówke z duzym pakietem minut do wykorzystania to az sie boje z niej korzystać a telefon ponoc fajny bo e51.
BB mi sie podoba ze wzgledu na duza klawiaturę i usługę w orange - 24zł za dostep do poczty i www bez ograniczen ;)

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#874 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 październik 2009 - 20:41

Telefon komórkowy Może n95 ale jest spora różnica miedzy N95 a N95 8gb-a co jest niby śmiechu warte ?

#875 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 24 październik 2009 - 20:49

Telefon komórkowy ja po prostu nie przepadam za menu nokii, wogole nie jestem fanem gadzetów - a ta n95 8gb to taki ni pies ni wydra - ani komorka, ani mp3 player, a dodatkowo slider i gruby,
hmm wszystko mowi na nie

#876 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 październik 2009 - 21:02

Telefon komórkowy Samsung jest i cienki i nie slider , ba ma WM na pokładzie,mysz optyczną,rysik,dotykowy ekran ale moim zdaniem wymięka przy tej Nokii-po prostu w Nokii wszystko działa bez ustawiania pierdyliona funkcji i każdy program na niej instalowany ma zaletę-albo działa w 100 % albo nie działa w ogóle-poza tym działa dobrze i jako komórka i jako MP3.Druga sprawa-moją pierwszą Nokią był model 2110-sprawdź kiedy był produkowany Dodany obrazek .

#877 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 24 październik 2009 - 21:20

Telefon komórkowy moja pierwszą nokią była e51 - tylko dlatego ze dała mi go firma ;)
dobra nie wazne
podsumowując - polecasz BB?

#878 Share siemens75

siemens75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 25 październik 2009 - 00:33

Telefon komórkowy W 2007roku byłem użytkownikiem testującym sieć Nadchodzi4(obecnie PLAY), dostałem od nich Samsunga SGH-Z270, aparat miał 2mpx, a zdjęcia gorsze robił niż Nokia 6670 1mpx, MP3 było nawet ok. Telefon był bardzo fajny, bo był cienki z dobrym wyświetlaczem ;)

Przecież E51 to jest Symbian i menu nie jest identyczne jak z tradycyjną Nokią.

#879 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 październik 2009 - 03:52

Telefon komórkowy

moja pierwszą nokią była e51 - tylko dlatego ze dała mi go firma Dodany obrazek
dobra nie wazne
podsumowując - polecasz BB?

Polecam-jest zresztą polskie forum o BB-możesz się zorientować co i jak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#880 Share damian1992

damian1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, fotografia

Napisany 25 październik 2009 - 09:49

Telefon komórkowy Ja od kilku tygodni użytkuję Nokie 6500 Slide z aluminiową obudową, bardzo fajny telefonik, nie raz robi za cyfrówkę bo nie zawsze ją mam na polu
Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.