Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz2

Problem z odtwarzaniem filmów

Polecane posty

Mateusz2    11

Witam, mam taki preblemik gdy chce włączyć film (przez ten od windowsa) w lewym dolnym rogu pisze BŁĄD PODCZAS ODTWARZANIA i jest tylko dźwięk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

wlasnie ja tez mam taki sam problem. jest dzwiek a niema obrazu.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Ja mam Nokie E65 i tym programem mi odtwarza, a jak nie to spróbuj wgrać orginalne oprogramowanie do sony , znajdziesz je na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

mi też już działa,tylko teraz pytanie grafiki nie mozna poprawić?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20
mi też już działa,tylko teraz pytanie grafiki nie mozna poprawić?

Co masz na myśli? :)


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

chodzi mi o to że juz mogę ogladać filmiki z komurki!, ale grafika jest do bani jeśli powiększę, więc zadaje pytanie czy mozna cos zrobić żeby poprawić grafikę?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Tak to zależy od rozdzielczości aparatu w twoim telefonie. Komórka to nie jest kamera w formacie HD z przetwornikiem 3 mln punktów, niestety i trzeba się z tym pogodzić że po powiększeniu grafika nie będzie za ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

witam znowu mam problem , a mianowicie za bardzo nie mogę oglądać filmów na youtube film który trwa 5min to urywa się po 10s, a jeśli film trwa z 30s to cały mogę obejrzeć co jest tego przyczyną?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Ale ten 5 min film buforuje się chociaż po tych 10s?, bo jak nie to masz zapchaną pamięć tymczasowymi plikami cookie, należy je usunąć i jest git przynajmniej ja tak robię i mi skutkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misi3k    0
witam znowu mam problem , a mianowicie za bardzo nie mogę oglądać filmów na youtube film który trwa 5min to urywa się po 10s, a jeśli film trwa z 30s to cały mogę obejrzeć co jest tego przyczyną?

 

Sciągnij sobie easy cleaner'a, to jest darmowy programik, tam wyczysć pliki tymczasowe i pliki cookie. to moze pomóc.


Sklep z filtrami do maszyn rolniczych --> kingrabat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj